18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawiacy o przyjęciu uchodźców do Polski

wolu93 • 2015-09-10, 00:12
Trafiłem dzisiaj na taką oto sondę. Zastanawia mnie czy to ma być jakaś forma propagandy, czy stolica naprawdę chce być taka nowoczesna i pomocna.


A co wy Sadole sądzicie o tej sondzie?

Hrabia Drapula

2015-09-10, 00:21
stolica ma wystarczającą ilość uchodźców z LU LB i innych ,tylko ci nieszkodliwi tak jak te k***y brudasy zza wody

głodny_toster

2015-09-10, 00:30
Czekam, kiedy się pojawią filmy na hardzie w których imigranci z szacunkiem gwałcą tę blondynę z 1:10 ;)

mj0402

2015-09-10, 00:32
O hurwa ale ciemnogród... chyba tylko Pani z 2:03 ogarnięta w temacie. Booże miej nas w swojej opiece.

Halman

2015-09-10, 00:44
taaa... a różowy jednorożec istnieje

kurwiduplo

2015-09-10, 01:02
A czemu oni k***a nie sp***alają do np. Egiptu, tylko do Europy? Poza tym za dużo oglądam sadistica, żeby uwierzyć, że oni się zasymilują... Albo ten materiał zmanipulowany, albo mamy faktycznie tylu naiwnych głąbów na ulicach...

Furki

2015-09-10, 01:26
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że motłoch nie rozgranicza imigrantów od uchodźców. Koronnym argumentem jest to, że my również korzystaliśmy z pomocy podczas II WŚ. Jednakże nasi mężczyźni, dzielnie napie**alali folksdojczów, a emigrowały głownie kobiety z dziećmi. 95% barachła które ciągnie z krajów arabskich to j***ni, zarobkowi imigranci, którzy rozpie**olą tą europę w drobny mak.

Ęriko De Skuczas Palabras

2015-09-10, 01:52
Kuuurwa... Ja byłem przekonany, że jak wyjdzie się na ulicę i popyta, to większość będzie przeciw... Nie znam osobiście nikogo, kto by popierał przyjęcie imigrantów. Na FB większość postów od znajomych była utrzymana w duchu anty-uchodźczym, więc tak sobie myślałem, a tu taka lipa...

I faktycznie, babcia w 2:04 zwróciła uwagę na to samo, co mnie zainteresowało - ubiór tych ludzi. Ci, którzy przylecieli do Niemiec, których tak gorąco witano, ubrani byli w lepsze ciuchy niż ja... Nie wiem, może dostali, ale Adidasy, Najki itp.?

Nutzz

2015-09-10, 02:16
Tak, tak, wideo wcale nie zmanipulowane, żaden materiał nie został odrzucony w trakcie.
W 100% można na tym polegać

(y)

żmij

2015-09-10, 02:33
pie**olenie na zamówienie.

pawel15822

2015-09-10, 03:26
Jestem za tym, żeby wszystkich tych "uchodźców" umieścić w Warszawie skoro mieszkańcy są tacy chętni żeby ich przyjmować. Ponadto to najbogatsze miasto Polski i najdłużej wytrzyma tego typu eksperyment. Zastanawia mnie po jakim czasie warszawiacy zmieniliby zdanie jeżeli przyszło by im mieszkać razem z muzułmanami w jednym mieście.

A tak w ogóle widać jak media głównego ścieku zrobiły ludziom sieczkę w mózgach. Wystarczy nachalne pie**olenie nieprawdy, że to biedni ludzie potrzebujący pomocy, a lud warszawski to łyka jak leci. Współczuje im...

Srg_MM

2015-09-10, 03:28
Babcia 2:20 mówi więcej niż te lewackie downy z wiejskiej...

Ma...........os

2015-09-10, 04:30
pawel15822 napisał/a:

Jestem za tym, żeby wszystkich tych "uchodźców" umieścić w Warszawie skoro mieszkańcy są tacy chętni żeby ich przyjmować. Ponadto to najbogatsze miasto Polski i najdłużej wytrzyma tego typu eksperyment. Zastanawia mnie po jakim czasie warszawiacy zmieniliby zdanie jeżeli przyszło by im mieszkać razem z muzułmanami w jednym mieście.

A tak w ogóle widać jak media głównego ścieku zrobiły ludziom sieczkę w mózgach. Wystarczy nachalne pie**olenie nieprawdy, że to biedni ludzie potrzebujący pomocy, a lud warszawski to łyka jak leci. Współczuje im...




Ma Pan rację Panie Pawle ...
A fagasy z filmu to jakieś ku*asy co nie znają historii POLSKI !!!!
KTO NAM POMAGAŁ DO KUR>>>WY NĘDZY ---- eskimosi ???
co ten koleś pier>>>doli 60 lat na karku 1.45 i takie bzdury !!!a ta pi>>da akcent ????
koran jasno i wyrazie mowi ze kazdy nie koran jest do odj***nia i usmiechaj sie a jak bedziesz mial okazje to zajeb

RZEKŁEM !!!
Starsza Pani z 2.20 ma jaja

jedyni imigranci których toleruję są to Turcy - bo z czasów historii zawsze byli wobec nas w porządku FAKT nawet pod zaborami Turek się pytał gdzie ( walne zebranie narodów) jest Polski ambasador , na to 2gi turek wstawał i mówił " Polski ambasador jest chory ale jak wyzdrowieje to przyjdzie " jako kraj pod zaborami nie mielismy prawa do reprezentowania siebie . tylko turcy mieli jaja zeby to powiediec .

ps. jak bedziesz po disco i pojdziesz na kebsa pogadaj o historii z turkami , są tacy co znają historię naszych państw ... polecam



PS2.(psX) niech jadą do IZRAELA cały świat pomaga tym f.iut.o.m od narodzin Chrystusa to niech się zrewanżują teraz baranki wybrane

Irenvelle

2015-09-10, 04:58
Najbardziej mnie rozpie**ala argument ktory ludzia daja sobie jak widac po tym filmiku wmowic, ze Polacy sa komus cos winni bo kiedys rzekomo emigrowali do krajow arabskich :mrgreen:

ps. niech mi tu jakas histociota nie wyskakuje, ze tak bylo, bo bylo tak ze Polacy sp***alali z kraju, ale to byly kraje europejskie, niemam nic przeciwko zeby sprowadzac do nas uchodzcow z cywilizowanych krajow europejskich, gdyby ch*j wie cos sie stalo=)