18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszafa da się lubić...

Halman • 2022-06-08, 13:05

no k***a wyborna akcja...


Ci...........la

2022-06-08, 17:33
egzekucja napisał/a:

ale ty jestes debil, obrocila sie w prawa strone zeby spojrzec? skad miala wiedziec ze jakis debil twojego pokroju zacznie wyprzedzac na ciaglej na pasach. ten traktor w twoim nicku uzmyslawia mnie ze jestes wiesniakiem ktory jezdzi naj***ny po lesie c360. w sumie to zostan w tym lesie "karaluchu" bo to twoje naturalne srodowisko



Widać że sam jesteś debil bo gdybyś używał mózgu to byś spoglądał i w jedną i w drugą stronę. A jak ktoś używa mózgu tak jak ty to wygląda to tak jak na tym filmiku. Nie bronię dzieciaka bo doświadczenia nie ma życiowego ale ty powinieneś być mądrzejszy

Dejdwazlote

2022-06-08, 17:41
KapejloneK napisał/a:

pie**olone karaluchy. Nawet się taka k***a nie rozejrzy. Kierowca powinien jeszcze jej zaj***ć kopa w ten pusty łeb, ale zaraz oczywiście zlecą się pedalskie zlewaczone łby i będą bronić pieszego karalucha i wieszać psy na kierowcy. Nie ma już dla was ratunku, socjalistyczne ścierwa.



ty k***a debilu a w którą strone miała patrzeć ,w niebo czy samolot nie leci?

banerr

2022-06-08, 18:24
Ciula napisał/a:

Widać że sam jesteś debil bo gdybyś używał mózgu to byś spoglądał i w jedną i w drugą stronę. A jak ktoś używa mózgu tak jak ty to wygląda to tak jak na tym filmiku. Nie bronię dzieciaka bo doświadczenia nie ma życiowego ale ty powinieneś być mądrzejszy



To że masz dziedzicznie syf zamiast mózgu może tylko wytłumaczyć Twoje wypociny zj***ny pedalarzu.

crookla

2022-06-08, 18:56
egzekucja napisał/a:

ale ty jestes debil, obrocila sie w prawa strone zeby spojrzec? skad miala wiedziec ze jakis debil twojego pokroju zacznie wyprzedzac na ciaglej na pasach. ten traktor w twoim nicku uzmyslawia mnie ze jestes wiesniakiem ktory jezdzi naj***ny po lesie c360. w sumie to zostan w tym lesie "karaluchu" bo to twoje naturalne srodowisko



Właśnie k***a po to się patrzy w prawo i w lewo bo jakiś debil zacznie wyprzedzać na pasach lub hamulce przestaną działać itp Nikt tu nie broni kierowcy tylko wytykają bezdenną głupotę pieszemu

Olashenco

2022-06-08, 19:08
Sracie się w komentarzach czyja wina, a k***a nie dostrzegacie, że przecież to jest warszawa XD

dżonyłojlker

2022-06-08, 19:23
Lileniaa napisał/a:

kierowca powinien uważać! powinien zwolnić gdy widzi przejscie dla pieszych... kierowcy wina a nie dziewczyny!



Według kretyńskiego prawa, tak.

silwerbalk napisał/a:

Podwójna ciągła k***a.... Co ty prawko robiłeś k***a w Etiopii czy w paczce fajek znalazłeś?

Jak nie wiesz co oznacza podwójna ciągła to się zapisz na lekcje jazdy.



O k***a, namalowana kreska, jak ją przekroczysz to trafisz do piekła. Ty to pewnie popie**alałeś w masce po lesie, bo tak kazali.

Dejdwazlote napisał/a:

ty k***a debilu a w którą strone miała patrzeć ,w niebo czy samolot nie leci?



W obie k***a, w obie, a debil to cię strugał, kmieciu.

Sr...........ic

2022-06-08, 19:31
Wybaczcie, musiałem, korciło mnie :mrgreen:



zb...........ig

2022-06-08, 19:40
I niech ktoś mi powie, że człowiek nie jest kuzynem małpy (niektórzy: mniej inteligentnymi kuzynami) :D
Chęć zmałpowania tego, co zrobił koleś w kałdi okazała się niemożliwa do powstrzymania.
Obserwuję to samo na drogach, w blokach, itp. Jeden koleś odwali jakiś numer i zaraz ma stado naśladowców, z których każdy musi, Musi, MUSI, zrobić dokładnie to samo bez pomyślunku i bez cienia refleksji oraz namysłu nad konsekwencjami. Jak stado szympansów :D

Yno

2022-06-08, 19:52
Dlatego w Polsce ja nawet na jednokierunkowej patrzę w obie strony po dwa razy.

silwerbalk

2022-06-08, 19:57
KapejloneK napisał/a:

Według kretyńskiego prawa, tak.
O k***a, namalowana kreska, jak ją przekroczysz to trafisz do piekła. Ty to pewnie popie**alałeś w masce po lesie, bo tak kazali.
W obie k***a, w obie, a debil to cię strugał, kmieciu.



Właśnie tacy jak ty powinni mieć zakaz poruszania się wszelakimi pojazdami kołowymi ..... Max rower albo hulajnoga.... Bo gość w audi tak zrobił to ja też tak zrobię
:roll:
Logika k***a glonojada ....

Heliar

2022-06-08, 21:50
egzekucja napisał/a:

ale ty jestes debil, obrocila sie w prawa strone zeby spojrzec? skad miala wiedziec ze jakis debil twojego pokroju zacznie wyprzedzac na ciaglej na pasach. ten traktor w twoim nicku uzmyslawia mnie ze jestes wiesniakiem ktory jezdzi naj***ny po lesie c360. w sumie to zostan w tym lesie "karaluchu" bo to twoje naturalne srodowisko



Za słuchawki należy się mandacik od 50 - 150 zł

gawron1234

2022-06-08, 22:56
egzekucja napisał/a:

ale ty jestes debil, obrocila sie w prawa strone zeby spojrzec? skad miala wiedziec ze jakis debil twojego pokroju zacznie wyprzedzac na ciaglej na pasach. ten traktor w twoim nicku uzmyslawia mnie ze jestes wiesniakiem ktory jezdzi naj***ny po lesie c360. w sumie to zostan w tym lesie "karaluchu" bo to twoje naturalne srodowisko



Mnie życie nauczyło by zawsze spoglądać w dwie strony(nawet na jednokierunkowych, może akurat ktoś cofa). Bo wiem, że na tym świecie są ludzie za których to ja muszę myśleć, by to mnie nie stała się krzywda.

egzekucja

2022-06-08, 22:57
Ciula napisał/a:

Widać że sam jesteś debil bo gdybyś używał mózgu to byś spoglądał i w jedną i w drugą stronę. A jak ktoś używa mózgu tak jak ty to wygląda to tak jak na tym filmiku. Nie bronię dzieciaka bo doświadczenia nie ma życiowego ale ty powinieneś być mądrzejszy



co ty tam szczekasz psie?

kocur

2022-06-08, 23:03
W końcu wysryw w komentarzach , yntlgenacja sie zleciała jak muchy do gówna :D

Ponury_Poseł

2022-06-08, 23:54
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Pierwsze myśl, to frajer w fordzie pozamiatane bez dwóch zdań. Ale po obejrzeniu drugi raz i spojrzeniu na karalucha przechodzącego w słuchawkach stwierdzam, że jego też mi nie szkoda.



Zdaj prawko, i dopiero potem wypowiadaj się nt kolizji drogowych debilu