18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warcaby

maciek452 • 2014-01-23, 17:18
Autentyk z dzisiaj.
Ostatnia lekcja informatyki przed feriami, więc nasz nauczyciel dał nam wolną godzinę. Mój "kolega" z klasy(debil, najgłupsza osoba jaką znam, zachowuje się jak upośledzona małpa, taki efekt nieudanej skrobanki, jak na niego patrzę to uważam, że aborcja powinna być dozwolona do 18 roku życia płodu) włączył sobie Warcaby. Siedzi, cicho, każdy zajęty sobą, ja przeglądam sadistica :-D . Nagle słyszę chorobliwy śmiech za plecami. To on, śmieje się i mówi:
-Ha ha ha, jaki idiota. Jak się ruszył. Hahaha, jak można być tak głupim.
(chwila ciszy...)
-A nie, to moje...

tr...........64

2014-01-23, 18:47
Pewnie zimował parę lat :lol:

premium122

2014-01-23, 18:54
Historyjka z dupy pewnie wyssana ale za to ja mam prawdziwy autentyk:

W liceum po szkole czesto chodzilismy do kolegi bo mieszkal zaraz obok.Robilismy tam rozne glupoty ale jak nie bylo pieniedzy na alkohol to gralismy turnieje w fife systemem pucharowym(kazdy z kazdym).
Nigdy nie krecily mnie jakos gry komputerowe ale kolega a jednoczesnie gospodarz domu je uwielbial a fife darzyl szczegolna estyma.
Gralismy zazarty meczyk jakos udawalo mi sie nie przegrywac gdy kolega musial na chwile skoczyc do wc(naprawde musial) oczywiscie gentelmenska umowa ze ja nie strzelam na niebroniona bramke(strzelilbym ale przeciez by sie wydalo i mecz bylby niewazny).
Gdy wrocil przystapil do zmasowanego ataku i strzelil kilka bramek,ja raczej sie nei bronilem.Dopiero gdy z radosci skakal zrozumial ze w momencie gdy byl w kiblu w grze byla przerwa i zmienily sie połowy wobec czego strzelal sam sobie.
Ja i pozostali skwitowalismy to gromkim smiechem , ktory dusilismy wczesniej w sobie.
Kolega zlapal za krzeslo i wiepierdzielil nas z domu w ekspresowym tempie.
Turniejów juz nigdy wiecej nie bylo.

A jakby sie kto czepial , ze nie mozna nie zauwazyc takiej zmiany.to mogl byc rok `97 i rezolucje obrazu oraz monitory nie byly takie jak dzis.

maciek452

2014-01-23, 19:34
Wyskrobany_Płód napisał/a:

Obrazek

Już jestes u pani ;) Kłamczuszku.



najczęstsze kłamstwo internetu?
"tak mam 18 lat"
trzeba było jakoś na harda wejść

Tomikchomik1

2014-01-23, 22:01
up@ modzi was już całkiem popie**oliło z tym ostrzeżeniami? Rozumiem jakby wyzywał żydów, gejów, czarnych, jakby propagował nazizm itd, ale nie, on tylko napisał to o czym wszyscy doskonale wiedzą, i zaraz przyszedł , jakiś pie**olony moderator, który ma na tyle nudne życie, brak kolegów i pewnie jest rudy, że musiał dać ostrzeżenie, by poczuć się wyższym. Moderatorzy ogar, bo to już przestaje być śmieszne. Jak macie kompleks wyższości, to wypad do psychiatry a nie zatruwać ludziom życie. Rzekłem.

agromus

2014-01-23, 22:05
Najlepiej, to się w ogóle nie odzywać :)

imegas

2014-01-23, 22:06
Moderator ma te dni ykhym więc nie drażnijmy jej:D

Ssilent

2014-01-23, 22:15
"2.2. W celu dokonania rejestracji należy zaakceptować Regulamin, a potem w odpowiednim formularzu podać: login (przyszła nazwa Użytkownika), poprawny adres e-mail, hasło, płeć oraz datę urodzenia. Podanie nieprawdziwego wieku w celu uzyskania dostępu do działu dla dorosłych skutkuje blokadą konta."

Też mi k***a filozofia wejść na profil małolata i sprawdzić za co dostał warna. Mod słusznie mu to wlepił, więc wypie**alać j***ć kozy.

~LegendarnyZiom

2014-01-23, 22:18
4x up

Dostał ostrzeżenie za łamanie regulaminu. Do tego o najniższej wartości 1, które zniknie po 30 dniach. Może dalej przeglądać forum, komentować, wrzucać materiały itd, więc nie wiem o co wam chodzi. To tylko upomnienie, żeby więcej tak nie robił.

Cytat:

2.2. W celu dokonania rejestracji należy zaakceptować Regulamin, a potem w odpowiednim formularzu podać: login (przyszła nazwa Użytkownika), poprawny adres e-mail, hasło, płeć oraz datę urodzenia. Podanie nieprawdziwego wieku w celu uzyskania dostępu do działu dla dorosłych skutkuje blokadą konta.



Chociaż jeśli by tak rygorystycznie przestrzegać regulaminu to powinien dostać całkowitą blokadę konta. Nie ja pisałem regulamin.

http://www.sadistic.pl/regulamin.htm

blazers181818

2014-01-23, 22:19
Jezeli to nie fake to jesteś idiotą bo nie myślisz jak coś piszesz.
Cytat:

aborcja powinna być dozwolona do 18 roku życia płodu

18 letni płód - ja pie**ole.

Tomikchomik1

2014-01-23, 22:28
Ta bo k***a żaden z was nigdy w życiu nie wszedł na stronę dla dorosłych, podając że ma 18 lat, nie mająć. Banda pie**olonych hipokrytów. Akceptujemy regulamin, nie składamy przysięgę k***a

Berghest

2014-01-23, 23:01
gimbusów, pedałów, żydów i homoseksualistów innej maści + niemców, rosjan i czarnych trzeba asymilować. koniec kropka, PIWO dla Panów Moderatorów i nie rozszerzajcie swoich wagin pod moim komentem bo to nic nie da, i tak się z wami nie pokłócę, życie.

St...........on

2014-01-23, 23:17
LegendarnyZiom napisał/a:

4x up

Dostał ostrzeżenie za łamanie regulaminu. Do tego o najniższej wartości 1, które zniknie po 30 dniach. Może dalej przeglądać forum, komentować, wrzucać materiały itd, więc nie wiem o co wam chodzi. To tylko upomnienie, żeby więcej tak nie robił.



Chociaż jeśli by tak rygorystycznie przestrzegać regulaminu to powinien dostać całkowitą blokadę konta. Nie ja pisałem regulamin.

http://www.sadistic.pl/regulamin.htm




Czy nie uważasz, że to trochę "syzyfowa praca"?

Przecież jak by chciał to by stworzył 10 fikcyjnych kont

~LegendarnyZiom

2014-01-23, 23:40
Taki jest regulamin. To że koleś sam się podpie**olił, że nie ma 18 lat to świadczy tylko o nim. Zresztą dalej nie rozumiem co zmienia te ostrzeżenie o wartości 1, skoro żadna z funkcji jego konta nie została zablokowana. :roll: