18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W windzie

~_Yarko_ • 2022-11-16, 18:09
Mój piesek nie gryzie.


Pawehan

2022-11-16, 20:24
Przecież to jakaś farbka i sztuczna krew na tej ręce gówniaka.
Po takim uszczypnięciu powinien być tylko malinka i siniak a nie takie rany kłute. Wogóle skąd trzy punkty trzeci tak daleko od pozostałych, jeśli pies chwycił w jednym miejscu. Fejk jak ch*j

Jopekk1

2022-11-16, 21:06
Gdyby mojemu synowi tak zrobił to bym go k***a udusił, najpierw psa a potem właściciela

crossriver

2022-11-16, 21:39
Kupując oc osoby prywatnej za jakies 100pln / rok rozszerzenie o "psa ras agresywnych" czy jak zwał, to dodatek kilkunastu złotych za rok, polecam nawet jak macie futrzatego pimpuśia ktory nawet jest w stanie upie**olic parówki bez zrobienia sobie krzywdy.

ActAnonymous

2022-11-16, 22:33
noobol napisał/a:

dlaczego ci pierodleni ludzie nie moga zakladac kaganca swoim psom?



Bo są pie**olnięci :lol:

weezyxboss2137

2022-11-16, 22:35
Takie kundle bez kagańca i krótkiej smyczy powinni usypiać z właścicielami na koszt rodziny

kocur

2022-11-16, 22:43
dlatetego trzeba miećprzy dupie nóż (póki jeszcze można) i w razie czego zaj***ć k***e.

ntn.

Dot

2022-11-16, 23:33
noobol napisał/a:

dlaczego ci pierodleni ludzie nie moga zakladac kaganca swoim psom?



bo ich IQ jest na tym samym poziomie, skoro takiego zwierzaka nie nauczyl normalnych zachowan, zapewne odzwierciedlenie tego jak go traktuje

Aligejtor

2022-11-16, 23:39
gdyby moj wlasny pies tak kogos bez powodu ugryzl, to bym go no niechętnie ale uśpił

Hetman_Wielki

2022-11-17, 06:33
noobol napisał/a:

dlaczego ci pierodleni ludzie nie moga zakladac kaganca swoim psom?



bo nie będzie mu k***a do twarzy....

giery12

2022-11-17, 08:49
noobol napisał/a:

dlaczego ci pierodleni ludzie nie moga zakladac kaganca swoim psom?



a tobie było dobrze przez 2 lata chodzic z zasłoniętym ryjem wszędzie ?

jan0sik1

2022-11-17, 09:52
Freeman napisał/a:

Masz kupione ubezpieczenie? Jeśli sam nie wydałeś tych 'groszy" a oczekujesz, że inni powinni to świadczy o Tobie.
Jak myślisz co się stanie z tymi burkami w schroniskach (które rzekomo kochasz), kiedy dojdą koszty do już niechcianych zwierząt? Was się powinno zamykać w bezpiecznych zakładach, w takich kaftanach. To nie jest normalne, żeby się od wszystkiego ubezpieczać i jeszcze oczekiwać urzędasa który tego dopilnuje. Nie wszyscy mają mentalność niewolnika.



Ni emusisz sie ubezpieczac ani być niewolnikiem. Ale nie płacz jak mnie twoj szczur upierydoli i bedziesz miał do zapłacenia 50k z wyroku. Chyba że akurat bedziesz w juesej to sie ni ewypłacisz do końca zycia.

Aaaaa, uważasz że OC też jest niewolnictwem? Jesteś pie**olnięty i to takich jak ty powinno sie zamykać.

Freeman napisał/a:

Masz kupione ubezpieczenie? Jeśli sam nie wydałeś tych 'groszy" a oczekujesz, że inni powinni to świadczy o Tobie.
Jak myślisz co się stanie z tymi burkami w schroniskach (które rzekomo kochasz), kiedy dojdą koszty do już niechcianych zwierząt? Was się powinno zamykać w bezpiecznych zakładach, w takich kaftanach. To nie jest normalne, żeby się od wszystkiego ubezpieczać i jeszcze oczekiwać urzędasa który tego dopilnuje. Nie wszyscy mają mentalność niewolnika.



Nie musisz sie ubezpieczac ani być niewolnikiem. Ale nie płacz jak mnie twoj szczur upierydoli i bedziesz miał do zapłacenia 50k z wyroku. Chyba że akurat będziesz w juesej to sie nie wypłacisz do końca zycia.

Aaaaa, uważasz że OC też jest niewolnictwem? Jesteś pier......ęty i to takich jak ty powinno sie zamykać.

~Velture

2022-11-17, 10:45
Freeman napisał/a:

Masz kupione ubezpieczenie? Jeśli sam nie wydałeś tych 'groszy" a oczekujesz, że inni powinni to świadczy o Tobie.
Jak myślisz co się stanie z tymi burkami w schroniskach (które rzekomo kochasz), kiedy dojdą koszty do już niechcianych zwierząt? Was się powinno zamykać w bezpiecznych zakładach, w takich kaftanach. To nie jest normalne, żeby się od wszystkiego ubezpieczać i jeszcze oczekiwać urzędasa który tego dopilnuje. Nie wszyscy mają mentalność niewolnika.



Tak się składa, że od lat mam ubezpieczenie OC swoich psów w pakiecie z ubezpieczeniem domu. Jak mój "burek" jakimś cudem sp***oli przez 2 metrowe betonowe ogrodzenie i coś odpie**oli to możesz czuć się finansowo bezpiecznie. Coś jeszcze?

Prosty k***a przykład z tv4 z programu o drogówce. Nie pamiętam już nazwy ale jak leżałem 2 miesiące w łóżku to oglądałem to i była babka której pies wyleciał na drogę w zimę, samochód aby psa nie zaj***ć przywalił w coś. Jakieś drzewko chyba albo murek. Mniejsza w co. No i baba nie miała oc na psa i z własnej kieszeni musiała płacić za naprawę samochodu i do końca nie mogła zrozumieć dlaczego nie mogą jej tego ściągnąć z oc jej samochodu który jest 50m dalej zaparkowany.

Leatherface

2022-11-17, 12:59
Kundlowi deskoterapia się należy.

to...........10

2022-11-17, 14:08
eMFat napisał/a:

żebyś ty się nie zesrał próbując być na siłę śmieszny



Tatuśku, zesrałeś się :sraka:

ALIEN0402

2022-11-17, 14:59
zaj***łbym najpierw włascicielow :mrgreen: i za brak kagańca a następnie zaj***łbym kundla :-D
:mrgreen: :-P :mrgreen: :mrgreen: :lol: