18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wąż i potrawka z królika.

fantastico • 2015-02-16, 16:35
Ten królik nie miał dobrego dnia.


Trimeresurus

2015-02-17, 15:52
Do wszystkich ,,ekspełtów" -> zakmnąć ryje! Debila z was niedouczeni i tyle.

A) Węże są zajebiste tak czy owak
B) Nie, nie trzeba ich karmić żywymi (pie**olenie, że niektóre nie chcą mrożonek to właśnie pie**olenie, w razie czego mogę wytłumaczyć o co chodzi)
C) Ludzie, którzy dają żywe zwierzaki wężom to idioci pierwszej klasy i to z kilku powodów.

Tak, sam trzymam 2 gady, właśnie węże, i wcale nie muszę wrzucać im żywych, szamają sobie spokojnie mrożonki, nie maltretuję karmówki ani nie jara mnie dawanie żywych, bo to akurat rozrywka dla p*zd, które nie mają jaj i muszą oglądać znęcanie się. Bo właśnie są p*zdami.

Jest jedna opcja, gdzie karmienie żywymi możńa usprawiedliwić, ale przeciętny sadol, ani ,,standardowy" hodowca dusiciela nie ogarnie, bo jest tępą k***ą.

Jeśli ktoś chce wyjaśnień co i jak, dajcie znać. A Wy, p*zdy j***ne (tak, do Was karmiący żywym pokarmem mówię) oddajcie zwierzaka, bo tylko krzywda mu grozi.

Co do humanitaryzmu... Nie, zamrażanie nie jest najlepsze. Jest jeszcze CO2, i to jest najbardziej humanitarne, bo bezbolesne i szybkie.

TL;DR -> douczcie się, co i jak działa, jak się powinno hodować egzotyki, a potem pie**olcie. Bo filmiki na sadola wstawiają bezmózgi co ch*ja wiedzą o hodowli, dla wirtualnych piwek.

Symbian

2015-02-17, 16:18
jestem ekspertem . takie fęsze karmi sie mrożonymi zwieszentami z lodufki . a ten pan hciał pszyszpanować

ch...........ox

2015-02-17, 16:26
Fajny filmik ale piwa nie będzie, bo już drugi raz widzę ujęcie jak pyton czy inny wąż atakuje swoją ofiarę, ale nie ma dalszej akcji jak ją wpie**ala - idź pan w ch*j.

Leesniczy

2015-02-17, 17:10
Ogólnie te filmiki są słabe, jeszcze gdyby było pokazane jak ten wąż wpie**ala tego królika, to by było spoko, a tak kolejny filmik o tym jak go dusi... Naprawdę pasjonujące...

W............R.

2015-02-17, 17:16
Takie węże podobno są smaczniejsze od królików.

robertinio

2015-02-17, 18:33
h*j z królikiem ale człowiek sadysta

misiekg3

2015-02-17, 19:06
Cytat:

douczcie się, co i jak działa, jak się powinno hodować egzotyki, a potem pie**olcie


Wszelakie egzotyki hoduje się zachowując najbardziej jak się da warunki zbliżone do natury. Biotop, pogoda, temperatura, długość dnia i nocy, wilgotność, ŻYWIENIE, etc etc.

Cytat:

Nie, nie trzeba ich karmić żywymi (pie**olenie, że niektóre nie chcą mrożonek to właśnie pie**olenie, w razie czego mogę wytłumaczyć o co chodzi)


Oczywiście, że nie trzeba, ale miałeś kiedyś osobnika który odmawiał padliny? Czasem nie ma wyboru. Poza tym gady jak i ptaszniki to prawie w 100% instynkt. Spróbuj nakarmić ptasznika padliną, będziesz szturchał patykiem i udawał że to żyje?...

Cytat:

A Wy, p*zdy j***ne (tak, do Was karmiący żywym pokarmem mówię) oddajcie zwierzaka, bo tylko krzywda mu grozi.


Nie rozumiem co chcesz udowodnić? Żeś mądrzejszy od natury? To biegnij w las, łapaj węsze bo onem bez was umrom! nosz k***a... W naturze podstawowy pokarm to upolowany, od ptaków, gryzoni czy nawet mniejszych lub większych ssaków. Padlina to miły dodatek jak się trafi.

Cytat:

Ludzie, którzy dają żywe zwierzaki wężom to idioci pierwszej klasy i to z kilku powodów.


Nie, nie idioci. Idiota to ten, którego jara zabijanie i wrzuca filmiki.

Ps. Terrarystką zajmuje się od lat, od węży, jaszczurów, a ptaszników czy owadów to nie zliczę. Pozdrawiam

Kamil3l

2015-02-17, 19:30
k***a płacz i pisk bo żywego dał. No to idź się jeden z drugim bencwałem przejść do hodowli kuraków czy świń, tyle że takiej dużej a nie u Pana Bronka na obejściu. Ciekawe czy wtedy mamuni obiadku odmówicie zjeść. Albo lepiej czy sprawdzicie jak były chowane i zabijane mięska do puszek dla kotków i piesków. Piedolona ignorancja poziom greenpeace.

Mam dwa węże i ptasznika. Karmię żywą karmówką i w dupie mam ze dla was to źle bo wy myślicie inaczej. Nie jara mnie oglądanie, po prostu jest to zwykłe cotygodniowe karmienie. Moje karmienia nie wyglądają tak jak na filmiku, nie wrzucam pod ryj, wąż ma czas na upolowanie i chwyt (tu się akurat dość udał,za pysk).

Ciekawe co powiecie miłośnicy kotów na to co one sobie upolują same i jak czasami męczą do śmierci. Nie zrozumcie mnie źle ale nic mi do tego. Taka jest zwierzęca natura, a ustawianie jej pod swoje poglądy jest co najmniej idiotyzmem.

kumos

2015-02-17, 19:41
Ar1xxxx napisał/a:

Ludzie ktorzy takie cos trzymaja w domu sa jakimis niedojebami, pokaz jak sobie go trzymasz na rece sk***ysynu a nie biednego kicajka wrzucasz do pudla z tym gownem i sie cieszysz. Matka Cie nie przytulala jak byles maly? Czy ojciec zanadto?



Ja bym mu jeszcze jednego dał, bo takim jednym to się nie na je a tobie jak się nie podoba to idź sobie kucyki pony oglądaj.

damian88719

2015-02-17, 22:02
A wąż chciał się tylko przytulić na powitanie.

mit2

2015-02-19, 16:12
Ale się sracie. Gość nakarmił węża. Wow. Bestialstwo w ch*j. Rurki was w jaja cisną czy co? :lol:
Coś mi się zdaje, że jakby mu szczura czy mysz rzucił zamiast królika, to by nie było żadnej afery.

dawide

2015-02-20, 14:31
azerbejdzanification napisał/a:

Wiem że to sadistic i w ogóle,ale niezłym trzeba być pojebem,aby hodować takie coś co trzeba żywymi zwierzętami karmić.

I jeszcze jedno, pie**olenie,a nie piękno natury....
Piękno natury to gazela upolowana przez lwa na sawannie,a nie królik wpie**olony w szklanej skrzynce przez jebitnego węża....




w dupie byłeś i gówno widziałeś