18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wadliwa petarda.

piorun343 • 2021-01-01, 15:34
Dziękować Bogu że palców nie szukałem po krzakach a był to Dum Bum! Jakby granat eksplodował, oślepienie, pisk w uszach.... szok.


emanetewu

2021-01-01, 16:34
Pajan napisał/a:

Po co te rękawice? W niczym to nie pomogło



otóż właśnie po to, że gdyby nie rękawice to takie strzępy mogłyby wisieć ze skóry :o

~PowerBoBass

2021-01-01, 16:34
Też mnie zastanawia wadliwość tej petardy. Skoro to petarda lontowa, to w jaki sposób mogła być wadliwa? Ktoś lont pomylił i dał szybki? :-D

SlawiZiooM

2021-01-01, 16:38
Łącznik między petardą a zapalniczka byl wadliwy

psycholll

2021-01-01, 16:40
byku, wczoraj odpalilem bum booma i mi tez wypie**olilo jakos 2 sek po odpaleniu - gdybym nie wyj***l tego odrazu to by mi wyj***lo w łapie

Hollow_Man

2021-01-01, 16:58
dobrze ci tak za te wszystkie biedne pieski które się boją wystrzałów :mrgreen: :mrgreen:

Kosmodysk

2021-01-01, 17:03
Co dziś na obiad. mielone?

Adameq

2021-01-01, 17:07
Koledze od bum duma palca urwalo więc możesz się cieszyć

Marcin360360

2021-01-01, 17:14
Bogu dzieki mino wszystkbudało Ci się wystraszyć dzieci i zwierzęta. Szacun i życzę Ci tepej karyny za zone.

Lololoney

2021-01-01, 17:27
Gmork napisał/a:

Ty, bo to po odpaleniu trzeba rzucić.


Pewnie odj***ł klasyka, że rzucił zapałkami/zapalniczką...

A tak na poważnie...
piorun343 napisał/a:

Dziękować Bogu



Raczej producentowi rękawicy...


PowerBoBass napisał/a:

Też mnie zastanawia wadliwość tej petardy. Skoro to petarda lontowa, to w jaki sposób mogła być wadliwa? Ktoś lont pomylił i dał szybki?



Za krótki, za głęboko wsadzony (czyli też za krótki), albo wadliwy tj. zamiast spalać się stopniowo, po prostu się cały zajął...
Chińczyk płakał jak pakował...

Wacław.Milczek

2021-01-01, 17:40
Petardy DUM BUM to jedne z najgłośniejszych produktów hukowych dostępnych w Polsce i Europie.

Efekt: bardzo silna eksplozja z efektem świetlnym (huk - 130 dB !!!)

Potężny huk - aż 5,5g mieszaniny wybuchowej!!!

Posiada certyfikat CE.

Cena za opakowanie 20 sztuk.

UWAGA! INSTRUKCJA ODPALANIA:

UŻYWAĆ TYLKO NA WOLNYM POWIETRZU.POŁOŻYĆ petarde NA ZIEMI. KONIEC SYSTEMU INICJUJĄCEGO(LONT) ODPALAMY STOJĄC Z BOKU PETARDY I NATYCHMIAST ODDALAMY SIE NA ODLEGŁOŚĆ CO NAJMNIEJ 15M. WIDZOWIE POWINNI STAĆ W ODLEGŁOŚCI CO NAJMNIEJ 25 M. NIE WOLNO TRZYMAĆ W DŁONI ZAPALONEJ PETARDY!!! JEŚLI WYRÓB NIE ZADZIAŁA NIE ODPALAĆ PONOWNIE. ODCZEKAJ 15 MINUT A NASTĘPNIE ZANURZ PETARDĘ W POJEMNIKU Z WODĄ. ZAKAZ UŻYWANIA PRZEZ OSOBY BĘDĄCE POD WPŁYWEM ALKOHOLU.
DO UŻYTKU TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH, MIN. 18 LAT.
UWAGA! PALENIE WZBRONIONE. PRZECHOWYWAĆ Z DALEKA OD ŹRÓDEŁ CIEPŁA,ISKRZENIA, OTWARTEGO OGNIA.

Jak widać producent nie przewiduje odpalania petardy w łapie :lol:

antycypant

2021-01-01, 17:49
Odpalamy i rzucamy na 1-2-3
JEEEDDDEEENNNN - DWWWWWAAAA - BUM . O kur.. rozerwało mi rękę wadliwa petarda.

wojf

2021-01-01, 18:11
Wacław.Milczek napisał/a:

Petardy DUM BUM to jedne z najgłośniejszych produktów hukowych dostępnych w Polsce i Europie.
Efekt: bardzo silna eksplozja z efektem świetlnym (huk - 130 dB !!!)
Potężny huk - aż 5,5g mieszaniny wybuchowej!!!
Posiada certyfikat CE.
Cena za opakowanie 20 sztuk.
UWAGA! INSTRUKCJA ODPALANIA:
UŻYWAĆ TYLKO NA WOLNYM POWIETRZU.POŁOŻYĆ petarde NA ZIEMI. KONIEC SYSTEMU INICJUJĄCEGO(LONT) ODPALAMY STOJĄC Z BOKU PETARDY I NATYCHMIAST ODDALAMY SIE NA ODLEGŁOŚĆ CO NAJMNIEJ 15M. WIDZOWIE POWINNI STAĆ W ODLEGŁOŚCI CO NAJMNIEJ 25 M. NIE WOLNO TRZYMAĆ W DŁONI ZAPALONEJ PETARDY!!! JEŚLI WYRÓB NIE ZADZIAŁA NIE ODPALAĆ PONOWNIE. ODCZEKAJ 15 MINUT A NASTĘPNIE ZANURZ PETARDĘ W POJEMNIKU Z WODĄ. ZAKAZ UŻYWANIA PRZEZ OSOBY BĘDĄCE POD WPŁYWEM ALKOHOLU.
DO UŻYTKU TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH, MIN. 18 LAT.
UWAGA! PALENIE WZBRONIONE. PRZECHOWYWAĆ Z DALEKA OD ŹRÓDEŁ CIEPŁA,ISKRZENIA, OTWARTEGO OGNIA.
Jak widać producent nie przewiduje odpalania petardy w łapie




W ogóle coś czuję, że niewiele warunków z instrukcji zostało spełnonych


:lol:

Cudak

2021-01-01, 19:48
psycholll napisał/a:

byku, wczoraj odpalilem bum booma i mi tez wypie**olilo jakos 2 sek po odpaleniu - gdybym nie wyj***l tego odrazu to by mi wyj***lo w łapie



A szkoda. Może wtedy byłbyś mądrzejszy

Każdemu kto rzuca petardy życzę gorszych skutków. Ale łap piwo za materiał własny :)

luxpiotr

2021-01-01, 19:53
petarda bez lontu to zło