18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wałęsa - plakat do nowego filmu

modyf • 2013-10-17, 03:18
Plakat reklamujący nowy film o Wałęsie...


Synter

2013-10-17, 23:42
@pazuzu A gdyby stanął przed sądem to myślisz, że coś by mu udowodniono? Kiedy Kaczyński nazwał go agentem to było wielkie oburzenie i z tego co pamiętam toczyła się nawet sprawa w sądzie. Nie można skazać Kiszczaka czy Jaruzelskiego, którzy byli ZBRODNIARZAMI a nie jakimiś podrzędnymi agentami a ty myślisz, że ktoś skarze Bolka? Poza tym to zadawanie pytania "Czy Wałęsa był agentem" jest zwyczajnie głupie, bo sam Wałęsa się do tego przyznaje, tego roku na imprezę z okazji swoich urodzin zatrudnił oficera który go zwerbował, więc coś jest na rzeczy. Pytanie tylko co Wałęsa robił jako agent?

kamyqu

2013-10-18, 00:31
No oczywiście, Polak który coś osiągnął, jeden z naszych symboli na arenie międzynarodowej musi zostać zmieszany z błotem bo tak. Polska gówniana mentalność.

Same sadistikowe detektywy z których większość za czasów PRL dawno jeszcze u ojca w jądrze co najwyżej pływała. Ale oczywiście wszyscy wszystko wiedzą.

:idzwch*j:

Synter

2013-10-18, 01:37
@up
Argumenty z dupy. To, że ktoś jest szanowany za granicą, nie znaczy to, że na to zasłużył, ja uważam, że nie zasłużył. Myślę, że przeciętny obcokrajowiec, nie wie, że Wałęsa był agentem(przypominam, że Wałęsa sam się przyznaje). Co do drugiego argumentu to idąc tym tropem, nie mogę krytykować Hitlera bo przecież mnie na świecie nie było i jeszcze szczyl jestem, więc co ja mogę wiedzieć o Hitlerze? No chyba to nie tak działa. Jeśli interesuję się historią i czytam książki na ten temat to wydaje mi się, że mogę mieć swoje zdanie na różne tematy i mogę je wyrazić. A moje zdanie jest takie. Wałęsa agentem był!

kamyqu

2013-10-18, 16:13
No i może był tym agentem, ale co to teraz zmieni? O wiele lepiej prezentuje nasz Kraj za granicą niż Komor i jego żona czy też inni politycy. Nie rozumiem sensu niszczenia Jego legendy co za wszelką cenę chce się zrobić.