18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawiacy o przyjęciu uchodźców do Polski

wolu93 • 2015-09-10, 00:12
Trafiłem dzisiaj na taką oto sondę. Zastanawia mnie czy to ma być jakaś forma propagandy, czy stolica naprawdę chce być taka nowoczesna i pomocna.


A co wy Sadole sądzicie o tej sondzie?

ValvePlsFix

2015-09-10, 05:00
@up kto ci pajacu kazał cenzurować słowa?

ups, to było do @MadQlos

~Velture

2015-09-10, 06:20
Piękny materiał!

Idealnie wybrane wypowiedzi!

Lewaki już zaciskają dupę ze szczęścia. Dotrwałem do 1:20 i odpadłem.

Jo...........23

2015-09-10, 06:41
MadQlos napisał/a:


jedyni imigranci których toleruję są to Turcy - bo z czasów historii zawsze byli wobec nas w porządku FAKT nawet pod zaborami Turek się pytał gdzie ( walne zebranie narodów) jest Polski ambasador , na to 2gi turek wstawał i mówił " Polski ambasador jest chory ale jak wyzdrowieje to przyjdzie " jako kraj pod zaborami nie mielismy prawa do reprezentowania siebie . tylko turcy mieli jaja zeby to powiediec .




Po prostu uwielbiam, jak ktoś na podstawie jednej czy drugiej nic nie znaczącej deklaracji politycznej (aby np. dopiec Rosji), rehabilituje i z największego wroga Rzeczpospolitej Obojga Narodów próbuje stworzyć rzekomego sojusznika.
Ale nie przejmuj się.
Bardzo wiele osób zostało tak "uwiedzionych" Turcją znaną również jako Imperium Osmańskie lub Ottomańskie - ja ileś tam lat temu również. Dlatego Cię rozumiem.

Przypomnę, że Polska nigdy nie walczyła z Turcją na "ich" terenie - nigdy nie zaatakowaliśmy Turcji.
Każda wojna z Turcją była wojną OBRONNĄ Polski lub chrześcijańskiej Europy.
Zbrojnym ramieniem Turcji-islamu byli również Tatarzy-muzułmanie, jako poddani sułtana tureckiego, którzy podobnie jak Turcy, dali się Polsce nieźle we znaki.

Turcy są w ogóle tacy super, że do rany ich przyłóż!
A LUDOBÓJSTWO w ich wykonaniu tj. wymordowanie w latach 1895-1915 ponad dwa miliony chrześcijańskich dzieci, kobiet, starców i mężczyzn to tylko taki wypadek przy przy ich pacyfistycznej działalności.
(Obdzieranie żywcem ze skóry, mordowanie przez wypędzenie bez żywności i wody na pustynię, podrzynanie gardeł itp.)

Że zacytuję Hitlera: "Skoro nikt na świecie nie ujął się za mordowanymi chrześcijanami w Turcji, to nikt nie ujmie się za Polakami" . Czy jakoś tak.

Wyprowadzę jeszcze prosty dowód matematyczny.

Turcja = islam. Islam = zło. Turcja = zło.

_Radar_

2015-09-10, 16:18
" my tez kiedyś korzystaliśmy z pomocy..."

" szkoda ze zapomnielismy swoja historie "

etc etc :ja_pie**ole:



k***A uciekalismy suzkalismy pomocy BO NA NAS NAPADANO wide wojny światowe etc


co za ciemnogród, czy ci ludzie nie widzą że to też jest masowa napaść?

Ein reich Ein Volk Ein Euro j***ne :idzwch*j:


PS. zapożyczone od innego użyszkodnika :

Gdzie była wasza pieprzona solidarność, gdy sprzedano nas w Jałcie?
Gdzie była wasza pieprzona solidarność, gdy dogorywało Powstanie Warszawskie?
Gdzie była wasza pieprzona solidarność, gdy dostawaliśmy ciosy pierwszego i siedemnastego września?
Gdzie była wasza pieprzona solidarność, gdy zatajano Katyń?
Gdzie była wasza pieprzona solidarność, gdy strzelano do robotników?
Gdzie była wasza pieprzona solidarność, gdy w komunistycznych piwnicach torturowano polskich patriotów?
Gdzie była wasza pieprzona solidarność, gdy układano Gazociąg Północny?
Gdzie była wasza pieprzona solidarność, gdy handlowaliście mistralami?
Gdzie była wasza pieprzona solidarność, gdy prosiliśmy o bazy NATO w państwach Europy Wschodniej?

Ma...........os

2015-11-27, 02:00
jedyni imigranci których toleruję są to Turcy - jesli masz z tym problem to twoja sprawa

Turcja = islam. Islam = zło. Turcja = zło.[/quote]

ja z twoim rozumowaniem zero jedynkowym nie mam problemu .

ps.jeszcze wietnamczycy mi nie przeszkadzają - masz coś na nich kogoś zabili ???