18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warzywa

Ra...........hi • 2017-03-03, 09:12


Ale patrzcie jaki urodzaj. :-P

BrianGriffin

2017-03-03, 17:46
Xaimeii napisał/a:

Jesteśmy na sadolu to tu się mogę otworzyć, słuchajcie, jak miałem roczek, to dopadło mnie zapalenie opon mózgowych, lekarze dawali 5% max na to, że nie będę warzywem, szczęśliwie się udało.



Sprawnie piszesz jak na warzywo.

The_Generat

2017-03-03, 17:59
Xaimeii napisał/a:



Jesteś bardzo zabawny, mam nadzieję, że nie masz dzieci, bo jakbym miał takiego zabawnego ojca, to marzyłbym o tych 5% niczym korwin :roll:




zakładam, że masz dwóch i żaden nie grzeszy poczuciem humoru...

PanAndrzej666

2017-03-03, 19:11
pewnie i tak byliby się wstanie wysadzić

SepulturowySodom

2017-03-03, 20:42
Xaimeii napisał/a:

Jesteśmy na sadolu to tu się mogę otworzyć, słuchajcie, jak miałem roczek, to dopadło mnie zapalenie opon mózgowych, lekarze dawali 5% max na to, że nie będę warzywem, szczęśliwie się udało. Zawsze gdy w rodzinie ktoś przytoczy ten temat to ja zawsze mówię, że jakbym był tym warzywem i by mnie nie zabili, to nienawidziłbym ich, bo co to za ch*jowe życie? I teraz meritum, ja bym zabijał takich ludzi, bo po pierwsze, zero pożytku z takiego człowieka, po drugie, kurewski ciężar dla rodziny nie dość, że finansowy (takie warzywa wymagają więcej hajsu na utrzymanie niż paliwo do Gallardo) to jeszcze psychiczny, bo gdy się ma takie dziecko, to trzeba mu poświęcać praktycznie każdą chwilę, także moje pytanie, po ch*j?

Może i jestem ch*jem bez empatii i uczuć, ale ja chciałbym by mnie zaj***no, bo wiem, że sprawiałbym tylko moim bliskim przykrość. Co myślicie, jestem jebnięty? :amused:



A ja się z tobą zgodzę. Taki człowiek jest nic nie warty, tylko na takich zbierają pieniądze w Polsacie lub innym TVN-ie, i co? Nic to nie daje. Jeśli jeszcze potrafi normalnie myśleć, to najprawdopodobniej myśli o śmierci.

megafilip

2017-03-03, 20:57
ch*j z tym czy człowiek coś warty dla innych. Ja jak nie mam co robić i siedzę na dupie przez dwie godziny to mnie ch*j strzela, a przez całe życie?

HIV-masturbator

2017-03-03, 22:31
To taki swego typu harvest moon wersja arabska ? ;]

natking

2017-03-04, 00:01
To wygląda na jednorazowy rzut upośledzonych czworaczków.

scyzoryk14

2017-03-04, 14:45
ciekawe co by wyszło gdyby syn i córka zrobili sobie dziecko

kryniu1706

2017-03-05, 19:15
''Przebojowe warzywa Bonduelle'' :-)

poligon6

2020-04-06, 19:43
Buk tak chciał.