18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszafa da się lubić...

Halman • 2022-06-08, 13:05

no k***a wyborna akcja...


baronturbina

2022-06-08, 13:11
Wj***ć tępego ch*ja za kraty na 10 lat i zakaz prowadzenia pojazdów - dożywotni! ... Ewentualnie przesiedlić go do Białegostoku.

Sheronka

2022-06-08, 13:15
O kurna znam te okolice :D

dżonyłojlker

2022-06-08, 13:17
pie**olone karaluchy. Nawet się taka k***a nie rozejrzy. Kierowca powinien jeszcze jej zaj***ć kopa w ten pusty łeb, ale zaraz oczywiście zlecą się pedalskie zlewaczone łby i będą bronić pieszego karalucha i wieszać psy na kierowcy. Nie ma już dla was ratunku, socjalistyczne ścierwa.

BambiPMT

2022-06-08, 13:19
Za ch*ja bym na jej miejscu nie wstał. Pierwszy raz w życiu rezonans za frajer. A kark by mnie 2 miesiace bolał.
Raz znalazłem menela w parku. Dookoła dzieci się bawi a to dzwonię po psy żeby go zawinęli. Za 20min przyjeżdża karetka i tego zaszczanego ch*ja pakują. To się pytam co oni odpie**alają. A typek że to pan Janek i właśnie go wiozą (lipiec) na 6ty rezonans w tym roku. Jakbym wiedział że te ch*je przyślą karetkę to bym k***ę do rowu skopał i przysypał liśćmi.

MartweMurzyńskiePłody

2022-06-08, 13:19
KapejloneK napisał/a:

pie**olone karaluchy. Nawet się taka k***a nie rozejrzy. Kierowca powinien jeszcze jej zaj***ć kopa w ten pusty łeb, ale zaraz oczywiście zlecą się pedalskie zlewaczone łby i będą bronić pieszego karalucha i wieszać psy na kierowcy. Nie ma już dla was ratunku, socjalistyczne ścierwa.



jedno i drugie j***ć prądem

Cipczan

2022-06-08, 13:26
Bambrych napisał/a:

Za ch*ja bym na jej miejscu nie wstał. Pierwszy raz w życiu rezonans za frajer. A kark by mnie 2 miesiace bolał.
Raz znalazłem menela w parku. Dookoła dzieci się bawi a to dzwonię po psy żeby go zawinęli. Za 20min przyjeżdża karetka i tego zaszczanego ch*ja pakują. To się pytam co oni odpie**alają. A typek że to pan Janek i właśnie go wiozą (lipiec) na 6ty rezonans w tym roku. Jakbym wiedział że te ch*je przyślą karetkę to bym k***ę do rowu skopał i przysypał liśćmi.



Nie no, chłopaku, brawo! Masz rację, rodzina powinna się trzymać razem!

KapejloneK napisał/a:

pie**olone karaluchy. Nawet się taka k***a nie rozejrzy. Kierowca powinien jeszcze jej zaj***ć kopa w ten pusty łeb, ale zaraz oczywiście zlecą się pedalskie zlewaczone łby i będą bronić pieszego karalucha i wieszać psy na kierowcy. Nie ma już dla was ratunku, socjalistyczne ścierwa.



Nie widzisz bohaterze, że te debile jadą pod prąd? Pojedziesz do trochę mniejszej wioski, to się przekonasz, że są takie drogi. Rozumiem, że u ciebie to tylko kilka pasów w jedną stronę, nawet do kibla.

Ko...........ik

2022-06-08, 13:49
baronturbina napisał/a:

Wj***ć tępego ch*ja za kraty na 10 lat i zakaz prowadzenia pojazdów - dożywotni! ... Ewentualnie przesiedlić go do Białegostoku.



Będziesz mu tą odsiadkę finansował ze swojej wypłaty . super . Na te zakazy leją gęstym moczem . Wczoraj w Dąbrowie Górniczej ( centrum gorolowa ) zatrzymano delikwenta z 5 ktornym sądowym zakazem prowadzenia pojazdów . Oprócz tego wiózł na własny użytek 90 porcji amfy ( na trzeźwo też bym z zakazami nie jechał ) . Oczywiście transport tego jest niebezpieczny w kraju także miał 2 sztuki broni tak na wszelki wypadek . Finalnie dostał dozór policyjny . Jak za kradzież starego roweru . Także tyle w egzekwowaniu prawa .

Sr...........ic

2022-06-08, 13:51
Oho, zaczyna się. Panowie, wstawiam popcorn :-)


baronturbina

2022-06-08, 13:53
Korbotronik napisał/a:

Będziesz mu tą odsiadkę finansował ze swojej wypłaty . super . Na te zakazy leją gęstym moczem . Wczoraj w Dąbrowie Górniczej ( centrum gorolowa ) zatrzymano delikwenta z 5 ktornym sądowym zakazem prowadzenia pojazdów . Oprócz tego wiózł na własny użytek 90 porcji amfy ( na trzeźwo też bym z zakazami nie jechał ) . Oczywiście transport tego jest niebezpieczny w kraju także miał 2 sztuki broni tak na wszelki wypadek . Finalnie dostał dozór policyjny . Jak za kradzież starego roweru . Także tyle w egzekwowaniu prawa .


Jak mniemam to Sosnowiec jest centrum gorolowa. Dla tego powinni wysyłać ludzi na Podlasie. Poza tym czy chcemy czy nie i tak płacimy za różne bzdury. Na kościół na 500+ (patologia mająca 10 dzieci i lubiąca wypić dostaje) na darmową opiekę zdrowotną i komunikcje miejską ukraińcó.

egzekucja

2022-06-08, 14:03
kierowca forda zasługuje tylko na to


Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-06-08, 14:13
Pierwsze myśl, to frajer w fordzie pozamiatane bez dwóch zdań. Ale po obejrzeniu drugi raz i spojrzeniu na karalucha przechodzącego w słuchawkach stwierdzam, że jego też mi nie szkoda.

Henboh

2022-06-08, 14:20
KapejloneK napisał/a:

pie**olone karaluchy. Nawet się taka k***a nie rozejrzy. Kierowca powinien jeszcze jej zaj***ć kopa w ten pusty łeb, ale zaraz oczywiście zlecą się pedalskie zlewaczone łby i będą bronić pieszego karalucha i wieszać psy na kierowcy. Nie ma już dla was ratunku, socjalistyczne ścierwa.



Widzę dzieciaku, że w szkole tylko na lekcje religii popie**alasz.
Karaluch to się wpie**olił na podwójnej ciągłej, myśląc że cały korek wyr*cha bez mydła.

htp

2022-06-08, 14:23
baronturbina napisał/a:

Wj***ć tępego ch*ja za kraty na 10 lat i zakaz prowadzenia pojazdów - dożywotni! ... Ewentualnie przesiedlić go do Białegostoku.



Mi tam się Białystok podoba. Przesiedlenie mogłoby być nagrodą, jeśli nie powrotem słoika do siebie.

egzekucja

2022-06-08, 14:25
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Pierwsze myśl, to frajer w fordzie pozamiatane bez dwóch zdań. Ale po obejrzeniu drugi raz i spojrzeniu na karalucha przechodzącego w słuchawkach stwierdzam, że jego też mi nie szkoda.



ale ty jestes debil, obrocila sie w prawa strone zeby spojrzec? skad miala wiedziec ze jakis debil twojego pokroju zacznie wyprzedzac na ciaglej na pasach. ten traktor w twoim nicku uzmyslawia mnie ze jestes wiesniakiem ktory jezdzi naj***ny po lesie c360. w sumie to zostan w tym lesie "karaluchu" bo to twoje naturalne srodowisko ;)