18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wakacje nad polskim morzem

CzerstWybut • 2021-07-17, 15:40

Patoturystyka w pełnej okazałości.

kawior2007

2021-07-17, 19:31
Czy to ukraińczyk?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-17, 20:28
essek napisał/a:

Niech się każdy interesuje swoim ku*asem. To się nazywa wolność obywatelska. Jak mam ochotę to będę r*chał w parku, na plaży czy w sklepie i ch*j komu do tego. ....



To umówmy się tak, że jak będziesz miał dzieci, to ja wezmę jakąś k***ę i na ich oczach będę ją r*chał na prawo i lewo... ciekawe co wtedy powiesz....
Pewnie powiesz OK, w końcu chcesz, by twoje potencjalne bachory wyrosły na takiego samego pojeba jak ty...

kawior2007 napisał/a:

Czy to ukraińczyk?



W tym upatruję nadzieję...

ququa

2021-07-17, 20:34
Nie wiedziałem, że nad Bałtykiem można spotkać walenie na plaży .




JebacJP2

2021-07-17, 20:37
Ten w żółtej koszulce to chyba był mężem tej kobiety, bo był dość wk***iony

Wypierdalajjdjd

2021-07-17, 21:46
Polacy patrzą się na gościa jak na trendowatego tylko dla tego że nie miał nic na sobie :-/ gdzie w tym państwie jest wolność?

Patrz halyna facet z gołą dupo kto to widziol

tycho

2021-07-17, 22:06
Wcale mnie to nie dziwi. Latem na wakacje cała polska patologia, jak ścieki spływa do morza.

~Angel

2021-07-17, 23:04
Oooooo napisał/a:

Kiedyś tak po sunrajsie wyglądałem.



Dałeś się r*chać jakiemuś najebańcowi :shock:

cesarz1982

2021-07-18, 01:24
Mlody ryży syn tuska :lol:

jazeck

2021-07-18, 01:25
...jakie morze taki może festiwal i może zabawa... GÓWNOWATRE

JMTstreetviewer

2021-07-18, 01:39
Halman napisał/a:

jak dla ciebie ta kopulacja to jest seks to współczuję pochodzenia z nizin społecznych



Niziny spoleczne, klimaty niebezpieczne

Juriii86

2021-07-18, 03:08
Rudy sie nie dostal!!!


Krzysztof_Elbląg

2021-07-18, 07:13
San.Escobar napisał/a:

j***ć to ZAr*chaNIE, było się czym szczycić (powiedzmy) jak kobiety były kobietami. Szczerze, jak widzę co teraz odwalają baby to aż mi się nie chce. Serio nie widzę do czego są potrzebne poza dawaniem dupy i wychowywaniem dzieciaka no niech mi ktoś powie. To teraz jeszcze szczekają suki, że im mało ojojoj...
Chłopcy, nie popełniajcie mojego błędu, nie ma sensu starać się o k***ę, bo to i tak zwykle niewdzięczne, zapatrzone w siebie gówno, już lepiejiść do burdelu, zabezpieczyć się i wydać mniej pieniędzy.



Prawdziwy sadol wali konia I nie wychodzi na dwór na jakieś dz**ki fuj

Ay...........ya

2021-07-18, 07:30
San.Escobar napisał/a:

j***ć to ZAr*chaNIE, było się czym szczycić (powiedzmy) jak kobiety były kobietami. Szczerze, jak widzę co teraz odwalają baby to aż mi się nie chce. Serio nie widzę do czego są potrzebne poza dawaniem dupy i wychowywaniem dzieciaka no niech mi ktoś powie. To teraz jeszcze szczekają suki, że im mało ojojoj...
Chłopcy, nie popełniajcie mojego błędu, nie ma sensu starać się o k***ę, bo to i tak zwykle niewdzięczne, zapatrzone w siebie gówno, już lepiejiść do burdelu, zabezpieczyć się i wydać mniej pieniędzy.



To trzeba było nie brać dz**ki, proste. Jak zwracałeś uwagę tylko na jej dupę i ryj, albo brałeś pierwszą lepszą, bo chciała takiego paszczura jak ty, to teraz zjebie nie płacz, że towar zgnity - trzeba było szukać kobiety nie pod względem tego, jakie ma cycki, tylko co ma pod kopułą. No ale nie, polskie adonisy z krzywymi mordami i piwnymi brzuchami wybierają sobie puszczalskie karyniska, bo "dobra dupa", a potem płaczki, bo się żona puszcza na prawo i lewo. Trzeba było myśleć mózgiem, a nie h*jem.