18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Warany też lubią kotki...

Barnellini • 2020-06-20, 21:41
...tylko, że inaczej.



niemamskarpet.

2020-06-20, 21:45
po tym jak kamerzysta pędzi ku pomocy to stwierdzam, że chyba też nie lubiał tego kota

Barnellini

2020-06-20, 21:53
niemamskarpet. napisał/a:

po tym jak kamerzysta pędzi ku pomocy to stwierdzam, że chyba też nie lubiał tego kota



Właśnie, że lubił ale nie chciał im przeszkadzać w zabawie. Tak słodko wyglądają :D

Lee225

2020-06-20, 22:57
ch*j z pomocą ale w takim momencie przerwać.

boo

2020-06-20, 23:10
Gdzie jest reszta akcji?

Gandalf

2020-06-20, 23:25
Chyba widziałem kotecka :-)

djted

2020-06-20, 23:57
To wygladało na pume nie na kota. I nie wiem czy dobry pomysł , ze wyciagnał ja z tego bagna. Na suchym kot go moze rozjebac

Dorik

2020-06-20, 23:59
@up ch*j a nie rozj***ć, nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką skórę mają warany. Pozdrawiam terrarysta.
Ps. dobrze tak pie**olonemu sierściuchowi- wszystkie koty z ulicy powinny tak kończyć.

boo

2020-06-21, 01:31
djted napisał/a:

To wygladało na pume nie na kota. I nie wiem czy dobry pomysł , ze wyciagnał ja z tego bagna. Na suchym kot go moze rozjebac



Bo puma to nie kot?

Szelma

2020-06-21, 01:36
Kot czy puma jeden ch*j on i tak już nie żyje tylko jeszcze o tym nie wie nawet gdyby go waran puścił wolno... I tak zaaplikował mu swoja bakteryjną gębą takie k***y ze zdechnie za jakiś czas ale to małe dlatego go wpie**oli od razu :) waran to nie bez powodu j***ny smok choc czasami wolno zabijaja ale skutecznie

Insaner

2020-06-21, 01:46
Szelma napisał/a:

Kot czy puma jeden ch*j on i tak już nie żyje tylko jeszcze o tym nie wie nawet gdyby go waran puścił wolno... I tak zaaplikował mu swoja bakteryjną gębą takie k***y ze zdechnie za jakiś czas ale to małe dlatego go wpie**oli od razu waran to nie bez powodu j***ny smok choc czasami wolno zabijaja ale skutecznie



Ten kot (albo i puma, bo jakiś spory) i tak jest już martwy. To nie bakterie go zabiją, a jad który nie dość że rozrzedził mu krew to jeszcze zapobiegnie krzepnięciu. Wykrwawi się z powodu obrażeń wewnętrznych i ran po ugryzieniach.

silwerbalk

2020-06-21, 03:03
Insaner napisał/a:

Ten kot (albo i puma, bo jakiś spory) i tak jest już martwy. To nie bakterie go zabiją, a jad który nie dość że rozrzedził mu krew to jeszcze zapobiegnie krzepnięciu. Wykrwawi się z powodu obrażeń wewnętrznych i ran po ugryzieniach.



k***a warany nie mają jadu.... Mają bakterie z jedzenia mięsa które im gnije w pysku i ślinie coś chyba jak trupi jad

roybatty

2020-06-21, 07:55
Wg najnowszych badań owszem, są jadowite. Cytat z Wiki:

"Z drugiej strony, Brian G. Fry i in. (2006) odkryli, że inny przedstawiciel rodziny waranów, waran kolorowy, wytwarza prawdziwy jad. Twierdzą przy tym, że ukąszenia dwóch innych przedstawicieli tej rodziny – Varanus scalaris i warana z Komodo – wywołują u ukąszonej ofiary objawy wskazujące bardziej na działanie jadu, niż na infekcję bakteryjną[3]. Późniejsze badanie Frya i jego współpracowników potwierdziło fakt wytwarzania przez warany z Komodo prawdziwego jadu."

Juzwa

2020-06-21, 14:36
Dorik napisał/a:

Ps. dobrze tak pie**olonemu sierściuchowi- wszystkie koty z ulicy powinny tak kończyć.



Jak cię myszy i szczury zaczną wpie**alać, to będziesz błagał koty o powrót.

adam266

2020-06-21, 14:38
Wgl że im takie coś pod domem siedzi.