18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszafka Po Stolicy #25 - tak się jeździ po Warszawie

warszafkapostolicy • 2017-05-31, 10:11
To już #25 odcinek Warszafki Po Stolicy.
A w nim jak zwykle zobaczysz to, jak się jeździ po Warszawie.

~Velture

2017-05-31, 10:42
Klasycznie: "Od słoików, przez słoiki, dla słoików #25"

ozarimielin

2017-05-31, 10:43
najgorsze są złotówy, banda śmierdzących smutnych ludzi

PLN

2017-05-31, 10:47
ch*j mnie strzela za każdym razem jak patrze na tych idiotów za kółkiem! Ostatni raz oglądam! Nigdy więcej.

wojniz2

2017-05-31, 10:50
O co k***a na pierwszym filmie burakowi z BMW chodziło, bo trzeci raz oglądam i nie mogę się domyślić?

Swoją drogą... trzeba był bić :)

buoba

2017-05-31, 12:02
GPS ma być pomocnym narzędziem na drodze, a nie motywem by całkowicie wyłączyć myślenie podczas jazdy, ja pie**olę :glowawmur:

wodociagi

2017-05-31, 12:46
01:37 To w Warszawie straż pożarna jeździ betoniarkami? O takiej metodzie gaszenia jeszcze nie słyszałem

BKKWK

2017-05-31, 13:41
2:30 laweciarze muszą być już naprawdę zdesperowani, żeby samemu walić w innych.

radek225

2017-05-31, 16:07
wojniz2 napisał/a:

O co k***a na pierwszym filmie burakowi z BMW chodziło, bo trzeci raz oglądam i nie mogę się domyślić?

Swoją drogą... trzeba był bić :)



Wystarczy, że takiemu drogę zajedziesz, albo go wyprzedzisz i awantura gotowa. Posiadacze BMW to nie ludzie, tylko podgtunek ludzi. Oczywiście nie wszyscy, są od tego wyjątki, ale jednak większość. Chamscy, aroganccy, myślą, że są bogami na drogach, a reszta użytowników drogi to motłoch gorszego sortu, bo nie mają biało-niebieskiego logo na masce... Mieszkam w Warszawie, i raz byłem świadkiem, jak autobus wyjeżdżał z przystanku i wjechał na drogę zajeżdżąjąć karka w nowej piątce. Typ gonił autobus 2 przystanki, zajechał mu na jednym drogę i próbował wbiec do autobusu, by terroryzować kierowcę. Na szczęście kierowca w porę zdążył debilowi zamknąć drzwi przed nosem, a pasażerowie mieli przy tym niezły ubaw. Niestety krowie łajno, które łysy właściciel BMW miał zamiast mózgu nie potrafiło skojarzyć faktu, że w terenie zabudowanym TO AUTOBUS ma zawsze pierwszeństwo, i gdy ten da kierunek, że wyjeżdżą z przystanku, należy mu ustąpić. Ustąpienie pierwszeństwa? Kierunkowskazy? Ograniczenie prędkości? A co to takiego? Ja mam pierwszeństwo, bo mam dwie nerki jako atrapę chłodnicy. BMW to stan umysłu. Piękne, fajne, mocne, komfortowe auta, ale podobnie jak Opel Calibra nie mają szczęścia do właściciei.

wojniz2

2017-05-31, 16:23
@radek225, w zasadzie się zgadzam, ale jednak mała uwaga:

W terenie zabudowanym autobus nie ma pierwszeństwa. Ty jako kierowca masz obowiązek umożliwić mu włączenie się do ruchu.
Kierowca autobusu nie ma jednak pierwszeństwa, gdy chce się do tego ruchu włączyć.

radek225

2017-05-31, 17:13
wojniz2 napisał/a:

@radek225, w zasadzie się zgadzam, ale jednak mała uwaga:

W terenie zabudowanym autobus nie ma pierwszeństwa. Ty jako kierowca masz obowiązek umożliwić mu włączenie się do ruchu.
Kierowca autobusu nie ma jednak pierwszeństwa, gdy chce się do tego ruchu włączyć.




Fakt, zwracam honor, masz rację. Zajrzałem do podręcznika "Kierowca doskonały B" grupy Image oraz zajrzałem do internetu. I faktycznie, autobus nie ma pierwszeństwa, ale jak daje sygnał, że wyjeżdża z przystanku to MASZ mu ustąpić, inaczej pieski każą Ci wybecelować 2 stówki.

Volfodzio

2017-05-31, 18:43
@radek225 nie generalizowałbym tak... no albo inaczej, bo podobnego pecha do właścicieli mają również Audiole i Meśki... choć i tu i tu zdarzają się wyjątki, że gość zatrzyma się przed pasami albo wpuści jak się włączasz do ruchu ze stacji czy wjazdu na autostradę/obwodnicę.

Tak się kiedyś zastanawiałem, czy te 5-10 sek jak jakaś staruszka kończy przechodzić przez ulicę, albo jak czekasz przed takim, żeby się włączyć do ruchu i nie robisz tego wymuszając pierwszeństwo tylko też czekasz te 10 sek, mogą aż tak bardzo napsuć krwi i doprowadzić do takiego wk***u i agresji (swoją drogą zajeżdżając drogę i małpując tracą więcej czasu niż czekając na w/w). I wtedy po głębszym rozważeniu względności tych 10 sekund uświadomiłem sobie, że k***a, może dla mnie 10 sek to nic, ale dla kogoś, np. takiego agresora 10 sek to czas absolutnie wystarczający do dojścia, wypełnienia, spełnienia się w wielu czynnościach - stąd frustracja "co za pie**olony ku*as! ruszaj ch*ju ja w tym czasie zażyłbym ... i zapiąć z powrotem spodnie". No, dlatego trzeba takich ludzi obdarzyć wyrozumiałością spokojnie znieść ich bulwers i jechać w swoją stronę... No a jak się ma kamerkę to wiadomo, nawet jak w głowie jp na ileś tam % to na YT pełno jest rudych, którzy dopełnią dzieła.

kalijanek

2017-05-31, 19:01
nie dziwi nic...

SpirytusSalicylowy

2017-06-02, 07:30
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na tym filmiku nie ma ani jednego Warszawiaka. Takim zachowaniem cech*ją się j***ne słone z Łomż i innych Lublinów

Pigwaranek

2017-06-02, 08:11
@up O prosze, mamy pierwszego buraka z warszaffki.