18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wgryzł się w dziecko

Pantilion • 2018-10-24, 06:20
Wesoły piesek wgryzł się w gówniaka, ale chyba mu nie posmakował


wpr

2018-10-24, 18:56
Caramon napisał/a:

I dlatego należy przy sobie zawsze nosić scyzoryk wystarczająco długi, żeby doszedł psu do mózgu. Na przykład taki wzór Gerlacha - idealny na grzyby, a przy tym również do obrony. Ostrze na tyle cienkie, że nie czyni wielkich szkód napastnikowi wielkości człowieka, wchodzi jak w masło, a psa zabije na miejscu.



Zanim przebiłbyś się przez czaszkę to scyzoryk złożyłby się przycinając Ci paluchy. Lepiej poderżnąć gardło albo przejechać po oczach. Podobno też świetnie działa złapanie i ściśnięcie za jaja.

Wiewór

2018-10-24, 19:06
Nienawidzę poj***nych psów bardziej od Cyganów Januszy i arabusow

AlaksanderLukaszenka

2018-10-24, 20:51
Powtórzę kolejny raz: wszystkie takie durne psy powinno się zastrzelić razem z właścicielami.

bleblebator1

2018-10-24, 20:58
Właścicieli wystrzelać, psy napuścić na islamistów

Mors_Nigra

2018-10-24, 21:35
@Abraxus od "poj***nych" psów, bardziej nienawidzę tylko ich poj***nych właścicieli! Gdyby jeszcze sami mądrzy ludzie mieli takie psy, tresowali je jak trza i wyprowadzali w kagańcu. Ale te psy są kupowane przez najgorszych imbecyli pod słońcem, no poważnie takich debili jak właściciele pitbuli itd to ze świecą szukać. Ich mózgi zwyczajnie NIE działają. Wystarczy zamienić jedno zdanie z nimi, pustka.

zubrwygrany

2018-10-24, 21:47
polecam do użycia na takie psy bagnet hiszpański toledo z roku 1941 na pewno pies oporu nie stawi, w ręcz ulegnie pod siła stali.

SzczurowaT

2018-10-24, 22:12
Pewnie walcie w psiaki swoimi nożykami jak wiadomo po śmierci mięśnie się zaciskają dalej już chyba nie musze tłumaczyć..Mam nadzieje, że któryś złapie was za tętnice w udzie :D

KrwawyEric

2018-10-25, 00:01
Jak zwykle pies, który ma możliwości fizyczne na zrobienie dużej krzywdy a nawet unicestwienie innych ludzi czy zwierząt, a nie ma kagańca. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Kaganiec na pysk i smycz w miejscach publicznych.

Wiewór

2018-10-25, 09:23
Mors_Nigra napisał/a:

@Abraxus od "poj***nych" psów, bardziej nienawidzę tylko ich poj***nych właścicieli! Gdyby jeszcze sami mądrzy ludzie mieli takie psy, tresowali je jak trza i wyprowadzali w kagańcu. Ale te psy są kupowane przez najgorszych imbecyli pod słońcem, no poważnie takich debili jak właściciele pitbuli itd to ze świecą szukać. Ich mózgi zwyczajnie NIE działają. Wystarczy zamienić jedno zdanie z nimi, pustka.


Tylko dlaczego takie akcje zawsze odpie**ala jakiś pitt bull, amstaf czy inne gówno a nigdy nie słyszeliśmy o krwiożerczym labradorze, ratlerku, jamniku, jorku? Nawet nie słyszy się o rottweilerach i dobermanach.

tazos55

2018-10-28, 09:35
Pies podobno już zjedzony

Dżizas_kurde

2018-10-28, 23:55
Cytat:


A co do takich sytuacji to między innymi z tego względu zawsze, ale to zawsze mam przy sobie ostry scyzoryk. Jeśli kiedyś trafię na podobną sytuację, to mój scyzoryk trafi prosto w płuca i serce takiego gówna...


Wy turcy macie trzy problemy...

Ja noszę Glocka....

Cytat:


Pewnie walcie w psiaki swoimi nożykami jak wiadomo po śmierci mięśnie się zaciskają dalej już chyba nie musze tłumaczyć..Mam nadzieje, że któryś złapie was za tętnice w udzie


Stężenie pośmiertne nie następuje w 10 sekund...

CrazyD

2018-10-29, 18:36
KrwawyEric napisał/a:

Jak zwykle pies, który ma możliwości fizyczne na zrobienie dużej krzywdy a nawet unicestwienie innych ludzi czy zwierząt, a nie ma kagańca. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Kaganiec na pysk i smycz w miejscach publicznych.



Pier... od rzeczy, ale to już chyba wiemy od dawna.
Jak zwykle widzimy nagranie od momentu jak pies próbuje rozk***ić dziecko.
Ale zastanówcie się czasami co się działo wcześniej.
Sam mam psa, ponad 40kg wagi. Ani amstaff ani pitbull żeby nie było.
Mogę podać dziesiątki przykładów gdzie mój pies idzie na smyczy przy nodze a jakiś gówniak, pół hektara od swojej Karyny zapie**ala na pełnym gazie pogłaskać piesełka.
I co, psa w kaganiec obowiązkowo bo ktoś gówniaka nie pilnuje?
To samo jest z innymi psami. Jak się do nas żaden nie przystawia to mój ich nawet nie widzi, ale pani z horyzontu krzyczy, że on się tylko przywita i nie gryzie.
Mój nie lubi niczego, co do nas dynamicznie i bez potrzeby się zbliża, może mój gryzie?

Banda debili w komentarzach.
Jak zazwyczaj od pewnego czasu.
Kwejk v2.

wpr

2018-10-30, 18:06
CrazyD

U S T A W A
z dnia 20 maja 1971 r.
Kodeks wykroczeń

Art. 77. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy
trzymaniu zwierzęcia,
podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany.

dodatkowo:

Art. 166. Kto w lesie puszcza luzem psa, poza czynnościami związanymi
z polowaniem,
podlega karze grzywny albo karze nagany.

I tyle w temacie.

CrazyD

2018-10-31, 09:00
wpr napisał/a:

CrazyD

U S T A W A
z dnia 20 maja 1971 r.
Kodeks wykroczeń

Art. 77. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy
trzymaniu zwierzęcia,
podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany.

dodatkowo:

Art. 166. Kto w lesie puszcza luzem psa, poza czynnościami związanymi
z polowaniem,
podlega karze grzywny albo karze nagany.

I tyle w temacie.



A czytać umiesz? Że pies idzie na smyczy przy nodze? Czy po prostu lubisz sobie pie**olić od rzeczy?

wpr

2018-10-31, 14:23
CrazyD napisał/a:



A czytać umiesz? Że pies idzie na smyczy przy nodze? Czy po prostu lubisz sobie pie**olić od rzeczy?



Ty weź spuść z kija pajacu. Ja pie**ole? Zacytowałem ci obowiązujące przepisy, według których masz uważać na swojego zapchlonego kundla. Zrozumiałeś czy rozrysować ci to?