18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wałęsa - plakat do nowego filmu

modyf • 2013-10-17, 03:18
Plakat reklamujący nowy film o Wałęsie...


ParanoiA

2013-10-17, 03:25
WAŁĘSA, CZŁOWIEK Z MĄKI.


du...........s6

2013-10-17, 03:44
Wałesa, to Cuma, która w nadziei, "da win Ci" , potem przyjdzie czas na LEcha :wodka:

Browaryt

2013-10-17, 09:10
elektryk który kablował ehhee dobre

CYPRIAN

2013-10-17, 10:35
pseudonim bolek

TRQPL

2013-10-17, 10:46
Co się Lech?
Wałęsa.

LICH0

2013-10-17, 21:39
Super tw. Bolek nadciąga.....

pawu95

2013-10-17, 21:49
Teraz czekamy na film o bohaterskich foklsdojczach.

pi...........ja

2013-10-17, 22:34
Oho, ilu trendy buntowników z kół wzajemnej adoracji. Objechaliście tu, więc pewnie następny cel to wjazdy na lewaków, socjalizm i komunizm? Chociaż nie. Najpierw lizodupcze maile do jedynego prawdziwego postrachu czerwonych władz,którego bały się nawet internować- tego podejrzanie niemającego koleżanek i zatajającego wiedzę o ojcu przyszłego zbawcy świata oraz jego kumpla Gwiazdorka.

"Facta probantur, iura novit curia" "In dubio pro reo", toczący jad zazdrości frustraci.

pazuzu

2013-10-17, 22:43
i znów spina na Wałęsę, ch*ja wiecie a gadacie, był któryś z was w tamtych czasach w stoczni? pewnie nie więc po ch*j kopiujecie powtarzacie różne bzdury. Ja nie byłem i nie wiem czy był konfiturą czy nie. Racja jak dupa każdy ma swoją. jak bym chciał poczytać o tym jaki wałęsa jest zły to bym sobie odpalił dziennik polski i czy inne pisowskie gazetki. a Sadistic jest po to żeby oglądać flaki, głupich ciapatych i cycki a nie agitacje polityczne

Magik2501

2013-10-17, 23:07
@pazuzu
ale to typowa wypowiedź. Objazd gościa z tzw. "Salonu" = agitacja polityczna = propaganda Gazety polskiej = PiS!! WSZĘDZIE PiS! Kiedyś wszędzie widzieli żydów, dziś wszędzie jest PiS!

A to czy był konfiturą czy nie był to wiadomo od dawna. Są ujawnione akta, które podpisywał jako Tajny Współpracownik. W telewizji o tym nie będą huczeć, ale to ogólnodostępny fakt. Można się z tym naturalnie nie zgadzać. Można też zabraniać słońcu wstawać rano, a politykom kłamać, ale co to ma na celu?

pazuzu

2013-10-17, 23:15
Magik2501 napisał/a:

@pazuzu
ale to typowa wypowiedź. Objazd gościa z tzw. "Salonu" = agitacja polityczna = propaganda Gazety polskiej = PiS!! WSZĘDZIE PiS! Kiedyś wszędzie widzieli żydów, dziś wszędzie jest PiS!

A to czy był konfiturą czy nie był to wiadomo od dawna. Są ujawnione akta, które podpisywał jako Tajny Współpracownik. W telewizji o tym nie będą huczeć, ale to ogólnodostępny fakt. Można się z tym naturalnie nie zgadzać. Można też zabraniać słońcu wstawać rano, a politykom kłamać, ale co to ma na celu?



skoro to taki fakt to dlaczego ża rządów sld,pis czy po nie stanął przed sądem? dlaczego jakoś IPN nic na niego nie znalało? lustracja nic wskazała. oczywiście zaraz dostane odpowiedź że wszyscy go kryją i że chroni go sam putin :facepalm:

Lordzik92

2013-10-17, 23:35
Jaki kraj tacy bohaterowie...