18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warzywa

Ra...........hi • 2017-03-03, 09:12


Ale patrzcie jaki urodzaj. :-P

janlew

2017-03-03, 09:19
Ratoshi napisał/a:

Ale patrzcie jaki urodzaj. :-P


To chyba jest ta słynna "klęska urodzaju".

os79

2017-03-03, 09:27
chamsko.pl :-D

TT4

2017-03-03, 09:50
Ale się narobiło... :krejzi:

The_Generat

2017-03-03, 11:18
k***a, jak się r*cha kozy to się chyba synów gladiatorów nie spodziewa ?

RedIsGood

2017-03-03, 11:53
Po narodzinach czwartego dziecka zaczął podejrzewać, że seks z siostrą to nie jest najlepszy pomysł.

Xa...........ii

2017-03-03, 13:13
Jesteśmy na sadolu to tu się mogę otworzyć, słuchajcie, jak miałem roczek, to dopadło mnie zapalenie opon mózgowych, lekarze dawali 5% max na to, że nie będę warzywem, szczęśliwie się udało. Zawsze gdy w rodzinie ktoś przytoczy ten temat to ja zawsze mówię, że jakbym był tym warzywem i by mnie nie zabili, to nienawidziłbym ich, bo co to za ch*jowe życie? I teraz meritum, ja bym zabijał takich ludzi, bo po pierwsze, zero pożytku z takiego człowieka, po drugie, kurewski ciężar dla rodziny nie dość, że finansowy (takie warzywa wymagają więcej hajsu na utrzymanie niż paliwo do Gallardo) to jeszcze psychiczny, bo gdy się ma takie dziecko, to trzeba mu poświęcać praktycznie każdą chwilę, także moje pytanie, po ch*j?

Może i jestem ch*jem bez empatii i uczuć, ale ja chciałbym by mnie zaj***no, bo wiem, że sprawiałbym tylko moim bliskim przykrość. Co myślicie, jestem jebnięty? :amused:

Wiewór

2017-03-03, 14:04
Imam powiedział: stary jasne, że może j***ć swoją siostrę!

The_Generat

2017-03-03, 14:24
Xaimeii napisał/a:

Jesteśmy na sadolu to tu się mogę otworzyć, słuchajcie, jak miałem roczek, to dopadło mnie zapalenie opon mózgowych, lekarze dawali 5% max na to, że nie będę warzywem, szczęśliwie się udało. Zawsze gdy w rodzinie ktoś przytoczy ten temat to ja zawsze mówię, że jakbym był tym warzywem i by mnie nie zabili, to nienawidziłbym ich, bo co to za ch*jowe życie? I teraz meritum, ja bym zabijał takich ludzi, bo po pierwsze, zero pożytku z takiego człowieka, po drugie, kurewski ciężar dla rodziny nie dość, że finansowy (takie warzywa wymagają więcej hajsu na utrzymanie niż paliwo do Gallardo) to jeszcze psychiczny, bo gdy się ma takie dziecko, to trzeba mu poświęcać praktycznie każdą chwilę, także moje pytanie, po ch*j?

Może i jestem ch*jem bez empatii i uczuć, ale ja chciałbym by mnie zaj***no, bo wiem, że sprawiałbym tylko moim bliskim przykrość. Co myślicie, jestem jebnięty? :amused:




to nie jest tak, że jesteś ch*jem bez uczuć i emocji, po prostu lekarze dawali 5% że się uda... i potem was oszukali

vonciapaci

2017-03-03, 15:00
o ja cie k***a mac pie**ole haha :D

Ar...........an

2017-03-03, 15:11
W Polsce 20 tys w hurcie dostaną

TB303

2017-03-03, 16:51
Co Wy ludzie, nie wiecie?
Trwa transfer koranu do mózgu. Po tym umysłowo będą tacy sami, ale wyglądać będą na zdrowych :amused:

Profx5015

2017-03-03, 16:56
Tu już nie ma nawet stopnia pokrewieństwa, tylko ruchome schody :amused:

Xa...........ii

2017-03-03, 17:17
The_Generat napisał/a:




to nie jest tak, że jesteś ch*jem bez uczuć i emocji, po prostu lekarze dawali 5% że się uda... i potem was oszukali



Jesteś bardzo zabawny, mam nadzieję, że nie masz dzieci, bo jakbym miał takiego zabawnego ojca, to marzyłbym o tych 5% niczym korwin :roll:

gregortb

2017-03-03, 17:36
Naliczyłem ok. 16 tyś. złotych..