18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wąż

~Velture • 2023-07-15, 21:55
człowiek i noc


smc

2023-07-16, 01:29
A ch*ja prawda.

Większość rządów w UE jest mocno spenetrowana (operacja BUŚ) przez wywiad rosyjski, co było fundamentem ataku na Ukrainę.



Jeśli mnie powieszą za ten wpis, to dziękuję kolegom z WSI...

Siriuz

2023-07-16, 01:57
kris1978 napisał/a:

Polska miała (ma) być następna w kolejności.



Wiesz jak jest z każdą propagandą? Szyta jest na miarę przeciętnego odbiorcy. Albo więc jesteś propagandystą, albo masz rozumek co najwyżej bardzo przeciętny. Cieszę się, że chociaż przestaliście się bać, że poumieracie na srowidy.

glimza89

2023-07-16, 06:52
Ja tak czasem mam rano . Ciężko utrzymać .

gagatek690

2023-07-16, 08:13
Geraldinio napisał/a:

k***a... wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napie**alać w ruskich, niż mieć taką robotę.



te poliniackie dzbany z atrofią mózgu- a wiesz że ruscy też napie**alają do wrogów. To nie byłoby jednostronne strzelanie. Wyncyj onetu i TV a skończysz w bezimiennym grobie. No ja pier....

JakiesGowno

2023-07-16, 11:31
Geraldinio napisał/a:

k***a... wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napie**alać w ruskich, niż mieć taką robotę.



aleś ty głupi... lepiej wypieprzaj na front

Raider

2023-07-16, 12:27
Geraldinio napisał/a:

Tak jak ty ch*ja wiesz o ofidiofobii i jednocześnie nienawiści do ruskiego ścierwa.



Wszyscy co mówią po rusku lub w podobnym języku są zwykłym ścierwem

skywalker75

2023-07-16, 12:37
Siriuz napisał/a:

Wiesz jak jest z każdą propagandą? Szyta jest na miarę przeciętnego odbiorcy. Albo więc jesteś propagandystą, albo masz rozumek co najwyżej bardzo przeciętny. Cieszę się, że chociaż przestaliście się bać, że poumieracie na srowidy.



Wam tam tego sputnika do wody dodają onuco , więc się nie podniecaj bo pewniej się już tysiąc razy zaszczepileś
: :mrgreen:
Od tego mózgi ruskie się kurczą, zresztą co ja gadam, jakie mózgi w rossiji
:roll:

sej_maj_nejm_bicz

2023-07-16, 17:20
Każdy wąż wie że wystarczy wsadzić człowiekowi palec w dupę i ten zwalnia zacisk. Czy jakoś tak.

kris1978

2023-07-16, 21:52
Siriuz napisał/a:

Wiesz jak jest z każdą propagandą? Szyta jest na miarę przeciętnego odbiorcy. Albo więc jesteś propagandystą, albo masz rozumek co najwyżej bardzo przeciętny. Cieszę się, że chociaż przestaliście się bać, że poumieracie na srowidy.



Jak Hitler zajął Czechosłowację a później najechał na Polskę, zachód też myślał że ma tym zakończy. Jak ktoś w Anglii mówił że najedzie Anglię, to tacy jak ty nazywali go propagandystą. I później się k***a zdziwili. I ty też się zdziwisz.

Suczka_Stefana

2023-07-16, 23:15
Raider napisał/a:

Wszyscy co mówią po rusku lub w podobnym języku są zwykłym ścierwem



Całe szczęście, że wolałeś siedzieć pod blokiem zamiast w szkole jak była mowa o językach słowiańskich, bo byłoby Ci teraz głupio.

Wombat212

2023-07-17, 00:55
Geraldinio napisał/a:

k***a... wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napie**alać w ruskich, niż mieć taką robotę.



Zamknij mordę gnojku z twoimi gówno komentarzami

kulawiec

2023-07-17, 01:01
Geraldinio napisał/a:

wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napie**alać w ruskich, niż mieć taką robotę.



Dlaczego? Mięso węża jest całkiem smaczne.

daviden

2023-07-17, 11:44
Nie rozumiem po ch*j się koleś z tym wężem szarpie skoro łapie go tylko po to żeby go odj***ć bo to gatunek inwazyjny. Strzał w łeb z większego kalibru i po robocie a nie jakieś pedalskie zapasy