18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wegetariańska logika

Zubol • 2014-03-12, 13:46
Znajomy wegetarianin napisał na Facebooku, że “nikt nie jadłby mięsa, gdyby musiał je sam sobie upolować”. Myślę, że ch*ja by na Facebooku napisał, gdyby sam musiał zbudować sobie kompa.

xts

2014-03-12, 13:55
napisz, znajomemu wegetarianinowi, że jest gównem.

Ra...........py

2014-03-12, 13:57
Jak ktoś by miał smaka na pieczystego to by hasał z łukiem po lesie ;)

Ne...........ro

2014-03-12, 14:19
Odpisz mu tak, jak napisałeś tutaj. Większego idiotyzmu nie czytałem od lat.

NieWiemZeWiem

2014-03-12, 14:33
wegeterianie to takie ludzie z ch*jem w dupie tylko, że cieżko tego cuja znaleźć. pie**olą głupoty.
Ostatnio czytałem gdzieś komentarz jakies laski uwaga był mniej wiećej taki " ludzie nie są mięsożercami bo nasz organizm ciężko trawi białko..."

k***a, taki argument jest tak ch*jowy, jest tak poj***ny, że gdyby mógł, chciałbym jej zaj***ć ku*asem przez ryj. Białko jest "ciężko" strawny bo ma taką budowę i ma takie "związki, komórki,molekury,atomy?" k***a jeden pies wiadomo o co chodzi bo buduje nasze mięśnie wiec musi być kozak. Gdyby ludzie nie byli mięsożercami nie mielibyśmy zębów typu kły i mielibyśmy rozwinięty wyrostek a nie mamy k***a. Człowiek jest mięsożercom ale jest na tyle rozwinięty, że może żywić się tylko roślinami ale to nie znaczy, że powinien tylko, że może a czy to jest zdrowe już ch*j mnie obchodzi. Wpie**alam mięso aż uszy się trzęsą, dodatkowo mam dietę gdzie na masówce wpie**alam jakieś 400g mięsa dziennie a na redukcji 550g a wyniki mam idealne.

Ptoon

2014-03-12, 14:57
To rozumiem, że ten twój wegetarianin je tylko to co sam zasieje i zbierze? Nie wiem jak dużo ziemi ma kolega, ale musi mieć kurewsko bogatą dietę. Raz do roku ziemniaki i z 2 chlebopodobne placki (bo rozumiem, że drożdże nie wchodzą w grę), a z małą szklarnią to może nawet zaszaleć i na całą zimę zrobić z 10 słoików przetworów.
Ludzie jedzą mięso zwierząt, które hodują dlatego, że tak jest łatwiej i taniej, a nie dlatego, że lubią zarzynać bogu ducha winne krowy itp..

Le_Kloszard

2014-03-12, 15:22
ch*ja się znacie, ludzie są wszystkożerni.

raza

2014-03-12, 16:33
@up. W zasadzie to nie do końca. Padlino i mięsożerni z natury. Jak np. Pandy - tak one są padlino i mięsożercami, ale przez poszerzanie się terenów ludzkich zostały zepchnięto do lasów bambusowych i tym zmuszone są się żywić. Dlatego wysrywają 60% żarcia.

xts

2014-03-12, 16:41
raza napisał/a:

@up. W zasadzie to nie do końca. Padlino i mięsożerni z natury. Jak np. Pandy - tak one są padlino i mięsożercami, ale przez poszerzanie się terenów ludzkich zostały zepchnięto do lasów bambusowych i tym zmuszone są się żywić. Dlatego wysrywają 60% żarcia.



a to co jedzą ma tyle warości odżywczysz, że muszą 50kg tego opie**olic w ciągu dnia.

Feo108

2014-03-12, 16:46
Och straszne. Zaatakował Cię wściekły wegetarianin. Mam nadzieję, że to traumatyczne przeżycie nie wpłynie negatywnie na Ciebie. Na szczęście szybko utworzyła się grupa wsparcia i jeśli szukałeś pocieszenia, albo nie wiedziałeś jak odpowiedzieć. Dzięki dzielnym sadolom nie musisz iść z tym do mamusi.

el...........wy

2014-03-12, 17:13
@up
Raczej ciebie taki bóldup dopadł, że aż napisałeś pierwszy komentarz. Poczułeś się urażony, że twojego towarzysza wege-lachociąga obrażajo.

Feo108

2014-03-12, 18:28
Pistacjuszu, Raczej zawsze mnie zastanawia co powoduje taką reakcje u mięsożerców. Podobne zacietrzewienie jest tylko jak się ludzie kłócą o religie. Niech każdy sobie robi co chce i je co chce tylko fajnie byłoby, żeby wiedzieli z czym to się wiąże. Ale większość osób (nie myślę tu o sadolach bo zabiliby swój przyszły obiad z uśmiechem na twarzy) to hipokryci którzy to wyzywają jakie to chinole okrutne bo psy zjadą a japończycy delfiny itd w tym samym czasie jedząc cielęcinkę. A co do lachociągów co powiesz na ludzi typu Scott Jurek czy Sam "Sonny" Bryant? (drugi to murzyn no ale trudno)

krystiann90

2014-03-12, 18:34
Nie wyobrażam sobie ułożenia porządnej diety bez mięsa. Zrozumcie tępi wegetarianie że mięso jest najważniejszym składem każdej diety dla osoby ćwiczącej (może wam wystarczy sałatka z marchewką do siedzenia przy kompie), ale k***a trzeba wpie**alać mieso i koniec. Poza tym jakbyśmy nie zabijali zwierzątek na taką skale to było by tyle kochanych świnek i krówek, że o japie**ole. Tyle w temacie ;)