18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wędrówki ludów

Macx83wwww • 2020-11-16, 21:44
Co najmniej 74 migrantów zginęło we wraku statku 12 listopada u wybrzeży Khums w Libii, podała Międzynarodowa Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Migracji (IOM).
Według IOM na pokładzie łodzi znajdowało się ponad 120 osób, kiedy miał miejsce wypadek.


niemamskarpet.

2020-11-17, 09:47
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Ciapate, czarne k***y. sp***alać z Europy!



uwierz mi że do Polski nie przyjadą, tu już są same murzyny europy tylko z białą skórą

andrzejrobert75

2020-11-17, 09:55
:Lekarze zakaźnicy nie doplynęli na Narodowy..

WojtekN

2020-11-17, 14:21
pmauser napisał/a:

Te debile same zatapiają łodzie itp by służby musiały ich ratować i objąć opieką. Dziwię się tylko dlaczego marynarka wojenna nie strzela do nich za naruszenie granic.



Też się dziwię... "która usiłuje wymusić przekroczenie granicy przy pomocny pojazdu, może mają inne prawo użycia broni".
Albo to co napisałeś wcześniej, zanim zdąrzą przeładować to topią ponton i wchodzą na przepisy morskie dotyczące obowiązku ratowania życia i pomocy na morzu :)

Sprawa jest mega prosta, odławiasz, dajesz żarcie i odsyłasz transportem z akredytacją kosztów deportacji na państwo z którego ten mokabe dał dyla.
... żartowałem strzelać równo po przekroczeniu granicy morskiej .

alterego

2020-11-17, 17:41
@Rebeliant

Momentalnie ur*chamiam opcję pobierz. Czuję , że to zajebisty film. Dziękuję serdecznie

Rebeliant

2020-11-17, 19:39
alterego napisał/a:

@Rebeliant
Momentalnie ur*chamiam opcję pobierz. Czuję , że to zajebisty film. Dziękuję serdecznie



Piszesz o Fanatyku? Z resztą, nie ma za co, byle humor się poprawił albo utrzymał na wysokim poziomie :)

rbt-elektro

2020-11-17, 20:28
JEBAĆ murzynów, ryby też muszą jeść...

dominator76

2020-11-21, 19:12
jak tak dalej pójdzie to my tak bedziemy łapkami do Szwecji i Niemiec przebierać.