18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesołe budynki

Pfciuki • 2013-03-14, 00:51
... kiwaja się na boki



na podkład można podrzucić to :


Re...........ms

2013-03-14, 08:26
och*jałbym w takim budynku gdybym pracował wyżej jak parter....
a dlaczego parter? bo z parteru można sp***alać w razie czego :)

amalthea

2013-03-14, 09:09
a dlaczego w tagach jest trzęsienie ziemi?

przecież to normalna sprawa że wysokie budynki odchylają się pod wpływem wiatru


@up - na parter przecież wszystko się zawali

Smutas

2013-03-14, 10:12
I jak tam pranie pomiędzy budynkami rozwiesić?

chudy179

2013-03-14, 12:59
Ciekawe czy tak mocno wiało czy wszyscy w środku biegali od lewej do prawej?

krycheuszos

2013-03-14, 13:41
W Japonii budują tak budynki w razie trzęsień ziemi czy huraganów. Wiem, ze jakieś lotnisko ma dach zbudowany na podobnym systemie co mercedes amortyzatory, ze w razie podmuchów czy trzęsień tez się tak rusza.

kamilkawka

2013-03-14, 16:59
Poczekac terzeba tylko na zmeczenie materiału i jak to fajnie jebnie przy jakims wiekszym wiaterku/huraganie . Ps nie wlazłbym tam

~zsakuł

2013-03-14, 17:46
browiec za nutę do tego

javal

2013-03-14, 17:55
krycheuszos napisał/a:

W Japonii budują tak budynki w razie trzęsień ziemi czy huraganów. Wiem, ze jakieś lotnisko ma dach zbudowany na podobnym systemie co mercedes amortyzatory, ze w razie podmuchów czy trzęsień tez się tak rusza.



Ja chyba mieszkam w japonii bo mój 5 piętrowy blok (mimo ze długi na 4 klatki) tez sie kiwa...no nie tak znaczaca ale kazdy budynek nie jest sztywny bo by jebnol przy przy wietrze bo twardy i sztywny - kruchy.

Chicago

2013-03-14, 18:03
Bym sobie nawet puścił ten podkład, ale nie będę k***a ryzykował otwierania 2 filmików jednocześnie, skoro jeden mi się k***a buforuje połowę dnia...

Leti

2013-03-14, 18:11
ja puściłem tylko drugi.. jest super :D

tyrande

2013-03-14, 18:16
amalthea napisał/a:

a dlaczego w tagach jest trzęsienie ziemi?

przecież to normalna sprawa że wysokie budynki odchylają się pod wpływem wiatru


@up - na parter przecież wszystko się zawali



Ekhem. To jest spowodowane trzęsieniem ziemi. I nie, to nie jest normalne, ze wieżowce się wyginają podczas wiatru. W Japonii z powodu częstych trzęsień ziemi, wieżowce waliłyby się jeden po drugim więc stosuje się specjalną metodę (inną niż w innych krajach) wzmocnień budynku, które pozwala na wyginanie się budynku podczas trzęsienia ziemi. :)
pozdro.
Edit :
Przypomniało mi się, że w tym dniu było właśnie trzęsienie ziemii w Japonii, a więc masz jesli mi nie wierzysz :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trzęsienie_ziemi_u_wybrzeży_Honsiu_(2011)
:)

Uncle

2013-03-14, 18:46
Są to po prostu specjalne fundamenty anty trzęsienia powodzie i inne ch*je muje.

maxiking92

2013-03-14, 19:05
pomiędzy kondygnacjami sa łożyska (kulkowe chyba). coś w ten deseń zdaje sie

amalthea

2013-03-14, 19:09
tyrande napisał/a:



Ekhem. To jest spowodowane trzęsieniem ziemi. I nie, to nie jest normalne, ze wieżowce się wyginają podczas wiatru. W Japonii z powodu częstych trzęsień ziemi, wieżowce waliłyby się jeden po drugim więc stosuje się specjalną metodę (inną niż w innych krajach) wzmocnień budynku, które pozwala na wyginanie się budynku podczas trzęsienia ziemi. :)
pozdro.




Zwracam honor, rzeczywiście tu akurat było trzęsienie ziemi.


Ale to normalne że drapacze chmur kołyszą się, co może powodować nawet złe samopoczucie u osób cierpiących na chorobę lokomocyjną.