18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesołych świat Sadole

Matt • 2021-12-24, 10:35
Wesolych Świąt
Ostatni ladunek


Wiewór

2021-12-26, 20:16
radek225 napisał/a:

To samo można powiedzieć o 95% zawodów wykonywanych przez ludzi na całym świecie. Ilu ludzi jest pracownikami naukowymi, lekarzami, prawnikami, elektronikami, inżynierami, biologami? A aktorzy? Garstka to wybitni aktorzy, reszta to k***y, które wiedziały, komu dupy dać, a faceci dostali się na wielki ekran dzięki układom i kolesiostwie. Większośc ludzi to sprzedawcy, pracownicy poczty, urzędów, pracownicy fizyczni, produkcji, magazynierzy, fryzjerzy. Nieco wyżej w hierarchii stoi elektryk, mechanik. I co? Nikt nie mówi o pracownicy Żabki, czy Biedronki że to jedyne, na co ją w życiu stać i ma problem z alkoholem. Praca kierowcy to praca jak każda inna, tylko zarobki lepsze. Bo w tym czasie, co Ty wracasz z pracy a potem śpisz w swoim łóżku, to ja siedzę w kabinie. Zejdź z nich, znajdź sobie inny obiekt do hejtu. Uważam, że taki kierowca jest 100x bardziej pożyteczny i bardziej potrzebny społeczeństwu, niż kolejny polityk i udziałowiec w spółce państwowej ciągnący 70.000 zł/msc za nic. Może nie ma połowy zębów, ledwie umie się wysłowić, ale co ma zrobić zrobi bardzo dobrze, nie porozpie**ala zestawu ani towaru po drodze. Mnóstwo kierowców to naprawdę ogarnięci ludzie, którzy oprócz jeżdżenia mają jeszcze własne biznesy, oraz hobby. Oczywiście nie mówi się o takich, tylko o tych, co ledwo potrafią się wysłowić i mają w gębie co drugi ząb. Zobacz, ilu polityków, prezenterów TV oraz ilu aktorów nie potrafi poprawnie zdania zbudować i ma aparycję gorszą, niż ten kierowca z filmu.



Żyjemy chyba w różnych wymiarach. 10 lat pracowałem z kierowcami ciężarówek i nie mam o nich nic dobrego do powiedzenia

picolo

2021-12-27, 00:58
garota napisał/a:

Jaki tuman, blady, zęby w rozsypce...jedyne r*chanie jakie zalicza to k***y na trasie albo spasiona żonka która czeka w domu w międzyczasie grzejąc łoże innym lamusom. Czemu zawsze największe przegrywy gadają o kasie i r*chaniu? Chlanie to by się zgadzało i po gościu widać że to jedyny sport jaki uprawia. Aha i tak przy okazji wesołych świąt XDXD Milutko musi być w wigilię.



Takiego dupościsku dawno nie widziałem xD . Wiesz czemu nie gadasz o r*chaniu, bo to ciebie r*chają i tyle.

radek225

2021-12-27, 05:53
Wiewór napisał/a:

Żyjemy chyba w różnych wymiarach. 10 lat pracowałem z kierowcami ciężarówek i nie mam o nich nic dobrego do powiedzenia



Żyjemy w tym samym wymiarze i przeczytaj jeszcze raz, ale powoli, co napisałem. Nie mówię, że kierowcy to intelektualna elita. Mówię w tylko, że pośród ogółu kierowców znajdzie się sporo ogarniętych ludzi, których przyciągnęły do tej pracy zarobki. Poprzebywaj trochę z budowlańcami, sprzedawcami, idź gdzies na produkcję, rozbiór mięsa. "bylin, widzielim, zrobilim" i discopolo jest tam na porządku dziennym, a gdy klawiszowe Nokie były u łask, to Mozart i Bethoven dla nich to był kompozytor dzwonków.

Nejm

2021-12-27, 13:48
Wiecie, że ten koleś nawet tego nie wypowiedział tylko to podkład starych świątecznych życzeń, które krążą po necie po paru lat. :facepalm2:

OstryGracz

2023-12-24, 13:23
garota napisał/a:

Jaki tuman, blady, zęby w rozsypce...jedyne r*chanie jakie zalicza to k***y na trasie albo spasiona żonka która czeka w domu w międzyczasie grzejąc łoże innym lamusom. Czemu zawsze największe przegrywy gadają o kasie i r*chaniu? Chlanie to by się zgadzało i po gościu widać że to jedyny sport jaki uprawia. Aha i tak przy okazji wesołych świąt XDXD Milutko musi być w wigilię.



Weź się k***a nie zesraj Adonisie z milionami na koncie i nową dziewczyną w łóżku co dzień