18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

We Francji trwa kryzys paliwowy

GeorgeHarvey1 • 2022-10-12, 16:14

Niektórym puszczają nerwy

dziki161

2022-10-13, 01:11
darek1234 napisał/a:

Idź się zesraj pod swoim ruSSkim drzewem, chyba że wujek już ci kibel z Ukrainy przywiózł?



Ziomeczku tymi tekstami na poziomie ameby umysłowej może będziesz imponował kolegom z gimnazjum lub wiejskiej. Za to co te k***y robią z naszym pięknym krajem dawno powinni wisieć a takie zjeby umysłowe głosują na PiSiorów i POjebańców w kółko żeby dostać swoją paszę z socjala jak bydło. Szkoda tylko, że jak powstanie realne zagrożenie dla naszej ojczyzny właśnie TO bydło i TE świnie nie idą na rzeź tylko świadomi obywatele którzy chcą dobra dla swego kraju. Pozdrawiam i dobrej nocy wszystkim normalnym i sadystycznym obywatelom z chociażby odrobiną inteligencji.
ps. mimo całej swojej tolerancji, miłości do bliźniego i rodaków jak słyszę/widzę takie wypowiedzi to ch*j mnie strzela, że prawdziwi patrioci walczący za dobrobyt naszego kraju giną i walczą w dziejach naszej bogatej historii by jakaś sp***olina która powinna zostać spuszczona w kiblu albo wrzucona do pralki w skarpecie czy kolaguować na świeżym powietrzu lub ścianie jakiejś piwnicy pisze pseudo "trendy" komentarze. Jeb się na ryj i wypie**alaj z PiSem na wojnę niech w końcu zamiast ludzi wartościowych zginą takie zjeby jak ty czy morawiecki i jego świta....

ProVVe

2022-10-13, 02:56
Nie zesrajta się... Tak jak już ktoś pisal ch*j woe co to za filmy, dwa strajk może pracowników, trzy j***ny makaron był psem ruskim więc niech zdycha... Najgorsze gowno jakie mogla Francja wybrać

Cipczan

2022-10-13, 06:22
darek1234 napisał/a:

Nie pół sadola tylko głupie kacapSSkie sk***iele



Czyli 60%, faktycznie nie połowa.

Xanax777

2022-10-13, 08:06
Siriuz napisał/a:

Taaa obronnym. I tylko wysyłają bombowce na "operacje militarne" przeciwko "terrorystom".
Rzecz w tym ze ludzie nie chcą finansować wojny, zwłaszcza takiej kompletnie niepotrzebnej. Powtórka z Wietnamu.



Chciałbym Cię kiedyś spotkać i ci wjebac.

mlekozklasa

2022-10-13, 09:12
dejwid092 napisał/a:

Możemy się pośmiać ale prawda jest taka że to co się teraz dzieje to dno i metr gówna. Dlatego ładnie podziękujmy rządzącym którzy do tego doprowadzili



Obawiam się, że nie będzie tak kolorowo jakbyś chciał. Przecież połowa użytkowników Sadola, gołym okiem widać, że jest na garnuszku tych sk***ysnyów.

Siriuz

2022-10-13, 10:13
Xanax777 napisał/a:

Chciałbym Cię kiedyś spotkać i ci wjebac.



W którym zakładzie siedzisz?

Wiewór

2022-10-13, 15:35
Siriuz napisał/a:

Nie mam kacapskich braci, chyba ze jesteś szwabem i tak nazywasz Polaków... wcale by mnie to nie zdziwiło. A do Rosjan nic nie mam.
Przecież to NATO rozpętało tę wojnę dzbanie, i o to chodzi w tych protestach...



Czyli ze tak naprawde od strony Rosji napadli na Ukrainę żołnierze NATO w ruskich czołgach przebrani w ruskie mundury?
Towarzyszu wy już nie wiecie kompletnie co pie**olic w tym fsb.


:lol:

Siriuz

2022-10-13, 18:23
Wiewór napisał/a:

Czyli ze tak naprawde od strony Rosji napadli na Ukrainę żołnierze NATO w ruskich czołgach przebrani w ruskie mundury?
Towarzyszu wy już nie wiecie kompletnie co pie**olic w tym fsb.



Jeśli nie rżniesz głupa, to idź na lotnisko z dużym myśliwskim nożem i spróbuj przejść przez bramki. Daj znać potem czy uda Ci się w sądzie wytłumaczyć, że nic nie zrobiłeś i padłeś ofiarą agresji ochrony i policji. Gdybyś nie zrozumiał idei tej prowokacji, to oznacza, że prawdopodobnie nie skończyłeś jeszcze szkoły podstawowej i po prostu brakuje Ci życiowej wiedzy.

OliverSucks

2022-10-13, 20:16
Siriuz napisał/a:

Jeśli nie rżniesz głupa, to idź na lotnisko z dużym myśliwskim nożem i spróbuj przejść przez bramki. Daj znać potem czy uda Ci się w sądzie wytłumaczyć, że nic nie zrob bla bla r*chają mnie w dupe.



Już wolę zdechnąć z głodu i zimna niż poddać się ruskim. Z resztą w twojej mateczce rasiji wcale nie lepiej, co to za życie gdy jedyna radość to wóda, i tak tam masz biedę i głód no i w każdej chili mogą cię wysłać na front albo do łagru jak się za bardzo wychylisz, no k***a to jest prawdziwe wolne życie :lol:

Siriuz

2022-10-13, 20:38
OliverSucks napisał/a:

Już wolę zdechnąć z głodu i zimna niż poddać się ruskim. Z resztą w twojej mateczce rasiji wcale nie lepiej, co to za życie gdy jedyna radość to wóda, i tak tam masz biedę i głód no i w każdej chili mogą cię wysłać na front albo do łagru jak się za bardzo wychylisz, no k***a to jest prawdziwe wolne życie



Taaak, bo Ukraińców więzili w kraju. Próbowali uciekać do Polski, ale rozstrzeliwali ich na granicy. Nie mieli wyboru i musieli zaryzykować wojnę z Rosją...

Zrób nam przysługę i jak w desperacji będziesz chciał odebrać sobie życie, to zrób to tak żeby nie zepsuć wieczoru innym.

minions

2022-10-13, 20:56
Siriuz napisał/a:

Taaak, bo Ukraińców więzili w kraju. Próbowali uciekać do Polski, ale rozstrzeliwali ich na granicy. Nie mieli wyboru i musieli zaryzykować wojnę z Rosją...
Zrób nam przysługę i jak w desperacji będziesz chciał odebrać sobie życie, to zrób to tak żeby nie zepsuć wieczoru innym.



Co wy tam pijecie w tym Olgino.

nebelwerfer

2022-10-14, 11:29
Siriuz napisał/a:

Nie mam kacapskich braci, chyba ze jesteś szwabem i tak nazywasz Polaków... wcale by mnie to nie zdziwiło. A do Rosjan nic nie mam.
Przecież to NATO rozpętało tę wojnę dzbanie, i o to chodzi w tych protestach...



:D k***a jeśli nie jesteś trollem to boję się jak Ty żyjesz :D widelcem buty wiążesz i oddychasz pierdami z dupy psa sąsiada czy ocb bo k***a no :D nie wiem jak inaczej można być tak przyj***nym.

gaszu123

2022-10-14, 14:27
darek1234 napisał/a:

Idź się zesraj pod swoim ruSSkim drzewem, chyba że wujek już ci kibel z Ukrainy przywiózł?



zawsze chcialem wierzyc ze spolecznosc sadola moze byc lekko wyzej w hierarchii pojmowania roznych rzeczy,
jednakze w kwestii tej jednej - to panuje tutaj taki debilizm, ze niektorzy to mogliby chodzic na miesiecznice smolenskie.
zamiast lba telewizor.

ty idz wyliz jaja dziadkowi banderze

Siriuz

2022-10-14, 14:54
nebelwerfer napisał/a:

k***a jeśli nie jesteś trollem to boję się jak Ty żyjesz widelcem buty wiążesz i oddychasz pierdami z dupy psa sąsiada czy ocb bo k***a no nie wiem jak inaczej można być tak przyj***nym.



Zapytaj starego

gaszu123 napisał/a:

zawsze chcialem wierzyc ze spolecznosc sadola moze byc lekko wyzej w hierarchii pojmowania roznych rzeczy



Może kiedyś tak było, teraz gimbaza nie może się zdecydować czy jednak tiktoki, czy sadistiki gdzie dostana pare piwek

Adae

2022-10-14, 15:09
Glupie owce gryza sie miedzy soba zamiast odkurzyc gilotyny.