18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wczoraj byłem u mechanika..

wójek • 2017-07-12, 18:56
Pożar Renault w Modlniczce koło Krakowa. Świeżo po powrocie od mechanika.

mikEWrona

2017-07-12, 22:08
szkoda goscia :/

Lukasz2525

2017-07-12, 22:11
Endrju, bo nowe tarcze i klocki muszą się dotrzeć, zaczynają hamować po kilkudziesięciu, przy niektórych zestawach nawet po kilkuset kilometrach.

kenzol

2017-07-12, 22:14
Dobrego budowlańca można znaleźć ale dobrych mechaników samochodowych jest mniej niż jednorożców.

krzych25

2017-07-12, 22:36
Zależy jaki mechanik. Ostatnio znajomy Kie zaprowadził do mechaniora na lince. Nie odpalała ten skasował 350 zł co się potem okazało jeden bezpiecznik watowany drutem drugi dwa razy taki amper. A potem właśnie tekst a byłem wczoraj u mechanika. :mrgreen:

rah.im

2017-07-12, 22:38
Czy filmik nakręcił autor tematu? Bo serio żal gościa. Może raz sadol zabłyśnie dobrym gestem?

rufuskask

2017-07-12, 22:58
Znalazłem mechanika, rok robił dobrze i coś w końcu musiał sp***olić. Zmiana mechanika i po roku to samo. Kolejny k***a rok inny mechanik i to samo. I tak k***a 10 lat przez 3 auta.

W tym roku kupiłem nowe auto z salonu i tego spokoju ducha nie da się k***a opisać!

DustandBlood

2017-07-12, 22:58
@nsbikescom dlaczego nie ten portal? Niech w końcu sadole ruszą obszczypane dupy krostami i coś zrobią! Ja też jestem za tym by pomóc temu ziomeczkowi i przy okazji dowiedzieć się z jakiego warsztatu korzystał. Ktoś jeszcze chętny do pomocy czy dalej siedzimy na dupach dbając o grzybicę odbytu?

assam

2017-07-12, 23:14
jak słyszę mechanik to mnie krew zalewa ch*j j***ny trzymał moje auto 2 tygodnie trzeci wtrysk wymiana śruby jarzma i podkładki, wymiana przewodów paliwowych i przygotowanie za wiechy na przegląd. Na szczęście nie zaplacilem nic bo auto miało wyjechać tylko na przegląd i miało wracać do niego bo jeszcze pompa wysokiego ciśnienia miała iść do regeneracji. Na przeglądzie diagnosta jak wszedł pod auto tylko sie spytał co to k***a jest lewego stabilizatora brak prawy uj***ny, lewa sprężyna pęknięta, dolne mocowanie prawego amora tył uj***ne, ręcznego brak, poziomowanie świateł oj***ne na trytke. Po wymianie przewodów paliwowych na oryginalne a nie rzeźbione auto pali bez problemu. To jest kolejny ch*j mechanik na którego sie natknąłem w szczecinie i staneło na tym ze ch*j sie znam ale robie sam przynajmniej bede wiedział na przyszłość co sp***oliłem a tez moge liczyć na kilku znajomych co pojecie maja o mechanice i pomogą a jesli sami nie daja rady to sciagaja kogoś kto jest bardziej obcykany w temacie

Jorgen88

2017-07-13, 00:48
smutne, szkoda typka

FejkKrzysztof

2017-07-13, 01:23
Angel napisał/a:



Nie ma ch*ja musiał być u Cytyna i Gumiaka

Obrazek

Może się nie znam ale wydaje mi się że to chyba jakiś problem z zapłonem :-/



Myślę, że w tym aucie problem mógł być ze wszystkim, ale zapłon zadziałał elegancko.

Wiewór

2017-07-13, 09:41
Przykra sprawa. Ciekawe czy pan miał auto casco. Pewnie nie, bo kto by tam k***om złodziejom płacił 1000 zł rocznie...

minister90

2017-07-14, 00:01
trochę szkoda Pana, ale ponoć wcześniej nie chciał palić.

Allachssiepałe

2017-07-14, 00:32
Haha mijałem to auto wtedy . Ktoś z Krakowa jest ?

DrBejbe

2017-07-14, 10:00
Przykra sprawa, może ktoś ogarnie kim jest ten Pan, moglibyśmy się zmobilizować do jakiejś zrzutki, bo sądzę że ubezpieczyciel się wypnie, a tak jak napisał ktoś wyżej, facet nie wygląda na bogatego i przydałaby mu się teraz pomoc.

rufusss

2017-07-14, 17:48
Tyle z auta facetowi zostało, spróbuję od straży na faceta namiar złapać.