18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wąż i potrawka z królika.

fantastico • 2015-02-16, 16:35
Ten królik nie miał dobrego dnia.


jholy

2015-02-17, 11:09
Wąż ma rację, królika dusimy do miękkości...

Vendal

2015-02-17, 11:12
Szkoda ze nie ma materiału jak go zjada.

Kalmanawardze

2015-02-17, 11:14
Szykuje się nam telenowela jak z thug life? :/

adagiz

2015-02-17, 11:17
Wszyscy się plują jaki to biedny króliczek a mięsko króliczka byście zjedli ze smakiem. Chociaż jaa osobiście nie lubię królików.

Sarkazm1

2015-02-17, 11:21
Ciekawe czy wszyscy z bólem dupy tutaj użalacie się nad kurą, którą pewnie wpieprzyliście wczoraj na obiad...Natura rządzi się swoimi prawami...na wolności tego królika i tak ktoś by zjadł np. mój chomik-sk***iel. Jest to takie bydle, że jak czasem go spuszczam ze smyczy, żeby się trochę pobawił na dworze to potrafi mi przynieść dwa gołębie

Jack Daniel's

2015-02-17, 11:26
Ech... męczenie zwierząt. A wujek mi tłumaczył, że wąż może wpie**alać mrożonki. Żeby nie było, był Gł. Lek. Weterynarii, więc na pewno się zna. Zresztą sam hodował węża i dawał mrożonki :D

myha

2015-02-17, 11:32
Jack Daniel's: a mrożonki to rosną na drzewie i robi się je z ziemniaków? tępota i hipokryzja ekozjebów jest przerażająca

misiekg3

2015-02-17, 11:43
Cytat:

Ech... męczenie zwierząt. A wujek mi tłumaczył, że wąż może wpie**alać mrożonki. Żeby nie było, był Gł. Lek. Weterynarii, więc na pewno się zna. Zresztą sam hodował węża i dawał mrożonki


Mi Pan dr zajebisty weterynarz, fretkę z nosówką na anemie leczył i podał sterydy. W tydzień wykończył zwierzaka, który był do uratowania.
Widziałeś mrożonki w naturze? Wiesz że czasem tylko żywa "karmówka" pobudza instynkt i zachęca do jedzenia osowiałe osobniki?
Proszę wypieprzać z tej strony i z życia publicznego ekodebile, staracie się naprawić naturę, a to wy ją wykręcacie na lewą stronę.

Ar1xxxx

2015-02-17, 12:04
i jeszcze jedno:
fantastico jak Cie spotkam to Ci wyplace k***a z 3 bułki na ryj za tego kicaja, pozdrówki nara

fantastico

2015-02-17, 12:22
Ar1xxxx napisał/a:

i jeszcze jedno:
fantastico jak Cie spotkam to Ci wyplace k***a z 3 bułki na ryj za tego kicaja, pozdrówki nara



To żeś się mamejo naprodukowała ;D Ić do kościoła, a od zwierzątek wara ;)

rondżeremi

2015-02-17, 12:30
Niczym się to nie rozni od uboju świń czy krów z naturą nie ma nic wspólnego.

Po prostu kolejna zachcianka idioty z wielkim ego i to ego sobie wężem przedłuża. Kretynów nie brak

polarcher

2015-02-17, 12:36
czekam na pierwszy film z karmienia krabów

jholy

2015-02-17, 13:48
@Jack Daniel's



mrożonki horteksu chyba.

grzech'u

2015-02-17, 13:52
j***ć węża. Królik lepszy.

Jack Daniel's

2015-02-17, 15:32
Nie jestem ekozjebem, to po pierwsze. Po czym wnioskujecie? Każdy terrarysta tak ma?
Po drugie, zamrożenie jest najbardziej humanitarnym rodzajem śmierci. Dotyczy to także ludzi. Po prostu się zasypia. Może nie mieliście na studiach zajęć o fizjologii zwierząt, to tak tylko wspominam.

Ale jak już mi wrzucacie, bo nie taki komentarz napisałem, to Wam powiem, że badania socjologiczne wykazały (wkrótce je Instytut Nauk Społecznych UW opublikuje), że terraryści to w zdecydowanej większości lewackie k***y z Antify i inne ścierwa społeczne (pedofile, zoofile itp.)