18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszafka Po Stolicy #26 - tak się jeździ po Warszawie

warszafkapostolicy • 2017-06-20, 10:49
Tak się jeździ po Warszawie.
Jak to ktoś tu już napisał wcześniej:
"Od słoika, dla słoika o słoikach"
Powiedzmy, że 50% w tym racji :)

igorektgk

2017-06-20, 11:02
Normalny dzień na naszych Warszawskich drogach.Nie wiem czym tu się jarać :D Strata czasu...

warszafkapostolicy

2017-06-20, 11:07
igorektgk napisał/a:

Normalny dzień na naszych Warszawskich drogach.Nie wiem czym tu się jarać :D Strata czasu...



hehe...

~Velture

2017-06-20, 12:43
Oho. Muszę jebnąć klasykiem:
Od słoików dla słoików odcinek 26.

Właśnie po tym można poznać weka, że zachowuje się jak dziecko wpuszczone pierwszy raz do sklepu z zabawkami i wszystko widzi pierwszy raz w życiu a z ryja ślina leci. Ta potrzeba pokazania innym dzieciom które tego u siebie w zaścianku nie widziały jest silniejsza.
Jednak na wyjęcie słomy z butów to trzeba najmarniej 2-3 pokolenia.

W tym filmiku to może 3-4 kolizje na które można popatrzeć i wystarczyłoby zmontować 20sek filmik a nie tak długi z gównem typu gdzie ktoś przejechał na czerwonym.
Ja pie**olę. Przejechał na czerwonym.
Uś uś! Cza pokazać fszystkim, że na czerfonym pszejehau i niech paczom bo na wsi nie mieliśmy świateł.

Zrób człowieku dobrą kompilację dzwonów konkretnych a nie to co widzi codziennie każdy.

warszafkapostolicy

2017-06-20, 13:15
Velture napisał/a:

Oho. Muszę jebnąć klasykiem:
Od słoików dla słoików odcinek 26.

Właśnie po tym można poznać weka, że zachowuje się jak dziecko wpuszczone pierwszy raz do sklepu z zabawkami i wszystko widzi pierwszy raz w życiu a z ryja ślina leci. Ta potrzeba pokazania innym dzieciom które tego u siebie w zaścianku nie widziały jest silniejsza.
Jednak na wyjęcie słomy z butów to trzeba najmarniej 2-3 pokolenia.

W tym filmiku to może 3-4 kolizje na które można popatrzeć i wystarczyłoby zmontować 20sek filmik a nie tak długi z gównem typu gdzie ktoś przejechał na czerwonym.
Ja pie**olę. Przejechał na czerwonym.
Uś uś! Cza pokazać fszystkim, że na czerfonym pszejehau i niech paczom bo na wsi nie mieliśmy świateł.

Zrób człowieku dobrą kompilację dzwonów konkretnych a nie to co widzi codziennie każdy.



No czytając Twój komentarz, to chyba przyznasz, że sporo masz tej słomy w bucie?
Co do naszych kompilacji to my nie skupiamy się na dzwonach, lecz właśnie na takim chamskim codziennym poruszaniu się po Warszawie, które już nie robi wrażenia na Tobie, na mnie... codzienność :)
Nie, nie pochodzę ze wsi.
Pozdrawiam.

PękniętySłoik

2017-06-20, 13:26
Przez tą k***ę na ostatnim filmiku spóżniłem się do roboty.

Wiewór

2017-06-20, 13:35
Zajebiście macie w tej stolycy. Mad max nie gorszy niż na drogach związku radzieckiego.
Jeśli takie chamstwo na drodze was nie szokuje to zapewne jesteście na drodze tymi prymitywami, które są źródłem szoku dla innych.

kalijanek

2017-06-20, 16:16
wpswps@ piwko za to, że wrzucacie taki materiał, bo może to da co niektórym do myślenia. A to że uważasz, że ludzie ze wsi są jacyś gorsi to ch*j ci w dupę, ale tak tylko do połowy, żeby ci za przyjemnie nie było.

warszafkapostolicy

2017-06-20, 16:29
Dziękujemy za piwko.
Nie uważamy, ze ludzie ze wsi sa gorsi. Podkreślamy za każdym razem, ze z naszych obserwacji wynika to, ze najwiecej słomy w butach maja ci co określają sie rodowitymi warszawiakami. Widzimy to po zachowaniu za kierownica i komentarzach pod naszymi filmami.
Pozdrawiamy,
WPS

BenderXXX

2017-06-20, 17:02
Sprostowanie:

Piwo miało być dla "Velture" - wpswps dostało omyłkowo browara.

Velture miałeś racje:

Cytat:

Dziękujemy za piwko.
Nie uważamy, ze ludzie ze wsi sa gorsi. Podkreślamy za każdym razem, ze z naszych obserwacji wynika to, ze najwiecej słomy w butach maja ci co określają sie rodowitymi warszawiakami. Widzimy to po zachowaniu za kierownica i komentarzach pod naszymi filmami.
Pozdrawiamy,
WPS



Z tego komentarza jasno wynika, że chlopcy nie sa oryginalnie z warszawy. Dlatego tak sie zmarszczyli na to co napisales. Po za tym cos mi sie wydaje, ze chyba sa troche homo bo coś tak dziwnie o sobie "my" konsewkentnie piszą...

zajac1190

2017-06-20, 17:06
ostatnio usłyszałem ze jestem słoikem. a kim wg was wieśniacy jest słoik? heh

nie obejrzałem nawet do końca. normalna jazda w moim mieście. to nię kępno tylko warszawa

BenderXXX

2017-06-20, 17:10
@zajac1190

Tu nie chodzi o to kto jest z wiochy a kto nie (bo to nie ma zadnego znaczenia) a o to, ze banda matołów z kamerką na przedniej szybie golfa 4 nagrywa wykroczenia drogowe i wpie**ala to na jewtuba bo to brzydkie zachowanie kierowcow jest - niu niu niu.

Jak by wrzucili konkretne dzwony to nikt by nic nie powiedział... Moim zdaniem to jest właśnie wiocha. pozdrawiam.

~Velture

2017-06-20, 17:19
BenderXXX napisał/a:

Sprostowanie:

Piwo miało być dla "Velture" - wpswps dostało omyłkowo browara.

Velture miałeś racje:



Z tego komentarza jasno wynika, że chlopcy nie sa oryginalnie z warszawy. Dlatego tak sie zmarszczyli na to co napisales. Po za tym cos mi sie wydaje, ze chyba sa troche homo bo coś tak dziwnie o sobie "my" konsewkentnie piszą...


Ja lubię jasną sytuację. Walę w stół i patrzę na nożyce.
Od 26 odcinków piszę mu to samo i za każdym razem się wk***ia.
Jakby poluzował zwieracz to by mi się znudziło.

kalijanek

2017-06-20, 18:13
up@ w końcu się przyznałeś, że jesteś pedałem i dążysz do tego żeby ktoś poluzował zwieracz i cię wpuścił

BenderXXX

2017-06-20, 18:19
@kalijanek

Ale pocisneles jak Marik1234.
Mnie bardziej martwi twoj podpis pod komentarzem...