18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Watford vs Leicester - fenomenalna akcja

mowbray • 2013-05-13, 12:56
Kapitalna akcja z meczu Watford - Leicester.


job_twaju_mać

2013-05-13, 15:48
aż mi ciarki przeszły, o k***a jakbym kibicem tej drużyny i oglądał mecz z trybun to chyba zesrałbym się w majty

Quarez

2013-05-13, 16:11
A u nas się dziwią, że trybuny wiecznie puste, a jarają się na skale kraju kiedy jest "aż" pół stadionu wypełnionego kibicami i motłochem.

zbfazuvfuai

2013-05-13, 16:49
Inoquez napisał/a:

2 liga angielska a klepnęli by tą ti mobaj ekstrapierdziasę z zamkniętymi oczami



powinni klepać bo mają tam zdecydowanie większą kasę ale jak pokazuje niedaleka historia: słaba Wisła klepie Fulham i to z premiership.

panchamityle napisał/a:

Race na trybunach, kibice na murawie, piłkarz wbiega na trybuny, trener biega z kibicami po murawie.. Donald po tych wydarzeniach chyba wprowadziłby wojsko na trybuny. Piękna sytuacja sportowo i świetna atmosfera na trybunach, SZAŁ.



nie trafiłeś, Angole są pod względem kar stadionowych tak surowym krajem, że nawet płotów nie stawiają bo i tak większość się boi coś odpie**olić

plejus napisał/a:

gole na wyjezdzie nigdy nie licza sie podwojnie, po prostu w przypadku remisu kto strzelil wiecej goli na wrogim stadionie przechodzi dalej.



W tym dwumeczu remis to był remis, nieważne kto gdzie bramki strzelał

Spedi

2013-05-13, 16:55
obrona zwalila temat

Compatriot

2013-05-13, 17:14
Inoquez napisał/a:

2 liga angielska a klepnęli by tą ti mobaj ekstrapierdziasę z zamkniętymi oczami



Widzę, że sadolowy znawca piłki się znalazł :) . Jakbyś nie widział kolego to Wisła Kraków z całej tej naszej zafajdanej ekstraklasy wygrała w 2011 w Lidze Europejskiej z Fullham F.C. 1:0 oraz 4:1, drużyna ta jest w najwyższej lidze angielskiej czyli Premier League.
Nie wiem skąd się biorą takie głupie docinki na temat ekstraklasy, że 2 liga angielska jest lepsza i by dokopała naszym chłopcom. Idiots, idiost everywhere. :samoboj:

momkai

2013-05-13, 17:20
ch*j, że 4min doliczone a bramka w 97min.

cenius

2013-05-13, 17:33
Cytat:

gole na wyjezdzie nigdy nie licza sie podwojnie, po prostu w przypadku remisu kto strzelil wiecej goli na wrogim stadionie przechodzi dalej.



no taa
o to mi chodziło ale nie wiem czemu użyłem takiego sformułowania

leegoldman

2013-05-13, 17:39
momkai napisał/a:

ch*j, że 4min doliczone a bramka w 97min.


Bo się k***a 5 minut kłócili o karnego. Dlatego... :samoboj:

Compatriot napisał/a:



Widzę, że sadolowy znawca piłki się znalazł :) . Jakbyś nie widział kolego to Wisła Kraków z całej tej naszej zafajdanej ekstraklasy wygrała w 2011 w Lidze Europejskiej z Fullham F.C. 1:0 oraz 4:1, drużyna ta jest w najwyższej lidze angielskiej czyli Premier League.
Nie wiem skąd się biorą takie głupie docinki na temat ekstraklasy, że 2 liga angielska jest lepsza i by dokopała naszym chłopcom. Idiots, idiost everywhere. :samoboj:



Brawo! Brawo! Sam jesteś k***a znawcą. Ja pie**ole, mówić coś czego się nie wie to już jest szczyt debilizmu, jeszcze próbując przy tym zabłysnąć. Wisła z nimi wj***ła 4:1, a nie wygrała debilu. A to, że Championship jest lepszą ligą od ekstraklasy, widać na każdym kroku...

Cyjanek

2013-05-13, 17:45
Nie ogladam meczy, nie znam się na piłce nożnej, ale muszę stwierdzić, że to było w ch*j piękne.

Bila

2013-05-13, 18:42
Jak to jest 2 -ga liga,to ja pie**ole.

myx

2013-05-13, 19:32
Kibice zrobili wjazd na murawę, odpalali race i cieszyli się z piłkarzami z awansu na boisku. W Anglii nikt nie ma zamiaru ich za to karać, ale gdyby takie coś wydarzyło się w Polsce gówniane media nadawałyby o tym 24h na dobe, Tusk by wprowadził stan wojenny, pozamykano by wszystkie stadiony i CBA wjeżdzałoby ludziom o 6 rano na chate.

Ogólnie w Anglii w ostatnim czasie dzieje się coraz więcej, coraz więcej piro odpalane jest na stadionach, coraz częściej dochodzi do zadym przed meczami, powraca dawny angielski klimat. Ale oczywiście nasze media i "eksperci" przekonują lemingów, że tam pełen spokój i sielanka...

pi73rmaster

2013-05-13, 19:42
Cytat:

Ogólnie w Anglii w ostatnim czasie dzieje się coraz więcej, coraz więcej piro odpalane jest na stadionach, coraz częściej dochodzi do zadym przed meczami, powraca dawny angielski klimat. Ale oczywiście nasze media i "eksperci" przekonują lemingów, że tam pełen spokój i sielanka...


Po ostatnim meczu Chelsea kibice, którzy podbili do Lamparda już pewnie nie wejdą na stadion....
a to, że u nas gorzej grają to chyba logiczne jak nie ma kasy

golonko

2013-05-13, 21:01
cenius napisał/a:

w tych rozgrywkach gole na wyjeździe nie liczą się podwójnie


A gdzie się liczą podwójnie? :shock:

cenius

2013-05-14, 13:09
k***a czytaj dokładnie moje sprostowanie lamusie.