18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wartości życiowe

An...........ea • 2013-01-08, 15:19
Jako iż mam wykształcenie medyczne, ostatnio ludzie często się mnie pytają co mają robić gdy się na przykład oparzą lub dolegają im inne przypadłości, które się przytrafiają każdemu.
Lecz ostatnio miałam przypadek, który mnie po prostu rozwalił...

Jest sylwester 2012/2013, wiadomo, każdy lubi się pobawić ktoś wypije, ktoś znajdzie sobie kogoś. Moje 2 sąsiadki (z resztą, dobre koleżanki), które były ze mną na domówce nie wyróżniały się z niczym aż do czasu. Każda z nich poznała kogoś na tej domówce, po kilku drinkach wiadomo, każdemu się zaczyna chcieć robić różne rzeczy. Tak więc obie poszły ze swoimi nowymi partnerami do pokojów wiadomo w jakim celu...
Nazajutrz jedna z nich do mnie dzwoni z płaczem i mówi

"On skończył we mnie, a dziś nawet nie odbiera telefonów! Proszę powiedz mi czy nie jestem w ciąży bo się boję"

Ja chwilę po tym jak otrząsnęłam się z szoku, darując sobie wszelkie inne komentarze zapytałam kiedy miała ostatni okres w celu ustalenia czy miała dni płodne, to jej odpowiedź mnie rozbroiła do reszty. Dziewczyna, która poszła z nieznajomym do łóżka i pozwoliła mu skończyć w środku bez żadnych zabezpieczeń odpowiedziała mi na to:
"Nie powiem Ci bo się wstydzę! Zwariowałaś?!"

Dzisiejsze poczucie wartości mnie po prostu miażdży...

sanger

2013-01-08, 15:25
hehe masz koleżanki k***y i prawdopodobnie jesteś pedałem skoro ci tak chętnie się zwierzają z takich rzeczy XD

hahah sorka, dopiero teraz zauważyłem kobiecy nick :P

BongMan

2013-01-08, 15:36
sanger napisał/a:

hehe masz koleżanki k***y i prawdopodobnie jesteś pedałem


Hehe masz o jeden chromosom za dużo i prawdopodobnie zamiast uważać na polskim w podstawówce, bawiłeś się kuśką kolegi z ławki.
Andrea napisał/a:

otrząsnęłam


Koniec Świata

2013-01-08, 15:38
Historia rodem z trudnych spraw w Bravo Girl.

Sin_69

2013-01-08, 15:41
nie skomentuję, bo się wstydzę...

sanger

2013-01-08, 18:23
BongMan nie twoja wina że urodziłeś się z FASem i nie pytam czemu w pewnych kręgach homoseksualnych nazywają cię gang bang manem

An...........ea

2013-01-08, 18:47
sanger napisał/a:

BongMan nie twoja wina że urodziłeś się z FASem i nie pytam czemu w pewnych kręgach homoseksualnych nazywają cię gang bang manem


jak ja lubię męskie rozmowy :mrgreen:

mesiash

2013-01-08, 20:21
@up to się nie wpie**alaj między wódkę a zakąskę :)

wziuuuuu

2013-01-08, 20:44
Poszła, doszła, to i zaszła.

Magnic

2013-01-08, 21:04
Hę? Nie wiedziałem, że trafiłem na piekielnych. Byłem pewien, że to sadistic.

pi...........ka

2013-01-08, 21:09
omg ale wał XD haha slyszalem to w kawale a pozniej widzialem w kabarecie :D teraz jest moda fajnie opisywac historie :D masakra:D

An...........ea

2013-01-08, 21:26
pika napisał/a:

omg ale wał XD haha slyszalem to w kawale a pozniej widzialem w kabarecie teraz jest moda fajnie opisywac historie masakra:D


wierz mi to nie jest wał

Cytat:

@up to się nie wpie**alaj między wódkę a zakąskę


chyba kolega ma problem z dziewczynami?

black88

2013-01-08, 21:54
ale pochwalić się musiałaś tym lekarzem... :) pamietaj! chirurdzy i tak wszystkimi gardzą ;d chyba ze jesteś chirurgiem kobietą - w co wątpię :krejzi:

jacekmatys

2013-01-08, 21:59
z chirurgi to Ty chyba wiesz jak gips wygląda...albo i nie

An...........ea

2013-01-08, 22:21
Cytat:

chirurgiem kobietą


pielęgniarką... czego wszystkim wykształcenie medyczne kojarzy się tylko z lekarzami...
są właśnie pielęgniarki, fizjoterapeuci, sanitariusze, protetycy, ratownicy medyczni no i oczywiście lekarze