18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszafka Po Stolicy #26 - tak się jeździ po Warszawie

warszafkapostolicy • 2017-06-20, 10:49
Tak się jeździ po Warszawie.
Jak to ktoś tu już napisał wcześniej:
"Od słoika, dla słoika o słoikach"
Powiedzmy, że 50% w tym racji :)

kalijanek

2017-06-20, 19:40
up@ widzę, żę jesteś jego chłoptasiem, nawet postawił ci browar po wszystkim

Yeban

2017-06-20, 22:15
Materiał całkiem ok, tylko nie wiem po co wrzucać tu zwyczajne obcierki przy zmianie pasa itp.
To przecież proza Warszawskich ulic... serio z takimi sytuacjami to mógłbym daily vloga wrzucać.
Film z dziadkiem uderzonym w bok ok ale powinien trwać 10s a nie 25.
Nie ma tutaj tutaj też specjalnego sk***ysyństwa nigdzie, postaraj się i wrzucajcie materiały rzadziej
ale o większej sile przebicia.
Ostatnia akcja też na plus, za wypadek na moście i bezpośredniej okolicy należy się strzał w kolano i zarekwirowanie samochodu.

Volfodzio

2017-06-21, 10:43
Ta seria taka ma być, tytuł i dobór słów mają sprawić, żeby ludzie się obsrali w komentarzach bo to nakręca ruch pod filmami. W "Polskich Drogach" masz konkret akcje (czasem oklepane) ale nie każdy przegląda wszystkie 30 sek. filmiki z randomowych dzwonów. Tu masz się wk***ić, że albo zostałeś zaszufladkowany do tępych wsiurków albo buraczanych warszowioków. Gdyby miejscem akcji był Poznań czy Łódź, ludzie zwyczajnie mieliby te filmiki w dupie, bo małe, twarde, kwaśne i ch*jowe, ale że po raz 1503359 można napisać "hehe słoiki nie ogarniajo dwupasmówki" albo dojechać "twoja zasrana wola jest z cegłóf ze ślunska, sklej p*zde"... to bajlando, nawet jeżeli 3/4 widzów nie obejrzy filmu to i tak będzie leciał w tle podczas smarowania hejtu, a wyświetlenie to wyświetlenie.

rapidu

2017-06-21, 11:48
dziadek w 1:05 już miał opatrunek przed dzwonem - sprytnie :D

~Velture

2017-06-21, 13:02
kalijanek napisał/a:

up@ widzę, żę jesteś jego chłoptasiem, nawet postawił ci browar po wszystkim


Najbardziej od pedałów to pedały wyzywają.

bb...........55

2017-06-21, 21:21
Czy ktoś mi wyjaśni czemu ci debile mają pozasłaniane tablice rejestracyjne?

adex69

2017-06-22, 13:38
Ludzie, którzy są ze wsi, a przenieśli się do Warszawy najczęściej jeżdżą komunikacją miejską, bo nie są przyzwyczajeni do ruchu w dużym mieście, dlatego myślę, że większość to ludzie, którzy urodzili się w Warszawie, albo przybyli tutaj zanim uczyli się jeździć.

dashadow

2017-06-22, 16:18
@Abraxus, niestety bydła z twojej zasranej wsi jest coraz więcej, więc takie sytuacje są coraz częstsze

bbt555 napisał/a:

Czy ktoś mi wyjaśni czemu ci debile mają pozasłaniane tablice rejestracyjne?



najkrócej: bo tablica wskazuje właściciela, a nie kierowcę

adex69 napisał/a:

Ludzie, którzy są ze wsi, a przenieśli się do Warszawy najczęściej jeżdżą komunikacją miejską, bo nie są przyzwyczajeni do ruchu w dużym mieście, dlatego myślę, że większość to ludzie, którzy urodzili się w Warszawie, albo przybyli tutaj zanim uczyli się jeździć.



pokaż źródło swoich zj***nych statystyk, albo STFU

igorektgk

2017-06-22, 18:01
Jak się nie podoba u nas w Warszawie to wypie**alać do siebie na wioche słoje :D Nikt was u nas na siłe nie trzyma.Miasto się przynajmniej odkorkuje poza tym i tak mało który ze słojów płaci u nas podatki.

misiopysio123

2017-06-23, 18:31
Ja pie**olę z tymi Yarisami, jak widzę Kobietę w Yarisie to skręcam gdziekolwiek, żeby tej patoli uniknąć.