18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawka

Neuti • 2013-08-10, 15:49
Sytuacja z przed chwili.

Gdy wychodziłem na pole, aby dać pieskowi amciu zauważyłem, że na moim wjazdku zatrzymał się samochód na Warszawskiej rejestracji. Po chwili ruszył z pełnym impetem mieląc cały wjazdek (wysypany z drobnego kamienia) i robiąc dosyć spore dziury na odległosci około 7metrów.
Wk***iłem się niezmiernie, na moje szczęscie nawracał z powrotem (chyba pomylił drogę) więc wyszedłem by go zatrzymać, gdy to uczyniłem moim oczom ukazał się typowy warszawiak:
słuchawka BLUTACZ w uchu, okulary przeciwsłoneczne (chociaż nie ma słońca i pada deszcz) i takie tam, mniejsza o to. Miał około pięćdziesiątki.
Kulturalnie zapytałem czy nie mógł ruszyć normalnie nie robiąc szkód, odpowiedział "A co gówniarzu masz jakiś problem? Zjeżdzaj nie mam czasu"
Drzwi od mojego domu zostawiłem otwarte więc wszystko było słychać, wyszedł mój ojciec i wtedy już było wesoło ^^
Zapytał się tego kolesia: "mam Cię buraku warszawski nauczyć jeździć?" Klótnia dość konkretna, ojciec kazał przynieść grabie, więc po nie poszedłem, gdy wróciłem, ojciec kazał gościowi grabić cały wjazdek :D oczywiscie usłyszał "chyba Cie poj***ło wiejski krakusie" (tak jestem z okolic Krakowa i jak wiadomo nie lubimy warszawiaków, a oni nas. Ale to są własnie przykłady dlaczego tak jest) Ojciec nie popuścił i w końcu gość wziął grabie do ręki i ponad 10minut grabił nasz wjazdek :mrgreen:

Jego mina przy grabieniu była bezcenna :lol:

sonico

2013-08-11, 16:16
ngcoth napisał/a:

Dobrze, że typka pogoniliście, ale wychodzi się na DWÓR, a nie na POLE! :P




zonk

2013-08-11, 16:47
@Autorze tematu, piwko dla ciebie za pojechanie cebulowemu warszawiakowi. A z tym wyjsćiem na pole/dwór to dajcie se spokój bo i tak większość pewnie mieszka w bloku z wielkiej płyty i wyjść to se możecie na ławkę przed blokiem.

defcon1

2013-08-11, 18:44
Można z dworu wyjść na pole, a jak to z dworu na dwór? A akcja przednia.

skorpion87

2013-08-12, 01:23
ngcoth napisał/a:

Dobrze, że typka pogoniliście, ale wychodzi się na DWÓR, a nie na POLE! :P




kiedyś wychodziło sie na POLE żeby doglądać krnąbrnych chłopów takich jak Ty, którzy to z kolei musieli wychodzić na DWÓR żeby przepraszać swojego pana. ;)

N0mad

2013-08-12, 02:21
ngcoth napisał/a:

Dobrze, że typka pogoniliście, ale wychodzi się na DWÓR, a nie na POLE! :P



Ja tam jestem z Podkarpacia i u mnie sie mowi na pole.

Voltron

2013-08-14, 20:32
co sie tak dopie**alacie to tego pola? ja mowie na pole i mnie to jebie czy ktos mowi tak, czy tak
PS: jestem z podkarpacia...