18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wędrówki ludów

Macx83wwww • 2020-11-16, 21:44
Co najmniej 74 migrantów zginęło we wraku statku 12 listopada u wybrzeży Khums w Libii, podała Międzynarodowa Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Migracji (IOM).
Według IOM na pokładzie łodzi znajdowało się ponad 120 osób, kiedy miał miejsce wypadek.


Wiewór

2020-11-16, 23:41
Gdyby przypłynęli legalnie promem i stanęli w kolejce z paszportami to by się nie potopili...

sa...........el

2020-11-16, 23:47
W tv i na świecie mówią, że to kobiety i dzieci uciekające przed wojną, więc to musi być prawda, a wy jesteście foliarzami. Ci ludzie uciekają przed wojną i nie mają gdzie się podziać, a wy jesteście jakimiś zjebami faszystowskimi.

zenasek

2020-11-17, 00:55
blokern napisał/a:

za 300 lat albo i wiecej nie bedzie zadnych granic na naszej planecie a zyjacy mieszkancy beda ogladac takie filmy tak jak my czytamy teraz o sredniowieczu



Jak wykształcenie, wiedza ogólna i zdrowy rozsądek będą sie w spoleczenstwach nadal obniżać tak jak w ostatnich 20tu latach to za 300 lat zapomną czym była elektryczność, o telewizji nie wspominając...

:-/

Tuco

2020-11-17, 01:07
O 46 za mało

polakwrocek

2020-11-17, 01:11
Lose her baby ?
Tak wszystkie 10 naraz? Czy może z zajęć :"Co mówić aby białasom było Ciebie żal i dali Ci hajs."

raistpol

2020-11-17, 01:21
htr83 napisał/a:

gadajcie sobie co chcecie o tych uchodźcach, ale jeśli taki ktoś oddaje całe swoje oszczędności często sprzedjąc wszystko co ma wsiada do gównianej łódki i ryzykując życie wypływa na otwarte morze w nadziei na lepsze życie to człowiek zaczyna doceniać to co ma



oszczędności. Było info, że taki przerzut kosztuje 5k dolarów i więcej.
A teraz powiedz mi ilu polaków ma tyle oszczędności i skończ pie**olić

CzerstWybut

2020-11-17, 01:53
satariel napisał/a:

W tv i na świecie mówią, że to kobiety i dzieci uciekające przed wojną, więc to musi być prawda, a wy jesteście foliarzami. Ci ludzie uciekają przed wojną i nie mają gdzie się podziać, a wy jesteście jakimiś zjebami faszystowskimi.



Przed wojną w którym kraju mi powiedz. Byłem w iraku k***a i tam takich murzynów niema. W syrii też takich murzynów nie ma. Przecież do europy sie zjeżdżają już z całej afryki k***a. Za 20 lat ty będziesz wypie**alał do afryki lub azji szukać spokoju, całego świata lewaku nie udobr*chasz.

Wiewór napisał/a:

Gdyby przypłynęli legalnie promem i stanęli w kolejce z paszportami to by się nie potopili...



Nie mogą. Z nigerii, Kongo, etiopii, kenii itp nie wpuszczają ale jak jesteś bez paszportu to już tak. Bo wtedy wszyscy uciekaja przed jakąs wojną

:roll:

sa...........el

2020-11-17, 02:48
CzerstWybut napisał/a:

Przed wojną w którym kraju mi powiedz. Byłem w iraku k***a i tam takich murzynów niema. W syrii też takich murzynów nie ma. Przecież do europy sie zjeżdżają już z całej afryki k***a. Za 20 lat ty będziesz wypie**alał do afryki lub azji szukać spokoju, całego świata lewaku nie udobr*chasz.
Nie mogą. Z nigerii, Kongo, etiopii, kenii itp nie wpuszczają ale jak jesteś bez paszportu to już tak. Bo wtedy wszyscy uciekaja przed jakąs wojną



to był sarkazm. A teraz załóż maskę i zostań w domu. :D

epikur

2020-11-17, 03:22


Czy to nie jest stały proceder? Zatapianie pontonu po zbliżeniu się do potencjalnego wybawcy?

pmauser

2020-11-17, 04:11
Te debile same zatapiają łodzie itp by służby musiały ich ratować i objąć opieką. Dziwię się tylko dlaczego marynarka wojenna nie strzela do nich za naruszenie granic.

CzerstWybut

2020-11-17, 04:39
satariel napisał/a:

to był sarkazm. A teraz załóż maskę i zostań w domu.



Ty foliarzu faszystowski ch*j ci w dupe... to też teraz jest sarkazm wedlug ciebie ?

zbyszko1986

2020-11-17, 05:25
W końcu jakąś miła wiadomość

p47

2020-11-17, 06:26
Myslalem ze juz nic nie poprawi mi dnia. ;-)

baronturbina

2020-11-17, 08:59
Młody się na koncertowo zbełtał.