18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesołych świat Sadole

Matt • 2021-12-24, 10:35
Wesolych Świąt
Ostatni ladunek


Egeszege

2021-12-24, 14:19
Na HARDA z tą kopią Kurła co za Janusz

Marcinqqq

2021-12-24, 14:22
garota napisał/a:

Jaki tuman, blady, zęby w rozsypce...jedyne r*chanie jakie zalicza to k***y na trasie albo spasiona żonka która czeka w domu w międzyczasie grzejąc łoże innym lamusom. Czemu zawsze największe przegrywy gadają o kasie i r*chaniu? Chlanie to by się zgadzało i po gościu widać że to jedyny sport jaki uprawia. Aha i tak przy okazji wesołych świąt XDXD Milutko musi być w wigilię.



serio? gość życzy wesołych świąt, a Toboe żal dupe ściska bo nie r*chasz

KamykHC

2021-12-24, 15:06
Ło k***a Sokrates świątecznych życzeń. Może własną szkołę założy? Będzie jak Diogenes tylko śpi w tirze.

andrzejrobert75

2021-12-24, 19:49
baronturbina napisał/a:

Flaszką bimbru i rajtuzami, które będą drzeć zębami a potem sobie je do dupy ładować.
Ale taki pedalski tandem mogł by mieć plusy bo… Może jak by mieli dwie kierownice i obaj sterowali, to może by się nauczyli nie wymuszać i zajeżdżać drogi. Co dwie TIRo ameby to nie jedna.



Praktykowałeś te rajstopy?

radek225

2021-12-24, 19:51
Nie chcemy tego tutaj. Wszystko, co ma logo p*zdoka jebie ch*jem i z automatu jest pedalskie.

Facet przed instalacją Tik Toka:












Facet po instalacji Tik Toka:











Xenon

2021-12-24, 22:28
Stara siedzi płacze gdzie ten jeździec wiecznie go w domu nie ma tylko robi filmiki swojej chorej wyobraźni

Behemot

2021-12-24, 23:35
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

starej pierogi lepić pomóż głąbie a nie tu tiktokujesz



pie**oli, woli kupić w biedrze na zjeździe do bazy.

Marcinqqq napisał/a:

serio? gość życzy wesołych świąt, a Toboe żal dupe ściska bo nie r*chasz



Serio? Nawet r*chanie się w końcu znudzi, tobie żal dupę ściska bo też nie r*chasz, a jak r*chasz to za mało bo ci dziunia dawkuje :amused: wolę ponapie**alać z kumplami w nocy przy piwku - jak dorośniesz i ci wacek obrośnie mchem to zrozumiesz.

nw4d

2021-12-24, 23:45
Dzbany chlop tylko rusza ustami a głos jest chłopa z youtuba wpiscie sobie "kasy chlania i r*chania"

lesku73

2021-12-25, 01:41
Tirowiec samotnik ok ale jak masz żonę i dwoje dzieci to siedź z nimi, dzieci potrzebują ojca a nie wujka który wpada na weekend i przywozi prezenty, ch*j z tego że zarabiasz dobrze jak nie uczestniczysz w ich wychowaniu, nie odrabiasz z nimi lekcji, nie kładziesz ich spać, wszystko musi ogarnąć twoja żona, która często przez to płacze bo nie ma już sił, dzieci zapamiętają ciebie jako gościa który wpada poudaje ojca i po 40 godzinach znów znika na pięć dni albo więcej, przemyśl to tirowcu tatusiu weekendowy.

GangTrap

2021-12-25, 09:15
Behemot napisał/a:

pie**oli, woli kupić w biedrze na zjeździe do bazy.
Serio? Nawet r*chanie się w końcu znudzi, tobie żal dupę ściska bo też nie r*chasz, a jak r*chasz to za mało bo ci dziunia dawkuje wolę ponapie**alać z kumplami w nocy przy piwku - jak dorośniesz i ci wacek obrośnie mchem to zrozumiesz.



Typowy polaczek, napie**olic się z kumplami i zadowolony. Większość z was jest dnem społecznym

radek225

2021-12-25, 12:22
lesku73 napisał/a:

Tirowiec samotnik ok ale jak masz żonę i dwoje dzieci to siedź z nimi, dzieci potrzebują ojca a nie wujka który wpada na weekend i przywozi prezenty, ch*j z tego że zarabiasz dobrze jak nie uczestniczysz w ich wychowaniu, nie odrabiasz z nimi lekcji, nie kładziesz ich spać, wszystko musi ogarnąć twoja żona, która często przez to płacze bo nie ma już sił, dzieci zapamiętają ciebie jako gościa który wpada poudaje ojca i po 40 godzinach znów znika na pięć dni albo więcej, przemyśl to tirowcu tatusiu weekendowy.



A bebzuny żonci i dzieciaków się same w magiczny sposób wypełnią? Rachunki się same opłacą, kredyt na dom/mieszkanie sam się spłaci? Już widzę, jak ci pracujący po 8/10h dziennie wychodzący wczesnym rankiem i wracający późnym wieczorem, z jakim entuzjazmem i uśmiechem na twarzy zajmują się dziećmi po pracy. Wpadasz wyj***ny po robocie, obiad, oglądając jednym okiem TV/Netflixa, prysznic i spać. I tak do usranej śmierci. Teraz dzieciaki chowa tablet i internet. Dziećmi po pracy to się bohaterowie Klanu, M jak miłość, rodzinki.pl zajmują, gdzie banany zarabiające 20k PLN/msc kilka razy do roku sobie z żoną i dziećmi na Barbadosy latają.

Folur

2021-12-25, 18:54
radek225 napisał/a:

Nie chcemy tego tutaj. Wszystko, co ma logo p*zdoka jebie ch*jem i z automatu jest pedalskie.
Facet po instalacji Tik Toka:



Nigdy nie instalowałem tiktoka, a mimo to wiem że facet potrafi zrobić drugiemu nieziemskiego loda.

radek225 napisał/a:

A bebzuny żonci i dzieciaków się same w magiczny sposób wypełnią? Rachunki się same opłacą, kredyt na dom/mieszkanie sam się spłaci? Już widzę, jak ci pracujący po 8/10h dziennie wychodzący wczesnym rankiem i wracający późnym wieczorem, z jakim entuzjazmem i uśmiechem na twarzy zajmują się dziećmi po pracy. Wpadasz wyj***ny po robocie, obiad, oglądając jednym okiem TV/Netflixa, prysznic i spać. I tak do usranej śmierci. Teraz dzieciaki chowa tablet i internet. Dziećmi po pracy to się bohaterowie Klanu, M jak miłość, rodzinki.pl zajmują, gdzie banany zarabiające 20k PLN/msc kilka razy do roku sobie z żoną i dziećmi na Barbadosy latają.



No ja wiedziałem że po gejach może jechać tylko taki j***ny FRAJER jak Ty. To że jesteś życiową p*zdą i niedorajdą która w życiu do niczego nie doszła i nie potrafi zarabiać tak jak opisani w ostatniej linijce Twoich żali HEROSI to TWÓJ problem. Na pewno nie masz się czym chwalić. Jak Cię nie stać na rodzinę, utrzymanie dzieci i zapewnienie im bytu to po ch*j ją zakładasz, p*zdeuszu? Żeby ciągnąć pińcet plusy od reszty tyrającego uczciwie społeczeństwa? Tępy ch*ju nie powinieneś mieć dzieci ani żony...i ch*j Ci w oko, tatusiu łikendowy.

radek225

2021-12-25, 22:16
Folur napisał/a:

Nigdy nie instalowałem tiktoka, a mimo to wiem że facet potrafi zrobić drugiemu nieziemskiego loda.
No ja wiedziałem że po gejach może jechać tylko taki j***ny FRAJER jak Ty. To że jesteś życiową p*zdą i niedorajdą która w życiu do niczego nie doszła i nie potrafi zarabiać tak jak opisani w ostatniej linijce Twoich żali HEROSI to TWÓJ problem. Na pewno nie masz się czym chwalić. Jak Cię nie stać na rodzinę, utrzymanie dzieci i zapewnienie im bytu to po ch*j ją zakładasz, p*zdeuszu? Żeby ciągnąć pińcet plusy od reszty tyrającego uczciwie społeczeństwa? Tępy ch*ju nie powinieneś mieć dzieci ani żony...i ch*j Ci w oko, tatusiu łikendowy.



Lecz się na nogi, bo widze, że na mózg już zdecydowanie za późno. Skąd wiesz, do czego w życiu doszedłem? To raz. A dwa, gdzie ja napisałem, że jestem łikendowym tatusiem? Nie mam rodziny, nie ciągnę 500+. A teraz idź i zrób koledze nieziemskiego loda, cioto jedna. I jeszcze się tym chwali. Nawet, jakbym był ciągodrutem, to nie chwaliłbym się tym. A już na pewno nie na tej stronie.

Wiewór

2021-12-26, 14:54
Tiry to jest pomysł na życie dla ludzi którzy nie potrafią nic, nie skończylo żadnej szkoly i mają problem z alkoholem.
Taki facet intelektualnie z trudem ogarnia kręcenie kołem. Tir to jest wszystko co może w życiu robić.

radek225

2021-12-26, 16:22
Wiewór napisał/a:

Tiry to jest pomysł na życie dla ludzi którzy nie potrafią nic, nie skończylo żadnej szkoly i mają problem z alkoholem.
Taki facet intelektualnie z trudem ogarnia kręcenie kołem. Tir to jest wszystko co może w życiu robić.



To samo można powiedzieć o 95% zawodów wykonywanych przez ludzi na całym świecie. Ilu ludzi jest pracownikami naukowymi, lekarzami, prawnikami, elektronikami, inżynierami, biologami? A aktorzy? Garstka to wybitni aktorzy, reszta to k***y, które wiedziały, komu dupy dać, a faceci dostali się na wielki ekran dzięki układom i kolesiostwie. Większośc ludzi to sprzedawcy, pracownicy poczty, urzędów, pracownicy fizyczni, produkcji, magazynierzy, fryzjerzy. Nieco wyżej w hierarchii stoi elektryk, mechanik. I co? Nikt nie mówi o pracownicy Żabki, czy Biedronki że to jedyne, na co ją w życiu stać i ma problem z alkoholem. Praca kierowcy to praca jak każda inna, tylko zarobki lepsze. Bo w tym czasie, co Ty wracasz z pracy a potem śpisz w swoim łóżku, to ja siedzę w kabinie. Zejdź z nich, znajdź sobie inny obiekt do hejtu. Uważam, że taki kierowca jest 100x bardziej pożyteczny i bardziej potrzebny społeczeństwu, niż kolejny polityk i udziałowiec w spółce państwowej ciągnący 70.000 zł/msc za nic. Może nie ma połowy zębów, ledwie umie się wysłowić, ale co ma zrobić zrobi bardzo dobrze, nie porozpie**ala zestawu ani towaru po drodze. Mnóstwo kierowców to naprawdę ogarnięci ludzie, którzy oprócz jeżdżenia mają jeszcze własne biznesy, oraz hobby. Oczywiście nie mówi się o takich, tylko o tych, co ledwo potrafią się wysłowić i mają w gębie co drugi ząb. Zobacz, ilu polityków, prezenterów TV oraz ilu aktorów nie potrafi poprawnie zdania zbudować i ma aparycję gorszą, niż ten kierowca z filmu.