18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wczoraj padał śnieg

brambor.front • 2019-12-28, 18:56
Wczoraj padał śnieg
8:00 - Zrobiłem bałwana.
8:10 - Przechodziła obok feministka i zapytała mnie, dlaczego nie zrobiłam bałwanicy.
8:15 - Zrobiłem bałwanicę.
8:17 - Moja feministyczna sąsiadka skarżyła się na zmysłowy biust bałwanicy, mówiąc, że to uprzedmiotawia bałwanicę.
8:20 - Mieszkająca w pobliżu gejowska para rzuciła focha i narzekała, że zamiast tego mogłyby być dwa bałwany.
8:22 - Transpłciowy face… kobie... osoba zapytała, dlaczego nie zrobiłem bałwanoosobę z wymiennymi końcówkami.
8:25 - Weganie z końca ulicy skarżyli się na marchewkowy nos, ponieważ warzywa są do jedzenie i nie mogą dekorować postaci ze śniegu.
8:28 - Zostałem nazwany rasistą, ponieważ bałwany są białe.
8:31 - Muzułmański dżentelmen po drugiej stronie ulicy żąda, aby bałwanica nosiła burkę.
8:40 - Przyjechało 14 policyjnych radiowozów, mówiąc, że grupa studentów z uniwersytetu została urażona.
8:42 - Feministyczna sąsiadka ponownie narzekała, tym razem, że miotła bałwanicy musi zostać usunięta, ponieważ przedstawia kobietę w roli kury domowej.
8:43 - Przyjechał urzędnik ds. równości i zagroził mi eksmisją.
8:45 - Pojawia się ekipa telewizyjna ABC. Pytano mnie, czy znam różnicę między bałwanem a bałwanicą? Odpowiadam: „Kule śnieżne?… I jestem teraz nazywany seksistą.
9:00 - Jestem w mediach przedstawiany jako podejrzany o terroryzm, rasizm, wzbudzający homofobiczne skłonności, który wywołuje problemy w trudnych warunkach pogodowych.
9:10 - Zapytano mnie, czy mam wspólników. Moje dzieci są zabierane przez opiekę społeczną.
9:29 - Skrajna lewica protestuje, obrażona na wszystko, maszeruje ulicą domagając się ścięcia mnie.
Do południa wszystko się stopiło.
Morał - Nie ma morału do tej historii. To jest to, czym się staliśmy, wszystko z powodu płatków śniegu*.

Oryginalny tekst na końcu

* Aby morał był zrozumiały muszę wam rozszyfrować co się kryje pod sformułowaniem Płatki śniegu, Śnieżynki (ang. snowflake).
Snowflake to w latach 2010 obraźliwe slangowe określenie na osobę mającą zawyżone poczucie wyjątkowości, nieuzasadnione poczucie uprzywilejowania, a także są nadmiernie emocjonalne, łatwo się obrażają i są niezdolne do radzenia sobie z przeciwstawnymi opiniami.
źródło:
https://en.wikipedia.org/wiki/Snowflake_(slang)

It snowed yesterday
8:00 - I made a snowman.
8:10 - A feminist passed by and asked me why I didn't make a snow woman.
8:15 - So, I made a snow woman.
8:17 - My feminist neighbor complained about the snow woman's voluptuous chest saying it objectified snow women everywhere.
8:20 - The gay couple living nearby threw a hissy fit and moaned it could have been two snow men instead.
8:22 - The transgender ma..wom...person asked why I didn't just make one snow person with detachable parts.
8:25 - The vegans at the end of the lane complained about the carrot nose, as veggies are food and not to decorate snow figures with.
8:28 - I am being called a racist because the snow couple is white.
8:31 - The Muslim gent across the road demands the snow woman wear a burqa.
9:40 - 14 Police cars arrived saying a group of students from the university had been offended.
8:42 - The feminist neighbor complained again that the broomstick of the snow woman needs to be removed because it depicted women in a domestic role.
8:43 - The council equality officer arrived and threatened me with eviction.
8:45 - TV news crew from the ABC shows up. I am asked if I know the difference between snowmen and snow-women? I reply, "Snowballs? …and I am now called a sexist.
9:00 - I'm on the News as a suspected terrorist, racist, homophobic sensibility offender, bent on stirring up trouble during difficult weather.
9:10 - I am asked if I have any accomplices. My children are taken by social services.
9:29 - Far left protesters offended by everything are marching down the street demanding for me to be beheaded.
By noon it all melted
Moral - There is no morał to this story. It is what we have become, all because of snowflakes.

freaky

2019-12-28, 19:15
Dobrze, że bałwan nie miał kapelusza, bo zaraz Gmina Żydowska domagałaby się reparacji za jego holocaust.


DiamondBack

2019-12-28, 19:20
Tu jest dobrze wyjaśnione czym jest pokolenie płatków sniegu


Budrys2000

2019-12-28, 19:33
Święta, święta i po świętach!

mygyry

2019-12-28, 19:43
Ze dwa lata temu stwierdziłbym, że mocno koloryzowany sarkazm, teraz jestem pewien, że to niemal bliska przyszłość....

brambor.front

2019-12-28, 20:00
mygyry napisał/a:

Ze dwa lata temu stwierdziłbym, że mocno koloryzowany sarkazm, teraz jestem pewien, że to niemal bliska przyszłość....



Kiedyś bez oporu można było powiedzieć, że oszołomy bzdurzą.
Dziś trzeba mocno się zastanowić, czy w ich "zwiadach" nie ma krzty słuszności.
Jutro, będzie trzeba przyznać, że oszołomy mieli rację.

Superszadko

2019-12-28, 20:01
Niestety będzie coraz gorzej. Ograniczenie do minimum wszelkiego stresu, problemów i wyzwań sprawia, że z ludzi robią się miękkie kluchy. Nie od dziś wiadomo, że ludzie w sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu (np. z powodu głodu, zimna, choroby, wojny) myślą i pracują wydajniej, bo wiedzą, że muszą dać z siebie naprawdę 100% swoich możliwości, aby przetrwać. Kiedyś ludzie musieli naprawdę walczyć o przeżycie, zdobyć jedzenie, schronienie, przeżyć plagi, wojny i pogromy - czasy były trudne, ale sprawiedliwe. Kto był ponad przeciętnie inteligentny, pracowity, cwany lub miał po prostu szczęście i z niego korzystał, osiągał sukces - przeżywał. Jednostki słabe drogą selekcji naturalnej ginęły, po prostu czysta natura. A dzisiaj? Ludzie w krajach rozwiniętych mają wszystko co chcą, praktycznie za nic - mam tu na myśli opiekę medyczną, społeczną, edukacyjną, biznesową itp. itd. Kiedy jakieś dziecko jest po prostu głupie to idzie do lekarza i dostaje papier, że ma dysleksję; jest niewychowane czy zbyt agresywne - ma ADHD. Ludzie dorastają i myślą, że dostaną wszystko za darmo (co niestety jest w dużej mierze prawdą) nie dając od siebie nic w zamian dla społeczeństwa. Ponadto z braku innych problemów ludzie muszą tworzyć nowe tylko po to, aby zapełnić tę pustkę, której nie posiadali nasi przodkowie (bo nie mieli czasu na jakieś głupoty typu LBGT czy inne rasizmy). Także będzie naprawdę coraz gorzej, dopóki ludzie nie zmądrzeją (w co wątpię) lub przyjdą naprawdę trudne czasy, które zweryfikują, kto jest naprawdę jednostką ponadprzeciętną, a kto zwykłą masą.

Emokah

2019-12-28, 20:29
Up
Lepiej bym tego nie ujął. Łap zimne jasne!


brambor.front

2019-12-28, 20:39
DiamondBack napisał/a:

Tu jest dobrze wyjaśnione czym jest pokolenie płatków sniegu



Dla tych, którym obca jest postawa TL;DR, podrzucam artykuł, który można potraktować jako rozwinięcie i uzupełnienie powyższego video.






fieryangel

2019-12-28, 21:25
mygyry napisał/a:

Ze dwa lata temu stwierdziłbym, że mocno koloryzowany sarkazm, teraz jestem pewien, że to niemal bliska przyszłość....



Dlatego trzeba odsunąć lewicę od władzy, zanim będzie za późno.

PieronJasnySzlag

2019-12-29, 01:24
Młode pokolenia strasznie zniewieściały. W latach 80 męskimi ikonami byli Arnold, Van Damme, Stalone, Bruce Wilis.
Dziś z każdej strony sfeminizowana administracja wciska nam że męskośc jest toksyczna itp.
Generalnie jako biali faceci mamy przej***ne. Tego nie da się już odkręcić. Za 60 lat europa będzie wkraczała w sredniowiecze bo 70% facetów to będą dzikusy z afryki napie**alający durne baby po tych pustych łbach.

poligon6

2019-12-29, 11:58
fieryangel napisał/a:

Dlatego trzeba odsunąć lewicę od władzy, zanim będzie za późno.



Do nich trzeba strzelac zwłaszcza do lewicy kultorowej.

Kristoff

2019-12-29, 13:41
Emokah napisał/a:

Up
Lepiej bym tego nie ujął. Łap zimne jasne!



Ty rasisto! dlaczego nie ciemne ?

Szambo

2019-12-30, 01:34
Płatki śniegu są częścią w Eksperymencie Calhouna