18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warany też lubią kotki...

Barnellini • 2020-06-20, 21:41
...tylko, że inaczej.



Belweder

2020-06-21, 15:17
Juzwa napisał/a:

Jak cię myszy i szczury zaczną wpie**alać, to będziesz błagał koty o powrót.



Teorie prawisz jak o tym, że butle LPG wybuchają... Może i kot Filemon sobie popijał mleczko i łapał myszy w bajce jak byłeś mały ale mało to ma wspólnego z rzeczywistością. Jak gdzieś zalega jedzenie albo ktos trzyma zboże w workach to sie może myszy dorobić. Z powietrza myszy i szczury nie żyją, także lepiej aby nie miały dostępu do resztek jedzenia niż jakieś pie**olenie o kotach pisać. Dodatkowo koty to leniwe k***y i jak raz na jakiś czas sobie kot mysz zlapie to już dużo. A na codzień są i tak dokarmiane więc myszy lapią zeby sie nimi pobawic i zabić a nie zjeść.

Zniwiarz

2020-06-21, 16:34
Belweder napisał/a:

Teorie prawisz jak o tym, że butle LPG wybuchają... Może i kot Filemon sobie popijał mleczko i łapał myszy w bajce jak byłeś mały ale mało to ma wspólnego z rzeczywistością. Jak gdzieś zalega jedzenie albo ktos trzyma zboże w workach to sie może myszy dorobić. Z powietrza myszy i szczury nie żyją, także lepiej aby nie miały dostępu do resztek jedzenia niż jakieś pie**olenie o kotach pisać. Dodatkowo koty to leniwe k***y i jak raz na jakiś czas sobie kot mysz zlapie to już dużo. A na codzień są i tak dokarmiane więc myszy lapią zeby sie nimi pobawic i zabić a nie zjeść.



ch*ja wiesz o kotach pisząc takie coś , mam 8 kotów i obserwując je może 3 z nich to leniwe ch*je , a reszta jakby miała w genach polowanie . Wróble , myszy jeden nawet żmije przyniósł . Zaobserwowałem że czekają na ofiarę jak murzyn na jakiegoś białasa . A myszy i szczury żeby nie miały dostępu do resztek ? Codziennie w miastach wypie**alaj tego tyle że Afrykę byś wykarmił

:mrgreen:

castagir

2020-06-22, 18:52
Belweder napisał/a:

Z powietrza myszy i szczury nie żyją, także lepiej aby nie miały dostępu do resztek jedzenia...



W Twojej biednej wsi, a już na pewno w piwnicy, której mieszkasz, na pewno nie mają szans się zadomowić, bo jestem pewien, że wszystkie resztki opie**alasz z rodziną, gdy 500+ już zostanie przepite.

Co do reszty twojego wysrywu to szkoda się odnosić, bo to są zwykłe głupoty, które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.