18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wąż

~Velture • 2023-07-15, 21:55
człowiek i noc


Geraldinio

2023-07-15, 22:15
k***a... wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napie**alać w ruskich, niż mieć taką robotę.

Dawidzer

2023-07-15, 22:24
Geraldinio napisał/a:

k***a... wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napie**alać w ruskich, niż mieć taką robotę.



To ch*ja wiesz o siedzeniu w okopach i ostrzale artylerii.

Geraldinio

2023-07-15, 22:48
Dawidzer napisał/a:

To ch*ja wiesz o siedzeniu w okopach i ostrzale artylerii.



Tak jak ty ch*ja wiesz o ofidiofobii i jednocześnie nienawiści do ruskiego ścierwa.

Testodemon

2023-07-15, 23:22
liczyłem że go udusi, następny filmik proszę

Siriuz

2023-07-15, 23:30
Geraldinio napisał/a:

Tak jak ty ch*ja wiesz o ofidiofobii i jednocześnie nienawiści do ruskiego ścierwa.



ksenofob «człowiek niechętnie lub wrogo usposobiony do cudzoziemców i cudzoziemszczyzny albo obawiający się ich»

Masz, żebyś wiedział jak nazywać swoje zaburzenia

Arab1311

2023-07-15, 23:50
Refleks kobry

Geraldinio

2023-07-15, 23:58
Siriuz napisał/a:

ksenofob «człowiek niechętnie lub wrogo usposobiony do cudzoziemców i cudzoziemszczyzny albo obawiający się ich»
Masz, żebyś wiedział jak nazywać swoje zaburzenia



Widzę, że w końcu słownik w googlach znalazłeś :D ale pudło z diagnozą. Nie jestem wrogo nastawiony do żadnych obcych narodów, tylko do sk***ysynów, którzy popierają mordowanie niewinnych ludzi w Ukrainie, w niczym nie sprowokowanej wojnie.

Skup się ze swoją aktywnością na namawianiu swoich rodaków do wyjścia masowo na ulicę by obalić ten szaleńczy putinowski reżim i wprowadzić demokrację, wtedy chętnie poprę Rosjan w tym działaniu.

Saika

2023-07-16, 00:04
Jeden i drugi. Wypie**alać z tą polityką.
To jest sadistic, przynajmniej był do pewnego momentu.
Rzygać już się chce od tych waszych przepychanek kto większą onucą bo to bo tamto.


Budrys2000

2023-07-16, 00:08
Testodemon napisał/a:

liczyłem że go udusi, następny filmik proszę



Nie tak łatwo udusić węża

LASVEGAS88

2023-07-16, 00:18
Zapytam co w tym sadystycznego?

Siriuz

2023-07-16, 01:05
Geraldinio napisał/a:

Skup się ze swoją aktywnością na namawianiu swoich rodaków do wyjścia masowo na ulicę by obalić ten szaleńczy putinowski reżim i wprowadzić demokrację, wtedy chętnie poprę Rosjan w tym działaniu.



Gdybyś choć raz wyszczubił nosa z tej swojej rosyjskiej Ukrainy to wiedziałbyś, że my Europejczycy mamy problem z totalitarnymi rządami naszych oligarchów i ch*j nas obchodzi co się dzieje w Rosji i na Ukrainie.

kris1978

2023-07-16, 01:25
Siriuz napisał/a:

Gdybyś choć raz wyszczubił nosa z tej swojej rosyjskiej Ukrainy to wiedziałbyś, że my Europejczycy mamy problem z totalitarnymi rządami naszych oligarchów i ch*j nas obchodzi co się dzieje w Rosji i na Ukrainie.



Ogólnie to gówno prawda.
Dla nas bardzo ważne jest co się dzieje na Ukrainie. Polska miała (ma) być następna w kolejności. Nie liczę Łotwy i Litwy. Te kraje są za małe aby podjąć jakikolwiek opór. A Białoruś to już jest Rosja.