18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawa

krawacik3 • 2013-10-16, 15:52
Pojechałem wczoraj do Warszawy i się zgubiłem.
Wsiadłem nie do tej linii metra...

wernetto

2013-10-17, 15:43
SolarisN1 napisał/a:



Ale ja jestem z Warszawy dziecino. Skąd wziąć słoik!? Od Twojej matki?



To nie Wrocław czy Kraków żeby się chwalić. Ja bym się wstydził na twoim miejscu. Tam jak przyjedziesz i rzucisz kamieniem to trafisz k***ę albo złodzieja.

sacrifice

2013-10-17, 15:46
mika93 napisał/a:

up@ idź wpierdzielać słoiki co ci matka napakowała z tej twojej"wsi" :hitler:



Spi***aj do kuchni a nie się mądrzysz ;) .

A cała reszta, tak jak ten łoś nade mną pewnie ma ból dupy, że ich miasteczka i inne wsie są utrzymywane właśnie z dochodu i obrotów Warszawy. Dziękuję, end of story.

Parzo

2013-10-17, 15:56
Wiecie dlaczego najczęściej warszawiacy mają pęcherze? Bo buty z miasta, nogi ze wsi ;) Warszawa może naskoczyć Trójmieście, ostatnio warszawiaczki płakały czemu w Trójmieście jest więcej lepszych aut niż u nich. To było dopiero śmieszne, żeby płakać z takiego powodu.
.
.
.
.
.
.
Ból dupy warszawiaczków czas zacząć.

MdF

2013-10-17, 16:16
Warszafski ból dupy ;)

pastazkota

2013-10-17, 16:16
@up

"... naskoczyć Trójmiastu" barania łąko!

RB28DET

2013-10-17, 16:18
Powinno być " Pojechałem wczoraj do Warszawy ... i już tam zostałem "

bebzal

2013-10-17, 16:23
@parzo he chyba paziu mniejsza skąd ty się urwałeś polaczku że twoją wartością społeczną jest posiadanie samochodu ty anty Polska k***o ee??? widać że kolejny plebs w dodatku kundel z gwałtu litewskiego!

jacek44

2013-10-17, 16:30
sacrifice napisał/a:



Spi***aj do kuchni a nie się mądrzysz ;) .

A cała reszta, tak jak ten łoś nade mną pewnie ma ból dupy, że ich miasteczka i inne wsie są utrzymywane właśnie z dochodu i obrotów Warszawy. Dziękuję, end of story.



Hahahaha, a co ty k***a masz takiego w tej warszawie, że niby utrzymujesz całe państwo z tego? Rozj***łeś mnie ;) Jesteś typowym przykładem tego, że wieśniakiem można być nawet pochodząc z największego miasta w kraju! :)

Kosmodysk

2013-10-17, 16:36
Parzo napisał/a:


Ból dupy warszawiaczków czas zacząć.



Ból dupy warszaFki czas zacząć, bo rodowity warszawiak wstydzi się za takie osoby.

Światłocień

2013-10-17, 17:28
Cytat:

Z cyklu "nabijam się z Warszawy, bo w mojej wsi nie ma metra"?


Najlepiej gardzić małomiasteczkowym życiem. Prawda jest taka, że Warszawa to parodia innych światowych stolic, a ludzie zachłystują się jakby co najmniej do Nowego Jorku trafili.

qulanogilewej

2013-10-17, 17:39
jacy wy wszyscy światowi jesteście ;D

kochajmy się jacy jesteśmy, a nie że tego nie bo Rus,
a tego też nie bo z Sosnowca, a tego też nie lubie bo sąsiad... pie**olca można dostać w Polsce ludziska !!!!!! miłość bliźniego, to to czego nam brakuje !

Bobek99

2013-10-17, 17:56
Niektórych widzę boli, że w Warszawie byli tylko na wycieczkach szkolnych i u cioci Jadzi na imieninach :(

habumbabum

2013-10-17, 18:09
Mnie nie boli, bo widziałam co najmniej dwa większe i ładniejsze miasta niż Warszawa, ale jak ktoś nigdy nie widział miasta na poziomie to się Warszawą podnieca, jakby było czym. Mnie to już nawet się mój Poznań bardziej podoba i nie sądzę, żeby był on "utrzymywany z obrotów Warszawy", lol. Za żadne k***a pieniądze nie chciałabym w tej buraklandii mieszkać.

Taumantis

2013-10-17, 18:10
jacek44 napisał/a:



Hahahaha, a co ty k***a masz takiego w tej warszawie, że niby utrzymujesz całe państwo z tego? Rozj***łeś mnie ;) Jesteś typowym przykładem tego, że wieśniakiem można być nawet pochodząc z największego miasta w kraju! :)



przykro mi ale akurat z utrzymywaniem przez Warszawę miał rację. To się nazywa janosikowe, i Warszawa ma największe ;) Nie jestem warszawiakiem, nie przepadam za nimi, ale jestem z pomorza zachodniego. Miejsca, gdzie język jest najbardziej ojczysty, gdzie niemiecki kapitał pompuje naszą gospodarkę, i gdzie niemieckie firmy płacą naszym pracownikom. Warszawa przy tym to zwykła zabudowana wieś i banda turystów, która w centrum Szczecina szuka morza z ręcznikami i w japonkach ;) Pomorze i Zachodniopomorskie ma tak głęboko w dupie naszą stolice, że strach pytać. To w ogóle nie powinna być stolica... brzydkie to... straszne... Nie to co Kraków... Gdańsk... Wrocław.. ;) A nawet w/w Szczecin

Menstruacja92

2013-10-17, 19:55
UP@ Zróbmy stolice w Krakowie ! i Załóżmy państwową fabrykę maczet :D