18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawa

krawacik3 • 2013-10-16, 15:52
Pojechałem wczoraj do Warszawy i się zgubiłem.
Wsiadłem nie do tej linii metra...

bz...........ue

2013-10-17, 20:35
sacrifice napisał/a:



Spi***aj do kuchni a nie się mądrzysz ;) .

A cała reszta, tak jak ten łoś nade mną pewnie ma ból dupy, że ich miasteczka i inne wsie są utrzymywane właśnie z dochodu i obrotów Warszawy. Dziękuję, end of story.




HAHAHA, że co ? A ziemniaki i mleko się biorą z biedronki ? Gdyby nie "wsie" to by krawaty z głodu pozdychały.

paczfiko

2013-10-17, 22:04
rozwiąże wasz problem
warżawa=pedały
reszta polski =ok
Ale w sumie lepszy warżawiak od roma, może jednak zostawię temat do przedyskutowania.

MówięPrawdę

2013-10-17, 22:05
HEhe mieszczuchy j***ne, poupychani jak bydło w hodowli. Lepiej kury u nas na wiosce żyją niż wy poupychani w tych tramwajach. Naiwne bydełko całe życie zapie**ala jak w matrixie, najpierw nauka, później praca, żona, dzieci, i samochód musi być, i wypada pójść do wielkiego kina żeby postać w kolejce po nachos. Zapie**alacie jak pojebańce wierząc w waszą misje w zagęszczeniu godnym zwierząt sterowani przez komercję i politykę. Tylko wieśniaki to równe chłopaki! chill nad jeziorkiem, jaranko można wychodować, normalne dziewczyny, wszyscy się znamy, nie przepracowujemy się a żyjemy wygodniej. Wiocha forever!

hogg

2013-10-17, 22:29
krawacik3 napisał/a:

Pojechałem wczoraj do Warszawy i się zgubiłem.
Wsiadłem nie do tej linii metra...



Linię mamy jedną, ale kierunki dwa. Pewnie wsiadłeś w złym kierunku. Spokojnie, to często się zdarza obcym. Tyle wrażeń naraz. Następnym razem jak będziesz chciał dojechać do Metro Centrum aby później przejść spacerkiem na Warszawę Centralną i dalej pociągiem udać się do swojej miejscowości, podążaj za tłumem z siatami, tobołkami i plecakami z których dochodzi pobrzękiwanie szkła.
Nie wpadnij tylko pod tramwaj będziesz patrzył na ZT, PKiN czy Mariott.

P.S.
Tramwaj to taki mały pociąg, mniejszy niż metro i pociągi PKP ale jeździ środkiem ulicy! Na pewno poznasz.

Od Zygmunta ukłony i różne wyrazy... :)

Parzo

2013-10-17, 23:35
bebzal napisał/a:

@parzo he chyba paziu mniejsza skąd ty się urwałeś polaczku że twoją wartością społeczną jest posiadanie samochodu ty anty Polska k***o ee??? widać że kolejny plebs w dodatku kundel z gwałtu litewskiego!

nie nazywaj swojej matki psem litewskim ;) bo sie obrazi, żydku z powstania, sorki niedopałku z ałszwic ale taki ból dupy to ty se możesz propagować na innych forach, idz skoncz zawodówe, bo inteligencją nie grzeszysz, widać po stylu wypowiedzi blokersie :lodowka:

Ludie

2013-10-18, 00:33
Ale wy wszyscy macie naj***ne we łbach. Ci co wrzucają na Warszawę i Ci pseudowarszawiacy od pół pokolenia.

Magio1234

2013-10-18, 11:06
Dobra, nie jestem w ciemię bity, ale czy znalazł by się ktoś kto wytłumaczy mi ten żart?
Bo albo nie rozumiem albo jest po prostu mało śmieszny...
Widzę tylko że wywołał niemały między-miastowy konkurs obrzucania się mięsem...

Z góry dziękuję za objaśnienie.

jabolowy-jazzman

2013-10-18, 15:09
najfajniejsze jest to, że przy naszej "stolycy" każde miasto może się całkiem nieźle dowartościować. Dajmy na to, jest taka malutka wioska, Rebe, zaraz przy granicy z Ukrainą. Będzie tam może z tysiąc mieszkańców. Wawa ma około 1.8 miliona. I taka Rebe ma tylko o jedną linię metra mniej, niż warszawioki :D

Były też plany, żeby osadzić w polskich realiach jakąś grę nawiązującą do serii Metro 2033 ale żadne studio nie chciało wziąć tej produkcji. Argumentowali to w ten sposób, że gra byłaby zbyt liniowa :D

filipbompensiero

2013-10-19, 08:26
Radom, Sosnowiec, Warszawa - tylko trzy miasta hejtowane? Co wy, ludzie. Polaków stać przecież na więcej. xD