18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Warcaby

maciek452 • 2014-01-23, 17:18
Autentyk z dzisiaj.
Ostatnia lekcja informatyki przed feriami, więc nasz nauczyciel dał nam wolną godzinę. Mój "kolega" z klasy(debil, najgłupsza osoba jaką znam, zachowuje się jak upośledzona małpa, taki efekt nieudanej skrobanki, jak na niego patrzę to uważam, że aborcja powinna być dozwolona do 18 roku życia płodu) włączył sobie Warcaby. Siedzi, cicho, każdy zajęty sobą, ja przeglądam sadistica :-D . Nagle słyszę chorobliwy śmiech za plecami. To on, śmieje się i mówi:
-Ha ha ha, jaki idiota. Jak się ruszył. Hahaha, jak można być tak głupim.
(chwila ciszy...)
-A nie, to moje...

Hewitt21

2014-01-24, 00:08
LegendarnyZiom napisał/a:

Taki jest regulamin. To że koleś sam się podpie**olił, że nie ma 18 lat to świadczy tylko o nim. Zresztą dalej nie rozumiem co zmienia te ostrzeżenie o wartości 1, skoro żadna z funkcji jego konta nie została zablokowana. :roll:


No własnie problem w tym ze on siebie nie podpie**olił tylko zacytował kogoś cudzysłów oznacza cytowanie czyjejś wypowiedzi jak by ktoś nie wiedział wiec mod się wykazał nie za dozą inteligencja wlepiając darmowy warn ziomeczkowi.. :<

Stalovy

2014-01-24, 00:40
@up
Weź przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś.

Sajbek

2014-01-24, 07:51
Hewitt21 napisał/a:


No własnie problem w tym ze on siebie nie podpie**olił tylko zacytował kogoś cudzysłów oznacza cytowanie czyjejś wypowiedzi jak by ktoś nie wiedział wiec mod się wykazał nie za dozą inteligencja wlepiając darmowy warn ziomeczkowi.. :<



Maciek452, żeby dostać się na dział Hard już ma nowe konto pod nazwą Hewitt21 i w dodatku sam sobie liże dupe.

Lukasero

2014-01-24, 10:01
premium122 napisał/a:

Historyjka z dupy pewnie wyssana ale za to ja mam prawdziwy autentyk:

W liceum po szkole czesto chodzilismy do kolegi bo mieszkal zaraz obok.Robilismy tam rozne glupoty ale jak nie bylo pieniedzy na alkohol to gralismy turnieje w fife systemem pucharowym(kazdy z kazdym).
Nigdy nie krecily mnie jakos gry komputerowe ale kolega a jednoczesnie gospodarz domu je uwielbial a fife darzyl szczegolna estyma.
Gralismy zazarty meczyk jakos udawalo mi sie nie przegrywac gdy kolega musial na chwile skoczyc do wc(naprawde musial) oczywiscie gentelmenska umowa ze ja nie strzelam na niebroniona bramke(strzelilbym ale przeciez by sie wydalo i mecz bylby niewazny).
Gdy wrocil przystapil do zmasowanego ataku i strzelil kilka bramek,ja raczej sie nei bronilem.Dopiero gdy z radosci skakal zrozumial ze w momencie gdy byl w kiblu w grze byla przerwa i zmienily sie połowy wobec czego strzelal sam sobie.
Ja i pozostali skwitowalismy to gromkim smiechem , ktory dusilismy wczesniej w sobie.
Kolega zlapal za krzeslo i wiepierdzielil nas z domu w ekspresowym tempie.
Turniejów juz nigdy wiecej nie bylo.

A jakby sie kto czepial , ze nie mozna nie zauwazyc takiej zmiany.to mogl byc rok `97 i rezolucje obrazu oraz monitory nie byly takie jak dzis.



O ile się nie mylę to pomijając te Twoje "rezolucje obrazu", nie ma ch*ja strzelić sobie bramki przyciskiem strzału w fifie gdyż po jego naciśnięciu na własnej połowie piłkarz automatycznie wypie**ala piłkę na drugą połowę.. Także coś mi mowi że Twoja historyjka również jest wyssana z dupy :-D

Browaryt

2014-01-24, 12:35
za co maciek ma warna?

kroto

2014-01-24, 13:57
Up
Za ch*jowej jakości kłamstwo. Czytajcie ludzie komentarze, tam są odpowiedzi na wszystkie pytania ludzkości (również te niewypowiedziane).

Nikczemny_Płód

2014-01-24, 21:50
blazers181818 napisał/a:

18 letni płód - ja pie**ole.



No dokładnie... k***a.

dmnkzl

2014-01-26, 21:08
LegendarnyZiom napisał/a:

Taki jest regulamin. To że koleś sam się podpie**olił, że nie ma 18 lat to świadczy tylko o nim. Zresztą dalej nie rozumiem co zmienia te ostrzeżenie o wartości 1, skoro żadna z funkcji jego konta nie została zablokowana. :roll:




Czyli jak mi coś odjebie i zgłoszę na policji że kogoś zamordowałem, to od razu mnie pakują do pierdla nie weryfikując moich zeznań? Bo sie przyznałem czyli winny.

Ten punkt w regulaminie jest bez sensu, bo żeby kgoś ukarać to musicie to sprawdzić, a to jest po prostu nie możliwe. Znajdź mi teraz drogi moderatorze co grozi w regulaminie za kłamstwo? Bo obecnie gość jest pełnoletni. Nie złapałeś go za rękę kiedy łamał regulamin, więc dlaczego go karzesz?