18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesołe budynki

Pfciuki • 2013-03-14, 00:51
... kiwaja się na boki



na podkład można podrzucić to :


Kwadrans

2013-03-14, 19:49
Budynek tym bardziej ma wahania im bardziej jest wysoki ale tylko do pewnej wysokosci.mzalezy to takze od sposobu wykonania.

Wielu z was to sie nie spodoba ale nasz PAłac Kultury ma odchylenia bardzo male. Jest to najlepiej zbudowana konstrukcja w Polsce i jedna z niewielu w europie. Nic nie przebilo tej budowli do dnia dzisiejszego. Metrowe mury wzbudzaja respekt. Jest wprawdzie jeszcze tama na jeziorze solinskim ale nie jest tak pokazna.

Duzo osob sadzi sie na plac pod pałacem, zeby z zburzyc i market wybudowac ale na szczescie pałac zostal wpisany na liste zabytkow. Dochodzą do tego kompleksy ze niby rosja zafundowala i ze architekci ich itp. Ja jednak mysle ze te kompleksy to jednak przykrywka w wiekszosci wypadkow.


dumad

2013-03-14, 20:03
zwałe mają bo winda automatycznie się wyłącza. po schodach uciekać 40 pięter trochę by trwało. Budynek WFC (warszawskie finansowe centrum) jak wieje halny też się ładnie giba. byłem na 28p. Przyjemna sprawa :D

AlexDrake

2013-03-14, 20:32
Tak się boicie, a takie coś jest praktycznie wszędzie. Mieszkając w wieżowcu na 10 piętrze (bo takowe u nas są) też są pewne wychylenia (mniejsze, bo mniejsze, ale są). :)

Yeti1989

2013-03-14, 21:07
chińska myśl technologiczna...

pyotreck

2013-03-15, 12:22
Jakby się nie kiwały to by się wyj***ły