18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W zam­ku nie zaw­sze mie­szka księżniczka...

~olivier • 2016-05-15, 23:29
... w tym własnie zamieszkała...

Do sedna...

Brazylia

Więzień przebrany w damskie ciuszki (raczej niedobrowolnie) zostaje poddany przez współtowarzyszy skutecznej resocjalizacji (również chyba niedobrowolnie).
Skutecznej, gdyż na pewno nie powtórzy tego co zrobił. Na pewno, gdyż raczej nie zdąży a jeśli nawet to chyba nie będzie chciał kolejnej.

W 45 sekundzie prawdopodobnie zostaje oblany czymś gorącym, stąd delikatna panika z jego strony.

Nie wiem z jakiego powodu odbywa się resocjalizacja, nie wiem czy na to zasłużył, nie wiem czy to odpowiednie rozwiązanie, wiem za to, że warto obejrzeć...

PS. Fapacze mogą próbować...

Misiek_KRK

2016-05-15, 23:34
I to się nazywa więzienie i resocjalizacja. Na 100% pomyśli, zanim następnym razem zrobi coś głupiego.

dzioldi

2016-05-15, 23:38
za darmo nie dostał

saves

2016-05-15, 23:43
Ukarać to powinni tego, co nagrywa.

Cryo

2016-05-16, 00:05
Misiek_KRK napisał/a:

I to się nazywa więzienie i resocjalizacja. Na 100% pomyśli, zanim następnym razem zrobi coś głupiego.


:homer: Resocjalizacja przez dostanie wpie**olu od innych więźniów? Pomyśl trochę. Według Ciebie reszta ch*jków z tego filmiku jest święta?

bombel076

2016-05-16, 00:06
Tak powinien skończyć Tusk.

nowynick

2016-05-16, 08:13
Więcej po piwie na rower nie wsiądzie :mrgreen:

józekdeluxe

2016-05-16, 08:18
Pewno jakiś dzieciolubny, że aż taką ma popularność. Piwko leci.

Misiek_KRK

2016-05-16, 09:30
Cryo napisał/a:


:homer: Resocjalizacja przez dostanie wpie**olu od innych więźniów? Pomyśl trochę. Według Ciebie reszta ch*jków z tego filmiku jest święta?


Gdzie widzisz błąd?
uważasz, że rosocjalizacja w naszych wiezieniach jest prawidłowa?
- Dlaczego 65% kryminalistów ponownie tam wraca?
- Bo 35% nie udało się udowodnić winy :)

Resocjalizacja – proces modyfikacji osobowości jednostki społecznej w celu przystosowania jej do życia w danej zbiorowości, a w węższym rozumieniu w społeczeństwie. Polega on na tym, iż poprzez odpowiednie zabiegi kształtuje się u tej jednostki normy społeczne.

Taki frajer dostał porządnie w więzieniu, więc przy próbie następnego przestępstwa pomyśli czy warto wracać do pierdla.
Czyli cel resocjalizacji osiągnięty

Wiewór

2016-05-16, 09:37
na świecie tylko człowiek jest zdolny do takiego okrucieństwa. Żadne zwierzę nie czerpie przyjemności ze znęcania się

cys23

2016-05-16, 09:51
@up

pan filozof niech się nie popłacze. Jak gwałcił dzieci, to powinien taki wpie**ol dostawać minimalnie raz dziennie.

ginx2666

2016-05-16, 10:17
Abraxus napisał/a:

na świecie tylko człowiek jest zdolny do takiego okrucieństwa. Żadne zwierzę nie czerpie przyjemności ze znęcania się



Weź następnym razem stul pysk zanim cokolwiek nim wysrasz.

Szympansy znęcają się nad innymi szympansami i atakują inne "stada" tylko po to, żeby je powybijać (ataki nie są motywowane głodem, aczkolwiek dochodzi do kanibalizmu. Delfiny gwałcą inne delfiny. Fretki gwałcą swoje młode (czyn nie jest motywowany chęcią reprodukcji). Orki zabijają dla zabawy. To tylko krótka lista.

Pewnie jesteś jedną z tych p*zd co broni pedałów, bo "homoseksualizm występuje u wielu gatunków, a homofobia tylko u człowieka". Mord dla zabawy też występuje u wielu gatunków, więc bądź tak dobry i daj się zabić w imię tolerancji.

konował

2016-05-16, 10:52
cys23 napisał/a:

@up

pan filozof niech się nie popłacze. Jak gwałcił dzieci, to powinien taki wpie**ol dostawać minimalnie raz dziennie.




Zawsze mnie śmieszy ten durny podwójny standard. Nie trzeba dzieciakowi nic wsadzać by go skrzywdzić. Myślisz ze takie dziecko nie cierpi gdy dowiaduje się ze jego kochany starszy braciszek leży w szpitalu w śpiące z rozj***nym łbem bo jakimś burakom nie spodobało się ze nie kibicuje ich klubowi? Myślisz ze dziecko nie cierpi gdy dowiaduje się ze już więcej tatusia nie zobaczy bo jakiś sk***ysyn sprzedał mu kose pod zebra? Myślisz ze dziecko nie cierpi kiedy dowiaduje się ze nie pojedzie na upragniona wycieczkę bo sklep rodziców został oj***ny ze wszystkiego przez jakiś ku*asów? Albo ze siostrzyczka leży na intensywnej bo się zc**ala jakimś gównem którego dostała od dilera?

k***a banda j***ny zjebow i degeneratów bawi się w sprawiedliwość i myślą ze są świeci. Dla mnie wszyscy siebie warci diler, morderca, złodziej, jeden ch*j. Kazdy z nich powinien dostawać solidne baty. I zapie**alać w kopalniach uranu na swoje utrzymanie.

Nutzz

2016-05-16, 10:55
Dla wszystkich specjalistów od resocjalizacji - tak się składa, że najlepiej proces resocjalizacji wygląda w krajach wysokorozwiniętej socjaldemokracji, gdzie więźniowi pomaga się w zdobywaniu wykształcenia a nastepnie w rozwoju własnego interesu.

To co widzimy powyzej ma skuteczność zbliżoną do zerowej.

~olivier

2016-05-16, 11:12
konował napisał/a:




Zawsze mnie śmieszy ten durny podwójny standard. Nie trzeba dzieciakowi nic wsadzać by go skrzywdzić. Myślisz ze takie dziecko nie cierpi gdy dowiaduje się ze jego kochany starszy braciszek leży w szpitalu w śpiące z rozj***nym łbem bo jakimś burakom nie spodobało się ze nie kibicuje ich klubowi? Myślisz ze dziecko nie cierpi gdy dowiaduje się ze już więcej tatusia nie zobaczy bo jakiś sk***ysyn sprzedał mu kose pod zebra? Myślisz ze dziecko nie cierpi kiedy dowiaduje się ze nie pojedzie na upragniona wycieczkę bo sklep rodziców został oj***ny ze wszystkiego przez jakiś ku*asów? Albo ze siostrzyczka leży na intensywnej bo się zc**ala jakimś gównem którego dostała od dilera?

k***a banda j***ny zjebow i degeneratów bawi się w sprawiedliwość i myślą ze są świeci. Dla mnie wszyscy siebie warci diler, morderca, złodziej, jeden ch*j. Kazdy z nich powinien dostawać solidne baty. I zapie**alać w kopalniach uranu na swoje utrzymanie.



Niby masz racje, ale dziecko w Twoich przykładach cierpi pośrednio...
Dzieci i kobiety mają ograniczoną możliwość obrony przed dorosłym, stąd takie podejście.
Dura lex, sed lex - jak brzmi słynna zasada. Wiedział zapewne na co się pisze...