18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W windzie

~_Yarko_ • 2022-11-16, 18:09
Mój piesek nie gryzie.


Juzwa

2022-11-16, 18:39
Pies do utylizacji, najlepiej w krematorium bez uśpienia. Fajnie by pie**olony podskakiwał i skwierczał. Właścicielowi założyłbym sprawę o takie odszkodowanie, żeby się zesrał z rozpaczy.

noobol

2022-11-16, 18:42
dlaczego ci pierodleni ludzie nie moga zakladac kaganca swoim psom?

DarioLee

2022-11-16, 18:45
Piwerko za Floydów !

SantaMaria

2022-11-16, 18:58
noobol napisał/a:

dlaczego ci pierodleni ludzie nie moga zakladac kaganca swoim psom?



wymagasz myślenia do debili?

torturant

2022-11-16, 19:11
Zoofile dziś milczą ... przecież to wina ...

~Velture

2022-11-16, 19:11
Juzwa napisał/a:

Pies do utylizacji, najlepiej w krematorium bez uśpienia. Fajnie by pie**olony podskakiwał i skwierczał. Właścicielowi założyłbym sprawę o takie odszkodowanie, żeby się zesrał z rozpaczy.



Ja jestem szczerym zwolennikiem obowiązku ubezpieczenia psa/kota czy k***a co tam ludzie teraz mają i może sp***olić z domu nawet. Obowiązkowe OC i ch*j. Przecież to będą grosze jakieś typu kilkadziesiąt zlotych rocznie max.
Podobnie uważam, że powinno sie mieć zezwolenie na psa poprzedzone kursem jakimś i egzaminem państwowym jak karta rowerowa czy coś.

Swoim psom zawsze ufam w 99%, nigdy w 100 bo to tylko zwierzę i instynkt w ułamku sekundy może zadziałać. Nie pozwalam obcym głaskać pomimo, że na 99% wiem, że będzie ok ale to tylko zwierzę.

I mówię to jako właściciel/pan od 30 lat psów ras uznawanych za niebezpieczne. Tak samo na szczura typu cziłała i tak samo na amstafa. Kurs, egzamin, licencja i ubezpieczenie OC i ch*j. Nie stać cię? Nie chce ci się? No to tym bardziej na psa cię nie stać ani nie chce ci się poświęcić swojego czasu na naukę i wychowanie go.

Kocham psy, no może nie aż tak jak Halman który ciągle podkreśla, że ich nie r*cha, ale bardziej cenię bezpieczeństwo i odpowiedzialność a właścicielom brakuje tych cech.

dżonyłojlker

2022-11-16, 19:11
Piwerko dla burka, niech się gówniak j***ny uczy, że życie to nie bajka :ok:

Hetman_Wielki

2022-11-16, 19:17
znowu na dzieci na mniejszego pełna agresja , why ?

odszkodowanie za blizny i leczenie + zastrzyki....

Astoratch

2022-11-16, 19:35
Hetman_Wielki napisał/a:

znowu na dzieci na mniejszego pełna agresja , why ?
odszkodowanie za blizny i leczenie + zastrzyki....


Mały będzie miał traumę do końca życia blizny na ciele się zagoja ale leki bd miał już do końca życia. Renta jak ch*j i zakaz hodowania jakichkolwiek zwierząt. Wiadomo, że główną winę ponosi właściciel, dobrze wytresowany pies beż rys na czaszce, nawet najbardziej agresywnej rasy niczym pitbull czy amstaff nigdy dziecka nie ruszą ani tym bardziej nie pozwolą ruszyć.

Kali111

2022-11-16, 19:38
oj tam niech sie kaszojad nie zesra

eMFat

2022-11-16, 19:57
Kali111 napisał/a:

oj tam niech sie kaszojad nie zesra



żebyś ty się nie zesrał próbując być na siłę śmieszny

JimmyCoole

2022-11-16, 20:19
Ja się dziwię, ze nie ma zakazu jeżdżenia windą z pchlarzami. Po schodach i kropka - pies ma treningu troche a i właściciel skorzysta

Freeman

2022-11-16, 20:20
VeIture napisał/a:

Ja jestem szczerym zwolennikiem obowiązku ubezpieczenia...


Masz kupione ubezpieczenie? Jeśli sam nie wydałeś tych 'groszy" a oczekujesz, że inni powinni to świadczy o Tobie.
Jak myślisz co się stanie z tymi burkami w schroniskach (które rzekomo kochasz), kiedy dojdą koszty do już niechcianych zwierząt? Was się powinno zamykać w bezpiecznych zakładach, w takich kaftanach. To nie jest normalne, żeby się od wszystkiego ubezpieczać i jeszcze oczekiwać urzędasa który tego dopilnuje. Nie wszyscy mają mentalność niewolnika.

patmon

2022-11-16, 20:20
Zaj***ć to za mało! Napie**alać kundla do zdechnięcia i przy okazji właściciela przekopać, żeby następnym razem pomyślał i ten kurewski kaganiec założył swojemu nowemu śmierdziuchowi.