18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Warszawiak

Ru...........tQ • 2013-03-10, 06:51
Jak rozpoznać, że gość sopockiego klubu jest z Warszawy?



Powie ci o tym.

8-)

stalowyszczur

2013-03-10, 14:32
Cytat:

Tylko czemu skoro nie jest w niej tak fajnie wszyscy sie do niej pchacie?Co?Słoiki j***ne...Wynajmowanko M3 na 6 osób,praco w call center i gra gitara :)
k***a a jak przychodzi wekend to tirem moge pod blokiem zawracac na raz!!!



No właśnie jest tak ch*jowo, że nikomu sie nie chce na weekend zostać ;]. A kaske zarabiać trzeba.

Boa_

2013-03-10, 14:52
Sosnowiec jest najbardziej wysunieta dzielnica warszawy. jak juz to kawaly mozemy sadzic o Katowsi i Katowsiakach ;)

Bila

2013-03-10, 15:43
A ja tam lubię kawały,opowieści,anegdoty i inne tego typu opowiastki o Warszawie,wtedy wiem że chamy mi zazdroszczą,a najbardziej kocham piątki,jak chamy sp***alają z mojego kochanego miasta do swoich zapyziałych wiosek.

stalowyszczur

2013-03-10, 17:21
Cytat:

A ja tam lubię kawały,opowieści,anegdoty i inne tego typu opowiastki o Warszawie,wtedy wiem że chamy mi zazdroszczą



Aaa, przypomniałeś mi złoty argument mych znajomych warszawiaków "Bo oni nam zazdroszczą" ;D ;D
Czego, k***a, czego, pokaż mi no palcem, żebym mógł uwierzyć że śnię.

maniiiek

2013-03-10, 17:35
Drodzy warszawiacy, jak się z was nie nabijać jak połowa z was tutaj wyżej sra niż dupę ma? Taki Bila.... toż to żałosne przez pocieszne stworzonko jest. Aż uśmiech na twarz występuje. Do póki nie widziałem komentarzy ludzi ze "stolycy" w sieci myślałem, że to tylko durny stereotyp a tu utwierdzacie mnie w przekonaniu, że to nie są dowc**y a anegdoty na faktach oparte.

ja...........ze

2013-03-10, 20:34
Bila napisał/a:

A ja tam lubię kawały,opowieści,anegdoty i inne tego typu opowiastki o Warszawie,wtedy wiem że chamy mi zazdroszczą,a najbardziej kocham piątki,jak chamy sp***alają z mojego kochanego miasta do swoich zapyziałych wiosek.


sp***alają na wioski bo tam mają lepiej heheheheheheh

pacyfista

2013-03-11, 18:27
maniiiek napisał/a:

Drodzy warszawiacy, jak się z was nie nabijać jak połowa z was tutaj wyżej sra niż dupę ma? Taki Bila.... toż to żałosne przez pocieszne stworzonko jest. Aż uśmiech na twarz występuje. Do póki nie widziałem komentarzy ludzi ze "stolycy" w sieci myślałem, że to tylko durny stereotyp a tu utwierdzacie mnie w przekonaniu, że to nie są dowc**y a anegdoty na faktach oparte.



80% użytkowników tego portalu wyżej sra niż dupę ma. To specyfika tej strony, tutaj wchodzą zjeby głównie. Pomieszkaj trochę w warszawie i wtedy oceń ilu warszawiaków wywyższa się ponad ludzi równych sobie. Rozmawiam z masą ludzi z innych miast przez net i zarówno z innych miast jak i z wawy jest tyle samo debili. Wyjątkiem jest tylko bydłoszcz, stamtąd nie spotkałem jeszcze normalnej osoby. Ale i w tym wypadku mogę się mylić.

Zresztą jak inne miasta mają takie nastawienie do warszawiaków to pewnie już na dzień dobry zamiast okazywać nam szacunek traktujecie nas jak wrogów. Wtedy my też, zupełnie słusznie, zaczynamy traktować was jak śmieci, a wy z poczuciem satysfakcji mówicie w duchu "no tak, warszawiak, miałem rację" i wasze głupie stereotypy się umacniają.

Zresztą zastanów się skąd się te stereotypy wzięły. Kiedyś mieszkali tutaj prawie sami miastowi, trochę szlachty. Potem masowo zaczęli imigrować mieszkańcy zapóźnionych mentalnie i kulturowo regionów. Zachowując się tutaj jak u siebie na wsi, po prostacku spotykali się z uzasadnionym ostracyzmem. I potem jak bydło wracało do domu to opowiadało jacy Ci warszawiacy zarozumiali.

Bila

2013-03-12, 15:29
@maniiiek,no widzisz,za taki tekst w realu to w ryj byś dostał,nie znasz mnie a obrażasz.

Bociek

2014-10-16, 04:51
Jak rozpoznać ateistę i wegana?
-
-
-
Spokojnie, sami ci o tym powiedzą.

rust

2014-10-16, 06:19
A jeżeli to jedna osoba i nadodatek nie ma :krejzi: ot poranna zagwozdka

edit* mam papiery na poranna dysortografie

Ps. Albo wegan jest zombie

CoJaTamKurwaWiem

2014-10-16, 06:28
rust napisał/a:

A jeżeli to jedna osoba i nadodatek niema :krejzi: ot poranna zagwozdka



"Nie ma" sie pisze oddzielnie.