18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Według dzisiejszych naukowców

Suq-Madiq • 2013-06-10, 06:40
... powinniśmy już nie żyć.

(angielski na poziomie debila)


Ca...........er

2013-06-10, 07:03
Piwko za wspomnienie zajebistych czasów, których schyłek na szczęście pamiętam. Tak, miałem dzieciństwo bez komputera, miałem takich przyjaciół, o jakich dzisiaj ciężko, miałem życie - realne, nie wirtualne, bez pośpiechu, któremu pęd nadawała wyobraźnia. I było pięknie. Człowiek był w pewnym sensie wolny, a nie spętany komórkami, pocztą internetową i innym gównem.

Kupa_w_majtkach

2013-06-10, 10:50
@UP
A tera? Siedzisz przed komputerem. (tak, ja też) heheh

Dymekx

2013-06-10, 12:00
@up jak każdy jak nie piwo to komp :D

Dranzes

2013-06-10, 15:50
A może my nie żyjemy i to tylko halucynacje?

Suub

2013-06-10, 15:54
I ja jeszcze bym dodał, że jak coś się przeskrobało to na chacie był wpie**ol. I nie pomyślał człowiek żeby się sprzeciwić swoim rodzicom. Byli jak bogowie. W szkole żeby do nauczyciela powiedzieć 'sp***alaj'? Przenigdy!

A teraz.... szkoda gadać.

malvo

2013-06-10, 15:55
Dokuadnie tak:
orzeszwmorde napisał/a:

Za to przemowa poniżej jak dla mnie jest ze wszech miar ponadczasowa.


krzysiu818

2013-06-10, 16:03
dobrze że nie umiem po angielsku, przynajmniej nie jestem debilem ;D

Wasili666

2013-06-10, 16:06
Cytat:

(angielski na poziomie debila)


Sam jesteś debil

GarySKR

2013-06-10, 16:07
Jak mnie osobiście wku***a tekst typu (angielski na poziomie debila). Suq-Madiq weź skumaj, że nie każdy musi go umieć. Ja np Anglika umiem średnio ale z kolei znam bardzo dobrze Niemiecki, więc w takim bądz razie jestem debilem bo nie np. nie rozumiem co gada koleś na filmiku?

kaiel

2013-06-10, 16:17
up
po turecku umiesz?

Taboretto

2013-06-10, 16:23
Niby filmik odnosi się do lat 80 ale ludzie z roczników 90-97 też te czasy pamiętają. Pamiętam czasy gdy jak ktoś miał komputer w domu to był mega kozak. U mnie takie wynalazki to się późniejszych klasach podstawówki dopiero pojawiły a i tak nie przesiadywałem na kompie dzień i noc jak to robi wiele dzieciaków dzisiaj.

oc...........an

2013-06-10, 16:40
A ja pamiętam jak w 2002 roku rodzice większości z nas kupili kompa (ja miałem już w 2001 Athlona 1700+ biedaki :krejzi: ) i nagle ludzie przestali wychodzić na podwórko pobawić się... ale jak każdy przeszedł Crocka 2, Spyro i Tomb Raider 2 to znów zaczeliśmy wychodzić i do dziś większość z nas nie siedzi całymi dniami w domu.

Takie właśnie jest pokolenie 91-92.

Od siebie jeszcze dodam, że nienawidzę tego pie**olenia, że 90s kids to roczniki 95-99: to są k***a matoły (najczęściej) i w ogóle nie umywają się do 91-92.

Pewnie przeczyta teraz to ktoś z rocznika 87-89 i pokiwa głową z zażenowaniem, ponieważ wg jego miarek 91-92 to debile, wyżej to już w ogóle stracone pokolenie, a jedyne porządne pokolenia to 80' kiedy to w LO całki się przerabiało... ;)



A co do "już powinniśmy nie żyć" - owszem, kiedyś piło się wodę z kranu, jedną butelkę oranżady za 50gr obalało się w pięciu, dawało się gryza Snickersa, jeździło się bez kasku na rowerze (ja to do tej pory nie jeżdżę w kasku i ch*j), jadło się syf (tja, "jadło się") i ogólnie używało się produktów, które dziś nie mają racji bytu... i żyjemy, owszem. Ale to nie oznacza, że wszyscy wyszli bez uszczerbku po tych praktykach. Na dodatek mamy teraz o wiele mniejsze szanse na zarażenie się sepsą, otrucie ołowiem itp. ponieważ te wszystkie zakazy mimo wszystko podniosły nam standard życia. Wg retoryki "i tak nas to nie zabije" powinniśmy dalej używać DDT, stosować ołów i azbest do codziennych produktów i ogólnie mieć wyj***ne, "bo i tak przeżyjemy". Otóż tu nie chodzi o samo przeżycie, tylko jakość życia i wszystkie te zakazy nie zostały ustanowione z dupy.



PS: też tak macie, że jak słyszycie rok urodzenia 2000 to wydaje wam się, że dwulatki? :D

thoruus

2013-06-10, 16:50
@up: dwó-trzy latki? 91-92 to debile
ja miałem całki w podstawówce... ;)