18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wbiegnie Ci łoś

Brutal90 • 2019-12-23, 12:58
No weź zwolnij... :mrgreen: Łapcie coś na rozweselenie przed Świętami :-D Delegacyjna atmosfera powrotu do domu,tak przypuszczam ;-)




koolowsky

2019-12-23, 17:08
Robster napisał/a:

Szacunek dla faceta za racjonalne myślenie. Szkoda, że musimy myśleć za kierowcę.



pie**olisz. Popił to ma lęki.

siwybis

2019-12-23, 17:09
A pie**olicie. Pełną k***ą i ile fabryka dała tylko kamery porządne montować i najlepiej od razu w chmurę by znajomi mieli co wrzucać.

willoo

2019-12-23, 17:22
Ale co to za pie**olenie .. gość pewnie jedzie 90 / 100 na siedemdziesiątce gdzie są 2 pasy, wszystko widać - bo kamera widzi mniej niż ludzkie oko, a na filmie widać w ch*j i jeszcze dalej, zna swoje auto, zna swoje mozliwości a tu taki pan maruda siedzi obok i będzie pie**olił jak babcia 100 letnia zwolni bo łoś wpadnie na szybe... no bez przesady. Jakbym miał do domu 100 - 200 km godzina 23:30 to faktycznie bym gościa na dowrzec podrzucił bo bym nie zniósł takiego pie**olenia.

Vampire667

2019-12-23, 17:34
Robster napisał/a:

Szacunek dla faceta za racjonalne myślenie. Szkoda, że musimy myśleć za kierowcę.



Był by łoś to by przy najmniej był materiał, tak bez piwa...
Btw to jest sadol, tu się ceni takich kierowców...

NataliaW

2019-12-23, 18:38
Ojej jechał 80 a wolno 70!! Droga marna , pełno zakretow, ślisko ojej bandyta
A tym debilom co mówią że jak 70 to wolno 70! Jak jesteście tak skłonni przestrzegać przepisów to nie płaczcie jak ustawodawca wprowadza zakazy sprzedaży alkoholów, nie handlowe niedziele, i inne przepisy nakazujące jak żyć. Przepisy przepisami, jest jeszcze coś takiego jak zdrowy rozsadek! I np na takiej drodze każdy tir będzie leciał 82km/h jak ktoś jedzie wolniej to debil którego oni będą wyprzedzać. i to będzie naprawdę niebezpieczne!

waisu88

2019-12-23, 20:53
hipek8830 napisał/a:

ta sarenka jest groźniejsza niż ten łoś, jakby mu wpadła przez szybę do środka to by zrobiła rzeź kopytami



Nie do końca. Sarenka w większości przypadków byłaby uderzona przez przód auta i albo by się odbiła, albo by ją przeturbowało po aucie. A łosiowi auto podetnie nogi i cały korpus tego bydlaka leci prosto w szybę.

basew2

2019-12-23, 20:56
droga pomiędzy Mikołowem a Katowicami

Pozdrawiam

czyhanastrychu

2019-12-23, 21:40
Ja jechałem 70 km/h i taka mała sarenka kosztowała mnie 800 zł.

jbone

2019-12-23, 22:07
nieważne co się stanie a jak ci pie**olnie opona przy 100/h zacznie ściągać na jedną stronę a ty za bardzo skontrujesz to leżysz.

co jesli przewód hamulcowy jebnie? co jeśli układ wspomagania jebnie?

jeśli będziesz jechał wolniej z każdej sytuacji masz większą szansę wyjść cało-nie powinienem tego pisać bo robię w ubezpieczalni ale są święta to wam napiszę-po co gliny jeżdżą tym swoim kółkiem żeby oszacować prędkość w momencie zdarzenia?dla nas-sępów.By dać albo nie dać nam kasy.Często mamy swoich którzy "doliczą" tyle prędkości ile trzeba.W moim biurze mottem jest: ma zdychać jak najwięcej,żaden ma nie dostać kasy.Ludzie jeździjcie wolniej bo ubezpieczalnie to mafia.

qwerq221

2019-12-23, 23:20
wj***łbym go z samochodu strasznie wk***iający typ

ivinnie

2019-12-24, 09:35
camson napisał/a:

Już jeden łoś zdołał się na pokład dostać. Zwolniłbym do zera i go wp*zdu wysadził.



Widzę, że tu sporo ekspertów, ja mieszkam w zalesionej okolicy i bym k***a wolał iść z buta niż jechać z takim cwaniakiem. Najgorsze są dziki, takie co jeszcze dostatecznie nie podrosły. Przebiega ci takie stadko 5 sztuk jeden za drugim, jednego (czy 2 na raz) trafiłem przy 60km, auto miało skasowany cały przód. Sarenki małe i duże to k***y-samobójcy, stoją na poboczu i się patrzą, dobrze że widać te połyskujące ślepia to od razu zwalniasz, bo taka k***a jedna z drugą nagle może postanowić, że wbiegnie na drogę ... bo tak ... i ch*j. Mniejsze k***iszony typu lisy nie lepsze, w nie trzeba się wpie**alać bez ostrego hamowania co by nie skończyć w rowie.

pakicito

2019-12-24, 13:44
Robster napisał/a:

Szacunek dla faceta za racjonalne myślenie. Szkoda, że musimy myśleć za kierowcę.


nastepna p*zda na drodze, przez Was są wypadki :(

lysybog

2019-12-25, 02:43
fieryangel napisał/a:

Kierowca debil.



Sam jesteś debil, zahamował bez większych problemów, do zera przed przeszkodą, to znaczy, że miał prędkość dostosowaną do widoczności i możliwości auta. Jprd skąd się biorą tacy specjaliści.

Myski

2019-12-26, 10:14
Ja uważam, że pasażer ma racje. Miałem okazje jechać w takich godzinach z delegacji, też jako pasażer. W środku lata widoczność super, 100 na liczniku bo sucho. I chu... był czas na reakcję jak wyskoczyła łania z przydrożnego lasu. Tyle szcześcia, że się wcześnie wybiła i przeskoczyła maks 2 m od auta. Od tamtej pory w okolicy lasu noga z gazu. 15 min jak się spóźnie to nikomu się nic nie stanie, a co innego nie dojechać w ogóle. A łoś to już całkiem przerypane.