18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W zam­ku nie zaw­sze mie­szka księżniczka...

~olivier • 2016-05-15, 23:29
... w tym własnie zamieszkała...

Do sedna...

Brazylia

Więzień przebrany w damskie ciuszki (raczej niedobrowolnie) zostaje poddany przez współtowarzyszy skutecznej resocjalizacji (również chyba niedobrowolnie).
Skutecznej, gdyż na pewno nie powtórzy tego co zrobił. Na pewno, gdyż raczej nie zdąży a jeśli nawet to chyba nie będzie chciał kolejnej.

W 45 sekundzie prawdopodobnie zostaje oblany czymś gorącym, stąd delikatna panika z jego strony.

Nie wiem z jakiego powodu odbywa się resocjalizacja, nie wiem czy na to zasłużył, nie wiem czy to odpowiednie rozwiązanie, wiem za to, że warto obejrzeć...

PS. Fapacze mogą próbować...

Madafakerski

2016-05-16, 11:37
Wypie**alać wielcy obrońcy ludzkości! Lepiej martwcie się swoją korpo dupą na korpo stanowisku gdzie wasi korpo koledzy liżą sobie dupy. Chcecie k***a świat naprawić czy co? Brazylia to dżungla.

defcon1

2016-05-16, 12:44
Jeżeli to pedofil to spoko :D

kartacz

2016-05-16, 13:08
Całkiem niezłe warunki tam mają, więźniowie z komórkami popie**alają. A biedny Breivik tyle czasu nowych gierek sie doprosić nie może.

disturbed666

2016-05-16, 13:59
skąd oni maja telefony w wiezieniu

kopnijkota

2016-05-16, 14:20
sie maszynki do bawełny rozbrykały

ke...........rx

2016-05-16, 15:45
jeszcze tylko wieczór panieński przed nim, a później to się jakoś przyzwyczai...

a jak wyjdzie (o ile), to dopiero będzie musiał sobie odreagować...

Cryo

2016-05-16, 16:43
Misiek_KRK napisał/a:


Gdzie widzisz błąd?
uważasz, że rosocjalizacja w naszych wiezieniach jest prawidłowa?
- Dlaczego 65% kryminalistów ponownie tam wraca?
- Bo 35% nie udało się udowodnić winy :)

Resocjalizacja – proces modyfikacji osobowości jednostki społecznej w celu przystosowania jej do życia w danej zbiorowości, a w węższym rozumieniu w społeczeństwie. Polega on na tym, iż poprzez odpowiednie zabiegi kształtuje się u tej jednostki normy społeczne.

Taki frajer dostał porządnie w więzieniu, więc przy próbie następnego przestępstwa pomyśli czy warto wracać do pierdla.
Czyli cel resocjalizacji osiągnięty



Nie uważam, że resocjalizacja w naszych więzieniach jest prawidłowa. Skąd to w ogóle wziąłeś?
Ja pie**olę... skopiowałeś definicję z Wikipedii? Koleś dostał wpie**ol i magicznie stanie się dobrym obywatelem? Powtórzę jeszcze raz: "bo dostał wpie**ol". Muszę Cię zmartwić misiu - resocjalizacja tak nie działa, ale możesz sobie wierzyć dalej w Mikołaja. Wpadłeś może przez chwilę na myśl, że być może dostaje po mordzie od jakiegoś gangu? Wyjdzie z pierdla po 20 latach i będzie jeszcze większym psycholem, bo jedyne co teraz zna to przemoc.

Ok... przyjmijmy, że rzeczywiście to na niego zadziałało. Wyszedł na wolność i jest innym człowiekiem. Jak zresocjalizowałeś gości, którzy mu naj***li?

nerusss

2016-05-16, 17:19
A może to jakiś pedofil czy coś.

Misiek_KRK

2016-05-16, 17:22
Cryo napisał/a:



Nie uważam, że resocjalizacja w naszych więzieniach jest prawidłowa. Skąd to w ogóle wziąłeś?
Ja pie**olę... skopiowałeś definicję z Wikipedii? Koleś dostał wpie**ol i magicznie stanie się dobrym obywatelem? Powtórzę jeszcze raz: "bo dostał wpie**ol". Muszę Cię zmartwić misiu - resocjalizacja tak nie działa, ale możesz sobie wierzyć dalej w Mikołaja. Wpadłeś może przez chwilę na myśl, że być może dostaje po mordzie od jakiegoś gangu? Wyjdzie z pierdla po 20 latach i będzie jeszcze większym psycholem, bo jedyne co teraz zna to przemoc.

Ok... przyjmijmy, że rzeczywiście to na niego zadziałało. Wyszedł na wolność i jest innym człowiekiem. Jak zresocjalizowałeś gości, którzy mu naj***li?



najlepiej krytykować wszystko i wszędzie. To na 100% pomoże. Zaproponuj Twoją wersję resocjalizacji, albo podaj kraj, w którym wg Ciebie resocjalizacja więzienna działa.
Niektórzy siedzą w więzieniach po kilkanaście lub kilkadziesiąt lat bo system karny stwierdził, że nie nadaje się do społeczeństwa i jedyne co może zadziałać to izolacja. W czasach istnienia kary śmierci wykonano by wyrok i zaoszczędzono mnóstwo pieniędzy.

BDrummer

2016-05-16, 20:39
jeśli ktoś porównuje gwałciciela/pedofila do złodzieja to... k***a gratuluje, ani jeden ani drugi nie jest święty, ale wolał bym byc okradziony niż patrzeć na zgwałconą córke

quraaq

2016-05-16, 22:35
BDrummer napisał/a:

jeśli ktoś porównuje gwałciciela/pedofila do złodzieja to... k***a gratuluje, ani jeden ani drugi nie jest święty, ale wolał bym być okradziony niż patrzeć na zgwałconą córkę



Nie znalazłem fragmentu potwierdzającego zasadność powyższego zarzutu.

Nutzz napisał/a:

Dla wszystkich specjalistów od resocjalizacji - tak się składa, że najlepiej proces resocjalizacji wygląda w krajach wysokorozwiniętej socjaldemokracji, gdzie więźniowi pomaga się w zdobywaniu wykształcenia a następnie w rozwoju własnego interesu.



To było na poważnie? :facepalm2: