18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weekendowy grill

Fakerę • 2013-05-24, 13:35
W weekend wpadłem do sąsiadów na grilla. Co prawda nie byłem zaproszony i nikt mnie tam nie chciał, niemniej rozłożyłem się wygodnie na leżaku i poczęstowałem ich jedzeniem. Później wziąłem sobie jedno z piw leżących na stole i zacząłem krytykować całe to spotkanie. Jedzenie mogło być lepsze, w ogóle inaczej urządziłbym ten ogródek, nie mówiąc już o tym, że kobiety na grillu to głupi pomysł.
I tak właśnie zachowują się muzułmanie w Europie.

Adulka

2013-05-24, 22:10
w każdym stereotypie jest ziarnko prawdy... albo kamień prawdy... głaz?

Samudaripen

2013-05-24, 22:37
Cytat:

Co prawda nie byłem zaproszony i nikt mnie tam nie chciał


Akurat się mylisz jakbyś uważał na lekcjach w szkole średniej , a może nawet w gimnazjum to wiedziałbyś, że większość państw niemieckich jak i Francja i Anglia sprowadzało i zachęcało ludności innych krajów(głównie arabskich, ale również i słowiańskich ;) ) do imigrowanie do ich krajów ponieważ było za mało osób w wieku produkcyjnym i za dużo osób w wieku przed i poprodukcyjnym, może nie każdemu się to podobało, ale jak się chce żyć na emeryturce/ chodzić do szkoły i jednocześnie mieć rozwijający się kraj to trzeba mieć siłę roboczą... dużo siły roboczej i naprawdę nie wiem co się tak rozczulacie nad tymi np. Niemcami i Anglikami, którzy mają na nas najzwyczajniej w świecie wyj***ne od zawsze.. chyba, że trzeba znaleźć murzynów od czarnej roboty ;) ... k***a "Polska uratuje Europę od islamizacji" i już powstają stronki, fanpage itd itp, a idioci się napalają bo mają nadzieje, że ktoś w przyszłości będzie im wdzięczny i miał do nich szacunek... nie wiem czemu macie takie zapotrzebowanie na to, żeby was Niemiec po główce głaskał, ale jak tam chcecie.
Lepiej się weźcie za naukę i robotę, żeby tak nie skończyć bo jak historia pokazała przemocą się na dłuższą metę nic nie zdziała ;)



PO ZA TYM POLAKI ZA GRANICĄ SĄ TAK SAMO CHCIANI JAK I CI MUZŁUMANIE. czyli murzyny, wykonać robotę i sp***alać.....

GangBang

2013-05-25, 04:41
A.J.K.S napisał/a:



... Ponuraczku polaczku ;)



ch*j Ci na grób za użycie tego słowa.
Gardzę tym kurestwem.

Everizon

2013-05-25, 23:25
Kurka, po ilości piw za ten tekścik widzi mi się że jak allahakbary utną w europie kolejną głowę to urządzimy im taką "czystkę etniczną" że jeszcze będą się od nas uczyć, tam u siebie na piaskach...

parzych73

2013-05-26, 03:50
Ja jebię, piwa leżące na stole... To w jakichś woreczkach k***a były, czy może butelki i puszki se k***a leżały?