18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszafka Po Stolicy #25 - tak się jeździ po Warszawie

warszafkapostolicy • 2017-05-31, 10:11
To już #25 odcinek Warszafki Po Stolicy.
A w nim jak zwykle zobaczysz to, jak się jeździ po Warszawie.

Brzydkii

2017-06-02, 09:43
Jak ja k***a nienawidzę Warszawy.

~Velture

2017-06-02, 09:51
Pigwaranek napisał/a:

@up O prosze, mamy pierwszego buraka z warszaffki.


O proszę, mamy pierwszego buraka z Lublina.

głodny_toster

2017-06-02, 10:23
radek225 napisał/a:



Wystarczy, że takiemu drogę zajedziesz, albo go wyprzedzisz i awantura gotowa. Posiadacze BMW to nie ludzie, tylko podgtunek ludzi. Oczywiście nie wszyscy, są od tego wyjątki, ale jednak większość. Chamscy, aroganccy, myślą, że są bogami na drogach, a reszta użytowników drogi to motłoch gorszego sortu, bo nie mają biało-niebieskiego logo na masce... Mieszkam w Warszawie, i raz byłem świadkiem, jak autobus wyjeżdżał z przystanku i wjechał na drogę zajeżdżąjąć karka w nowej piątce. Typ gonił autobus 2 przystanki, zajechał mu na jednym drogę i próbował wbiec do autobusu, by terroryzować kierowcę. Na szczęście kierowca w porę zdążył debilowi zamknąć drzwi przed nosem, a pasażerowie mieli przy tym niezły ubaw. Niestety krowie łajno, które łysy właściciel BMW miał zamiast mózgu nie potrafiło skojarzyć faktu, że w terenie zabudowanym TO AUTOBUS ma zawsze pierwszeństwo, i gdy ten da kierunek, że wyjeżdżą z przystanku, należy mu ustąpić. Ustąpienie pierwszeństwa? Kierunkowskazy? Ograniczenie prędkości? A co to takiego? Ja mam pierwszeństwo, bo mam dwie nerki jako atrapę chłodnicy. BMW to stan umysłu. Piękne, fajne, mocne, komfortowe auta, ale podobnie jak Opel Calibra nie mają szczęścia do właściciei.



Nie do końca jest tak jak mówisz. Mimo wszystko kierowca autobusu musi zachować ostrożność przy włączaniu się do ruchu. Sam byłem świadkiem, gdy autobus wj***ł się w auto przy wyjeździe z wysepki. Niestety zabolało kierowcę autobusu po kieszeni...

waloos

2017-06-02, 10:40
Ja pie**olę, jak słyszę ludzi że tłumaczą się pokierowaniem przez GPS to mnie bierze.
Kurde jak gdzieś jadę, to sprawdzam sobie mniej więcej trasę i staram się to ogarnąć.

Inna sprawa, że mając smartfona i dostęp do map Google lub OpenStreetMap no nie ma możliwości aby wjechać pod prąd. Te mapy są zbyt dokladne.
Here maps jest już trochę gorsze, ale tylko w małych miejscowościach. W dużym mieście jest okej.

Ludzie nie ogarniają tego, że samochodowe Navi to nie zawsze jest dobry wybór na Polskę. Niemcy, GB, Francja i kraje Beneluxu to są priorytety dla marek samochodowych. To najpierw tam są robione aktualizacje, bo to tam te samochody są głównie kupowane.

se...........ed

2017-06-02, 15:19
Stolyyyca hehehhh wieśnioki j***ne :D