18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wbiegnie Ci łoś

Brutal90 • 2019-12-23, 12:58
No weź zwolnij... :mrgreen: Łapcie coś na rozweselenie przed Świętami :-D Delegacyjna atmosfera powrotu do domu,tak przypuszczam ;-)




camson

2019-12-23, 12:59
Już jeden łoś zdołał się na pokład dostać. Zwolniłbym do zera i go wp*zdu wysadził.

Marek_0485_pol

2019-12-23, 13:22
Patusy wracaja na swieta do polski. I ch*j i sarenka...

Robster

2019-12-23, 13:28
Szacunek dla faceta za racjonalne myślenie. Szkoda, że musimy myśleć za kierowcę.

hipek8830

2019-12-23, 13:33
ta sarenka jest groźniejsza niż ten łoś, jakby mu wpadła przez szybę do środka to by zrobiła rzeź kopytami

dżonyłojlker

2019-12-23, 13:48
Ja pie**olę, powinni tego gostka odwieźć prosto do psychiatryka - to chyba jakaś psychoza lękowa czy coś takiego. Do kibla pewnie też boi się iść bo wąż wyjdzie z muszli i go dupę ujebie, bo w jaja to na pewno nie.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-23, 14:00
Bo to jest łoś na miarę naszych możliwości...

fieryangel

2019-12-23, 14:16
Kierowca debil. Liczyłem że się rozjebie i jakiś jeleń czy tam łoś przebije bezmózga na wylot porożem...
Szacun dla pasażera za rozwagę i nie bycie umysłową amebą. Szkoda że racjonalne zachowania uchodzą dzisiaj za nienormalne i śmieszne...

Budrys2000

2019-12-23, 14:17
A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie, więc nie mówcie mi, że matka siedzi z tyłu

żmij

2019-12-23, 14:25
Łoś k***a!

:D

Budrys2000 napisał/a:

A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie, więc nie mówcie mi, że matka siedzi z tyłu



"Sprawdzić, czy nie ksiądz."

skandal

2019-12-23, 14:47
camson napisał/a:

Już jeden łoś zdołał się na pokład dostać. Zwolniłbym do zera i go wp*zdu wysadził.



Właśnie przez takie myślenie jak Twoje, Polska jest praktycznie na ostatni miejscu pod względem ilości wypadków samochodowych ze skutkiem śmiertelnym. Zarówno zderzeń samochodów jak i wypadków z udziałem pieszych.

Wielka Brytania, gdzie pieszy może przechodzić w dowolnym miejscu jezdni, nawet środkiem skrzyżowania, znajduje się na podium najbezpieczniejszych krajów.

Jest to spowodowane właśnie kulturą jazdy a nie przepisami.

arekdml

2019-12-23, 15:08
skandal napisał/a:

Właśnie przez takie myślenie jak Twoje, Polska jest praktycznie na ostatni miejscu pod względem ilości wypadków samochodowych ze skutkiem śmiertelnym. Zarówno zderzeń samochodów jak i wypadków z udziałem pieszych.
Wielka Brytania, gdzie pieszy może przechodzić w dowolnym miejscu jezdni, nawet środkiem skrzyżowania, znajduje się na podium najbezpieczniejszych krajów.
Jest to spowodowane właśnie kulturą jazdy a nie przepisami.



to chyba jest na pierwszym miejscu a nie ostatnim? czy ja zle rozumiem te Twoje wypociny?

Sys3k

2019-12-23, 15:26
Niektóre komentarze powyżej są chyba od osób co jak ich wiezie le'Sebastię po ćwiartce to mają z tego radochę.

Je...........ik

2019-12-23, 16:00
camson napisał/a:

Już jeden łoś zdołał się na pokład dostać. Zwolniłbym do zera i go wp*zdu wysadził.



Nie pie**ol jak znajde to dodam fotke jak jeleń leżał na fotelu pasazera w kumpla aucie. Jego brat po pracy zostal na popijawe kumpel wracal sam z pracy gdyby nie libacja nie mialby dzis brata :) fotel pasazera wyj***lo z mocowań

macolek1234

2019-12-23, 16:09
Robster napisał/a:

Szacunek dla faceta za racjonalne myślenie. Szkoda, że musimy myśleć za kierowcę.



Trafiłem łosia o 2.30 w nocy na DK2 jak miałem 130km/h. Przeżyłem. Zapierdzielałem bo zaspałem do pracy.

Nie wymagajmy od kierowcy odpowiedniej reakcji. Dopóki nie spotka takiego bydlęcia to nie zrozumie dlaczego pasażer tak bardzo go prosił o zwolnienie.

Ps. Rozbawiło mnie tłumaczenie, że go ominie przy 90km/h xD Łoś ma tę "przewagę" w odróżnieniu od innych zwierząt leśnych, że zlewa się z asfaltem. Ja swojego zobaczyłem metr przed maską.