18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

We Francji trwa kryzys paliwowy

GeorgeHarvey1 • 2022-10-12, 16:14

Niektórym puszczają nerwy

nebelwerfer

2022-10-12, 21:27
Siriuz napisał/a:

W całej Europie zachodniej protesty antynatowskie. Ludzie chcą wystąpienia z Nato. Warto o tym mówić, bo u nas jak zwykle zaścianek.



jprdl j***ć cię k***o. Pewnie mało elokwetnie, pewnie powielam to co już inni napisali, ale myślę, że warto. Jeszcze raz j***ć Cię i tych co kliknęli ci piwko.

Siriuz

2022-10-12, 21:34
nebelwerfer napisał/a:

jprdl j***ć cię k***o. Pewnie mało elokwetnie, pewnie powielam to co już inni napisali, ale myślę, że warto. Jeszcze raz j***ć Cię i tych co kliknęli ci piwko.



sam się *** prowojenna s****o.... gardzę ludźmi, którzy garną się do zabijania

Dot

2022-10-12, 22:08
darek1234 napisał/a:

Idź się zesraj pod swoim ruSSkim drzewem, chyba że wujek już ci kibel z Ukrainy przywiózł?



a ty idz sie zesraj pod swoim ukrainskim drzewkiem, chyba ze wujek z ukrainy juz ci kibel za nasze pieniadze kupil, idz im wrzucic do puszki wiecej amebo jedna

darek1234

2022-10-12, 22:15
Dot napisał/a:

a ty idz sie zesraj pod swoim ukrainskim drzewkiem, chyba ze wujek z ukrainy juz ci kibel za nasze pieniadze kupil, idz im wrzucic do puszki wiecej amebo jedna



Ot, kacap, czyli zwykły ruSSki głupek. Dałes odpowiedź, że aż mi poszła w... - no właśnie, w co, bo to poziom sprzed gimbazy. NIe produkuj się więcej, bo się obnażasz

mit2

2022-10-12, 22:24
Siriuz napisał/a:

gardzę ludźmi, którzy garną się do zabijania


Tym samym oświadczasz, że gardzisz swoimi kacapskimi braćmi? :lol:

PutinToSmiec

2022-10-12, 22:41
W PL polaczki też tak panikowali jak wojna wybuchła .. kazdy sie srał i tankował w beczki bo miało nie byc paliwa .. a teraz ameby siedzą z tym paliwem 9 zł zamiast kupic na cpn po 6 zl :lol:

Siriuz napisał/a:

W całej Europie zachodniej protesty antynatowskie. Ludzie chcą wystąpienia z Nato. Warto o tym mówić, bo u nas jak zwykle zaścianek.



Hahha .. tak .. dlatego kolejne 2 kraje wstępują do NATO :mrgreen: oj kacapom dupa sie ostro pali skoro takie gowno trole już promują .. to tak ja Ci biedni Polacy stojący na granicy polsko -białoruskiej proszący o sól i kartofle :-D

nebelwerfer

2022-10-12, 22:41
Siriuz napisał/a:

sam się *** prowojenna s****o.... gardzę ludźmi, którzy garną się do zabijania



:D ja odnoszę się do pie**olenia o protestach przeciwko nato :D gdzie ty żlebie bez szkoły przeczytałeś że ja jestem za wojną którą rozpętaliście ?

Siriuz

2022-10-12, 22:56
mit2 napisał/a:

Tym samym oświadczasz, że gardzisz swoimi kacapskimi braćmi?



Nie mam kacapskich braci, chyba ze jesteś szwabem i tak nazywasz Polaków... wcale by mnie to nie zdziwiło. A do Rosjan nic nie mam.

nebelwerfer napisał/a:

ja odnoszę się do pie**olenia o protestach przeciwko nato gdzie ty żlebie bez szkoły przeczytałeś że ja jestem za wojną którą rozpętaliście ?



Przecież to NATO rozpętało tę wojnę dzbanie, i o to chodzi w tych protestach...

michu225

2022-10-12, 22:59
martils napisał/a:

no to po bułki tym rowerem będziesz zapie**alał do piekarni w pobliżu młyna, bo do innych piekarni mąka nie dotrze. Oprócz bułek jest jeszcze setki innych analogii których możesz nie ogarnąć swoim mózgiem cyklisty. Ale ty pewnie nie jesz bułek tylko keto, a do chlewu masz blisko więc rower i czekasz ze spokojem dalej.



To co k***a ma się powiesić co innego nam pozostaje jak dopasowanie się do sytuacji Ty możesz iść strajkować mama odbierze Cię rano z komisariatu bo Cię zawiną na 24

PutinToSmiec

2022-10-12, 23:20
Siriuz napisał/a:

Nie mam kacapskich braci, chyba ze jesteś szwabem i tak nazywasz Polaków... wcale by mnie to nie zdziwiło. A do Rosjan nic nie mam.
Przecież to NATO rozpętało tę wojnę dzbanie, i o to chodzi w tych protestach...



No ale NATO jest zaszczepione na covid wiec według WAS paranoików wszyscy nie powinni zyc ... to jak mogli rozpetac wojne ?

Pozatym NATO wysłalo kolejne Himarsy z pociskami M30a1 ... jedna rakieta ma 180 000 wolframowych kulet ... czyli jedna rakieta robi sito z bolszewi jak milion rurabomberów :mrgreen:

Putinek juz sra w majteczki :-) Chwała Wielkiej Ukrainie !

robsonx79

2022-10-12, 23:23
Strasznie dużo sierot zostało po takiej jednej niby nowoczesnej partii, która oficjalnie okazała się proputinowska i trochę siara oficjalnie ją popierać. Ale antyeuropejskie i antynatowskie poglądy, wizja pansłowiańskiego imperium - to dalej siedzi w głowach. I to widać w tych żałosnych antypolskich komentarzach, bo uderzanie w nasze sojusze, to nic innego jak działanie na szkodę naszej ojczyzny.

mit2

2022-10-12, 23:26
Siriuz napisał/a:

Nie mam kacapskich braci, chyba ze jesteś szwabem i tak nazywasz Polaków... wcale by mnie to nie zdziwiło. A do Rosjan nic nie mam.


Serio nie wiesz, że ruskich się kacapami nazywa? Słabo, słabo...
A to że "nic do ruskich nie masz", da się bardzo szybko wywnioskować z twoich postów tutaj ;-)

marcinkali7

2022-10-12, 23:31
Siriuz napisał/a:

Nie mam kacapskich braci, chyba ze jesteś szwabem i tak nazywasz Polaków... wcale by mnie to nie zdziwiło. A do Rosjan nic nie mam.
Przecież to NATO rozpętało tę wojnę dzbanie, i o to chodzi w tych protestach...



Tak było…. NATO przekonało Putina żeby zaatakował Ukrainę. Podobno Putin skwitował to słowami: "zaszaleje na stare lata i teraz każdy na świece zobaczy jaka mamy potężną armię.

PutinToSmiec

2022-10-12, 23:41
marcinkali7 napisał/a:

Tak było…. NATO przekonało Putina żeby zaatakował Ukrainę. Podobno Putin skwitował to słowami: "zaszaleje na stare lata i teraz każdy na świece zobaczy jaka mamy potężną armię.



2 armia swiata :mrgreen: w 2 dni w Kijowie .. w 3dni w Warszawie :mrgreen: jeszcze troche to sama Litwa bedzie w stanie zdobyć Białorus bo Lukaszenka wlasnie zaczął oddawać swoj sprzet smieciowiPutinowi bo bolszewikom juz gowno pozostało .

Arashi91

2022-10-12, 23:53
Siriuz napisał/a:

Ignoranci, albo opłacone owieczki. Jak nie oglądacie nic poza TVN to nie dziwie się, że nie macie pojęcia co się na świecie dzieje... wystarczy wpisać sierotki w google: "europe antinato protests"
Koszty utrzymania, ceny energii, paliw, finansowanie wojny, która niebezpiecznie spycha wszystkich w kierunku wojny atomowej? Przyszło Ci może przez myśl, że jesteś po niewłaściwej stronie barykady czy może świadomie popierasz rozlew krwi?



Tak się akurat składa, że Francuzi zawsze mieli problem do NATO - głównie dlatego, że nie cierpią USA i sami chcieli przejąć przywództwo w sojuszu w ramach jego europejskiej części. Ponieważ im się to nie udało, obrazili się i "militarnie" już raz z NATO wyszli. Potem wrócili, ale zawsze pozostawali takim problematycznym, zakompleksionym dzieckiem. Francuzi nadal myślą, że są imperium i świat powinien im robić laskę. Tymczasem większość swojej "imperialnej" historii byli j***ni bez mydła przez Anglików, potem Niemców, a na koniec USA.

Obwiniają teraz NATO za swoje problemy również dlatego, że są narodem wybitnie rusofilskim i zawsze podziwiali Rosję oraz jej rewolucję przyrównując do swojej. Jakby ktoś zapomniał to pierwsze ruchy, które ideologicznie można nazwać komunistycznymi wynaleziono właśnie we Francji i to Francja od wieków była źródłem europejskiego sp***olenia umysłowego, które finalnie przypłaciliśmy utratą statusu "pępka świata".

W Polsce Francja kojarzy się pozytywnie przez Napoleona, ponieważ przywrócił na chwilę państwo Polskie na mapy Europy. Tylko jeden szczegół - Napoleon nie był Francuzem :D