18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Warszawiak

Ru...........tQ • 2013-03-10, 06:51
Jak rozpoznać, że gość sopockiego klubu jest z Warszawy?



Powie ci o tym.

8-)

bloodwar

2013-03-10, 08:02
Jak poznać że ktoś jest z Sosnowca?

Pisze kawały o Sopocie i Warszawiakach

miczel1

2013-03-10, 08:50
Spadniesz z kocyka Ci mówie oj spadniesz!!!

Sarkos

2013-03-10, 09:02
Tylko, że tacy ludzie z Warszawiakami nie mają nic wspólnego.

BongMan

2013-03-10, 11:26
bloodwar napisał/a:

Jak poznać że ktoś jest z Sosnowca?

Pisze kawały o Sopocie i Warszawiakach


Jestem z Sosnowca i właśnie mi się przypomniał jeden o Warszawiakach :D

Wrzucam.

mas49

2013-03-10, 11:37
Suchar w H*j

Sombrero360

2013-03-10, 13:04
@up no nie wiem czy suchar - mam znajomych z Warszawy (mieszkają tam od wielu pokoleń). Kiedyś odwiedzili mnie w Łodzi i jakież było moje zdziwienie, gdy wychodząc z pubu kolega ładnie się pożegnał, po czym powiedział do kelnerki, że oni z Warszawy przyjechali :D Ale z drugiej strony zabawnie to wygląda, dlatego mnie to nie przeszkadza ;)

yadam

2013-03-10, 13:22
@up interesujaca historia
anyway dzis nawet sniadania nie zjem bo najem sie suhchrkow :D

stalowyszczur

2013-03-10, 13:23
Mieszkalem kiedyś z 3 kumplami z Wawy. Bardzo spoko goście, do momentu kiedy nie zaczynali napie**alać o tym że są rodowitymi warszawiakami od pokoleń i o tym jaka Warszawa jest zajebista. Dziwiło mnie to niezmiernie bo Wrocław, Poznań i Kraków są o wiele fajniejszymi miastami ;) .

IwanMT

2013-03-10, 13:30
Stalowy, określenie 'fajne' jest mocno szeroko pojętym słowem :)
Ja również jestem z Warszawy i sądzę, że Kraków nie jest tak fajnym miastem. Z drugiej strony bardzo podoba mi się Wrocław i jeśli chodzi tylko i wyłącznie o wygląd miasta podoba mi się tak jak i Warszawa ( udało mi się zwiedzić małą część Wrocławia więc może jeszcze zmienie zdanie ).
Tak więc o tym czy miasto jest 'fajne' czy 'niefajne' powinna decydować nasza obiektywna opinia i nie powinnyśmy tego wpie**alać innym :)
Dziękuje, dobranoc.

skinner1987

2013-03-10, 13:39
Ja tam nic do Warszawiaków nie mam, ale trochę śmieszy mnie to "jestem z Warszawy". Ludzie z całej Polski dzwonią do mojej firmy a jedynie Warszawiacy zaczynają od tekstu "Dzień dobry, dzwonię z Warszawy". Nigdy nie słyszałem: dzwonię z Gdańska, dzwonię z Wrocławia itd

stalowyszczur

2013-03-10, 13:50
Iwan, sens był taki, że oni w żadnym z wymienionych miejsc nigdy nie byli, ale wiedzieli że Wa-wa jest debest, a reszta Polski to prowincja :D .
Pominąłem ich narzekanie na przyjezdnych, które mi jako wrocławiakowi sie nie miesciło w głowie za bardzo, ze wzgledów historycznych mozna by rzec.

miczel1

2013-03-10, 14:07
Tylko czemu skoro nie jest w niej tak fajnie wszyscy sie do niej pchacie?Co?Słoiki j***ne...Wynajmowanko M3 na 6 osób,praco w call center i gra gitara :)
k***a a jak przychodzi wekend to tirem moge pod blokiem zawracac na raz!!!Jak pierwszy raz spedzałem swieta w nowym mieszkaniu to myslalem ze prąd odłaczyli wszyscy na ojcowizne wyj***li.Ciemno pusto cicho tak ze miałem robic foty do opuszczone.pl :)

PTX

2013-03-10, 14:15
BongMan napisał/a:


Jestem z Sosnowca i właśnie mi się przypomniał jeden o Warszawiakach :D

Wrzucam.



To już wszystko wyjaśnia

pacyfista

2013-03-10, 14:17
Dziwią mnie te wasze opowiastki o warszawiakach, szczególnie z tym informowaniem, że jest się z wawy. Podejrzewam, że ich bohaterami są przyjezdni, którzy chcieli się pochwalić, że awansowali z przerzucacza gnoju na mieszkańca stolicy.