18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wartości życiowe

An...........ea • 2013-01-08, 15:19
Jako iż mam wykształcenie medyczne, ostatnio ludzie często się mnie pytają co mają robić gdy się na przykład oparzą lub dolegają im inne przypadłości, które się przytrafiają każdemu.
Lecz ostatnio miałam przypadek, który mnie po prostu rozwalił...

Jest sylwester 2012/2013, wiadomo, każdy lubi się pobawić ktoś wypije, ktoś znajdzie sobie kogoś. Moje 2 sąsiadki (z resztą, dobre koleżanki), które były ze mną na domówce nie wyróżniały się z niczym aż do czasu. Każda z nich poznała kogoś na tej domówce, po kilku drinkach wiadomo, każdemu się zaczyna chcieć robić różne rzeczy. Tak więc obie poszły ze swoimi nowymi partnerami do pokojów wiadomo w jakim celu...
Nazajutrz jedna z nich do mnie dzwoni z płaczem i mówi

"On skończył we mnie, a dziś nawet nie odbiera telefonów! Proszę powiedz mi czy nie jestem w ciąży bo się boję"

Ja chwilę po tym jak otrząsnęłam się z szoku, darując sobie wszelkie inne komentarze zapytałam kiedy miała ostatni okres w celu ustalenia czy miała dni płodne, to jej odpowiedź mnie rozbroiła do reszty. Dziewczyna, która poszła z nieznajomym do łóżka i pozwoliła mu skończyć w środku bez żadnych zabezpieczeń odpowiedziała mi na to:
"Nie powiem Ci bo się wstydzę! Zwariowałaś?!"

Dzisiejsze poczucie wartości mnie po prostu miażdży...

człowiek_zły

2013-01-08, 22:21
Zmień znajomych. Szkoda życia na przebywanie z debilami.

ZabójczaMama

2013-01-09, 00:54
Andrea, ja też medyczne studiowałam :) Ludzie w akademikach dymali się przy wszystkich, a potem był wstyd na zajęciach praktycznych kawałek ramienia czy nogi pokazać :D

willoo

2013-01-09, 01:22
No i jak sie sprawa skończyła?
btw. Podaj nr koleżanki.

An...........ea

2013-01-09, 08:57
Cytat:

Andrea, ja też medyczne studiowałam Ludzie w akademikach dymali się przy wszystkich, a potem był wstyd na zajęciach praktycznych kawałek ramienia czy nogi pokazać


standard :mrgreen:
willoo napisał/a:

No i jak sie sprawa skończyła?


powiedzmy, że przez 9 miesięcy mogą oszczędzać na prezerwatywach ;-) (tak obie)

gregor40

2013-01-09, 10:16
Postinoru im nie zapisałaś? O, niedobra!

An...........ea

2013-01-09, 17:46
gregor40 napisał/a:

Postinoru im nie zapisałaś? O, niedobra!


Pavulon co najwyżej